LadyAlis LadyAlis komentáře u knih

Nevím co k tomu říct. Ani sama nevím co jsem o knihy čekala. Bohužel jsem knihu nedočetla a asi to ani nedočtu. Věřím, že ostatní hodně bavila, jen to není můj šálek kávy :) (proto ani nehodnotím hvězdičkama :) )

09.08.2017

Illuminae Illuminae Amie Kaufman

Nutně potřebuji druhý díl :) :-o naprostá krása a originalista (grafická úprava) :)

25.07.2017 5 z 5

Jiskra v popelu Jiskra v popelu Sabaa Tahir

Stoprocentní spokojenost :-) několikrát jsem se bála o Laiu a dokonce mi hodnekrat i trnů lo jak dopadne u velitelky.

18.07.2017 5 z 5

Vlci, draci, bájná zvířata Vlci, draci, bájná zvířata Claude-Catherine Ragache

Kniha mého dětství :) tak si řikám, jestli si ji nepřečtu znova :) už jen kvůli těm nádherným ilustracím tahle kniha stojí za to :)

09.07.2017 5 z 5

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

Dávám jen 4* z důvodu, že první polovina mě opravdu moc nebavila, vzhledem k tomu, že se tam neustále řešili jen Geraltovy meče. Druhá polovina byla už super :)

09.07.2017 4 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

Dočteno a spokojenost :) jen jednu hvězdičku ubírám za to, jak se neustále někdo pokoušel se Ciri mít dítě ;) to bylo až moc už na mě asi :/ ale jinak jsem ráda, že jsem dočetla. Rozhodně mě konec dostal.

26.06.2017 4 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

Konečně jsem dočetla tenhle díl a tedy nechápu proč mi to trvalo tak dlouho :/ Ten konec jsem hltala jedním dechem a pokaždé, když se zdálo, že se Ciri něco stane, tajila jsem dech dokovaď jsem si nebyla jistá, že to zvládne.

13.06.2017 5 z 5

Krvavé ostří Krvavé ostří Sarah J. Maas

Dnes, přesněji ve 02:44 ráno jsem dočetla Krvavé ostří. Rozhodně se mi povídky líbili, jelikož vypráví o tom, jak se Celaena dostala do Endovieru a jaký byl vlastně její důvod, proč Arobynna Hamela tak zradila až zradil i jí. Dokonce se i dozvíme, jak se Celaena a Sam Cortland daly dohromady.
Takže za mě rozhodně spokojenost.
Jen bych asi vytkla autorce jedinou věc, že v každé a hlavně v konečné povídce neustále opakovala některé věci do kola. Ale tak to se dá překousnout rozhodně, jelikož je to skvělé počtení, kde nechybí akce, napětí a i smysl pro humor.

13.06.2017 4 z 5

Ghost in the Shell 1 Ghost in the Shell 1 Masamune Shirow (p)

Jedním slovem WOW! Sice to je má první přečtená manga a taky, že mi chvíli trvalo než jsem si zvykla na styl čtení, ale musím uznat, že mě to milé překvapilo.uz se těším až v listopadu vydají další díl ☺️

Tomb Raider: Archivy S.1 Tomb Raider: Archivy S.1 Dan Jurgens

Za mě na 100% pět hvězdiček. Konečně tu je sbírka prvních 14 komiksů plus k tomu přidaly komiks, který byl historicky prvním vytištěním v časopise Mean Machines!
Pro moje fanouškovské srdce Lary je tahle kniha zlatem a pohlazením na duši :)
Takže ten kdo je fanoušek Lary by neměl váhat :) ;)

Poušť v plamenech Poušť v plamenech Alwyn Hamilton

Musím uznat, že to byla příjemná změna od těch všech víl, draků, elfů a pod. Přečteno během dvou dnů a rozhodně se těším na další díl! Bylo příjemné přečíst si fantasy, které se odehrává v arabské poušti, kde existují Buraqi, Džinové a Chorové a další. Kniha mě mile překvapila, jelikož ze začátku jsem měla problém se začíst, ale po pár stranách to potom stálo za to!

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Příjemné čtení a zpestření pro fanoušky Sirotčince na jedno odpoledne :-)

05.06.2017 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Kdyby to bylo možné, Kniha by ode mě dostala 10 hvězdiček! Stokrát lepší jak první díl. Sice jsem se obávala jaký kniha nabere směr, ale rozhodně mě autorka mile překvapila jelikož takový směr jsem opravdu nečekala. Už se nemohu dočkat až vyjde poslední díl. Bohužel jen Kotlík ví kdy to bude a prosím samotný Kotlík, aby to bylo co nejdříve. Jinak mě to čekání roztrhá.

04.06.2017 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Hodně silný příběh, který vypráví o strachu z pravdy a jak se s ní vyrovnat. Rozhodně na konci jsem se bála nejvíce. Za mě skvělá kniha, která se četla sama.

20.04.2017 5 z 5

Kočičí host Kočičí host Takaši Hiraide

Kniha mě mile překvapila a rozhodně se mi moc líbila :)

12.04.2017 5 z 5

Královna stínů Královna stínů Sarah J. Maas

Dočteno a jsem nadšená ☺️ na 100% doporučuji. Je tam celkem dost emotivnych scén, ale rozhodně lépe popisovaný rány, které utrpí jak hrdinové tak i nepřátelé v boji. Rozhodně stojí za přečtení ☺️ a rozhodně mě dostal král Adarlanu, ale i Manon ;-)

02.04.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Pokovaď někteří váhají nad tím, jestli číst další díly či ne, tak jednoznačně doporučuju pokračovat v dalších. Nehledě v dalších pokračování jsou i některé věci lépe popisovány například vraždy, boje a podobně. :)

02.04.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Skvělý příběh, skvěle napsané a rozhodně se mi líbilo, že Sarah psala i o Charolovi a Dorianovi, takže člověk ví co se děje i ve Zlomuvalu :)

22.03.2017 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Tak takový zvrat jsem vůbec nečekala v knize. A že jich tam je. Rozhodně se těším až se pustím do dalšího dílu.

06.03.2017 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skvělá kniha, která mě bavila a hned jsem se musela pustit do druhého dílu.

28.02.2017 5 z 5