Laura99 Laura99 komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Úžasná, vůbec se mi nechtělo knihu odložit, a pokud ano, stále jsem jí měla plnou hlavu.

19.09.2021 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Skvělá, skvělá, skvělá.... Dostala jsem ji od dcery a hned jsem se vrhla do čtení. Jediné co mi vadilo, jak mi to ubývá. Četla jsem pořád, stránky ubývaly a mě bylo líto, že naše společnost brzy skončí. Děkuji, že píšete pane Bryndzo.

04.09.2023

Hana Hana Alena Mornštajnová

Knihu jsem jsem přečetla na 3x a ani v těch přestávkách mě neopustila, pořád jsem ji měla v hlavě. A stále budu mít. Je nádherná...i když téma strašlivé. Tolik bolesti. Hodně čtu o holokastu a tady,ty myšlenky Hany po návratu, to jak zničený člověk vyšel z těch útrap Terezina a Osvětimy...chvílemi jsem pro slzy nemohla číst, měla jsem potřebu jí obejmout, a vlastně celou její rodinu. Děkuji za krásnou knihu. Doporučuji všem.

23.04.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Super!!!!!

25.09.2020 5 z 5

Krvavé jahody Krvavé jahody Jiří S. Kupka (p)

Strašné, těžko se mi četla....tedy takhle, výborna kniha s bolavým tématem. A konec..kočka se stočeným ocáskem..tak ten mě už rozbrečel. O koncentráku se píše často, ale gulag? Úplně stejné a hlavně po válce. Strašný zrůdy v Rusku. Chtěla jsem napsat strašný zvířata, pak jsem se úplně lekla, co že jim to chci přisoudit. Tahle kniha ve mě zůstane. Doporučuji a také do škol, jako povinnou četbu místo některých nesmyslů.

30.10.2021 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Poslouchala jsem jako audio, krasne namluvene.

02.05.2024 4 z 5

První krev První krev Angela Marsons

Výborná

10.04.2023 5 z 5

Hřích náš každodenní Hřích náš každodenní Dominik Dán

Tolik jsem se těšila až konečně budu mít knihu v ruce a opět Domikik Dán nezklamal. Úplně mě dostávají ty slovní přestřelky, věty kterými nápaditě popisuje situace. Je to koncert číst knihy od D.D. Doufám pevně, že stále bude psát...těším se.

11.12.2021 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Jedním slovem...SUPER!!

01.07.2021 5 z 5

Zavátá sněhem Zavátá sněhem Martin Stručovský

Kniha se dobře četla, těšila jsem se na ní, ale ty věčné bitky...skoro trapné kolik jich tam je.

26.01.2021 4 z 5

Smrt na druhém břehu Smrt na druhém břehu Dominik Dán

Opět super. Baví mě rozhovory v kanceláři, to se vždy těším co z nich zas vypadne. Jen se obávám dne, kdy mi knihy od pana Dána dojdou a nebudu mít po čem sáhnout. Vždy se nemohu dočkat další. Pro mne báječný spisovatel!!

15.12.2019 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Skvělé napínavé čtení, těšila jsem se až budu moci vzít knihu do ruky a užívat si četbu.

06.12.2022 5 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Prostě..jednoduše...bomba, super !!!

02.10.2020 5 z 5

Popel všechny zarovná Popel všechny zarovná Dominik Dán

Miluju knihy Dominika Dána, doma se vždy přetahujeme, kdo bude číst ...jenže tahle mě zklamala. Vleklé popisování členů mordparty, Chosé je najednou Fischer, nic se neděje, vtipné dění v kanceláři nikde. Nevím no, prostě jsem ji skoro s výčitkami odložila. Škoda, tešila jsem se, už mám všechny skoro přečtené,chybí mi asi dva kousky.

19.03.2020 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Výborná!! Jako všechny.

12.01.2019 5 z 5

Řekni lituji Řekni lituji Michael Robotham

Výborná kniha. Mám ráda, když se děj prolíná s myšlenkami obětí nebo vraha. Našla jsem ji náhodou v knihovně a nelituji. Beru další...

20.11.2017 5 z 5

V lesích V lesích Tana French

Výborná kniha. Krásné vyprávění, moc se mi líbil styl. I když, ke konci bych Adama ráda praštila. Škoda, že není jasné, kde jsou ty dvě děti. To beru jako mínus. Třeba se mýlím a v další knize se dočkám.

02.09.2017 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Super..opět

16.03.2023 5 z 5

Hotel Hotel Arthur Hailey

Fajn čtení

19.02.2022 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

I když nečtu tento styl knížek, moc se mi líbila..dostala se mi do rukou náhodou a jsem ráda.

28.08.2020 5 z 5