kyslikova kyslikova komentáře u knih

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Parádní počtení, z řada R. Galbraitha snad nejlepší. Ani nevím, jak mi to množství stránek uteklo a už jsem byla na konci.

21.02.2023 5 z 5

Sítě Sítě Petra Dvořáková

Kam se hrabou všichni "sněhuláci", "sovy" či "svědkyně ohně", tohle jsou pro mě příběhy skutečné hrůzy až mrazí. A přitom tak obyčejné, všední, že v nich jde poznat sousedku, kamarádku, známou.... sebe? Skvělá kniha, ke které se určitě ještě vrátím.

05.04.2017 5 z 5

Nádherná kniha, hned bych jela do Normandie a strávila tam zbytek života, zvlášť kdybych tam narazila na takové přátele!

30.11.2015 5 z 5

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Vyborny pribeh, Enzo me fakt bavi :-)

20.01.2019 4 z 5

Říjnový seznam Říjnový seznam Jeffery Deaver

Dobrý den, pane Deavere, konečně jsem se s Vámi také seznámila a mé nadšení nebere konce. Prvních 100 stran bylo fakt těžkých, než se mi dílky příběhu začaly skládat do sebe..... dalších cca 130 stran jsem hltala a posledních dvacet jsem se snažila číst co nejpomaleji, abych si vyvrcholení co nejvíce užila. Bylo to fakt skvělé - to, co se jevilo jako plytký předvídatelný příběh o zoufalé matce a uneseném dítěti, se náhle změnilo na úplně jinou story. Po přečtení jsme si musela jednotlivé kapitoly znovu projít... a ono to fakt sedělo ;-) Fotky s názvy kapitol mi vše krásně dokreslily. Opravdu díky za skvělý čtenářský zážitek, jdu se rozhodně vrhnout na Vaše další díla, pane Deavere;-)

17.08.2015 4 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Nenáročné čtení, ovšem bez jakékoliv gradace :-/

19.01.2019 3 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Tak to byl hodně plytký děj, zápletka i vykreslení postav:-( - jejich chování bylo tak předvídatelné, že nějaký dějový zvrat či rozkrytí postav bylo přímo nezbytné.... naznačeno bylo ovšem v jedné větě na konci a to je na tak rozsáhlou knihu dost málo. Další díl si nechám v klidu ujít:-/

13.03.2017 1 z 5

Muž z ostrova Lewis Muž z ostrova Lewis Peter May

Vyborne vystaveny pribeh, jeste lepsi nez jednicka. Clovek ma uplne chut se sbalit a jet se na ostrovy podivat :-)

26.07.2015 5 z 5

Birk Birk Jaap Robben

Velmi zvláštní příběh, plný samoty a stagnace....

08.04.2018 3 z 5

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Tak tohle je "starý dobrý May". Je to kombinace Skály a Pána ohně.... moc dobrá kombinace!

22.01.2017 5 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Jo opět nezklamal, skvělé čtení!

02.11.2015 5 z 5

Milý příběh to zcela jistě je, jen škoda, že tak nečtivě napsaný.... možná by pomohla redukce počtu stran na polovinu :-P

27.01.2017 2 z 5

Musím uznat, že dobré čtení to bylo :-)

17.11.2016 5 z 5

Pražské příběhy - Na cestě Malou Stranou Pražské příběhy - Na cestě Malou Stranou Dan Hrubý

Výborné čtení, už se těším na další díly.

08.12.2015 4 z 5

MemoRandom MemoRandom Anders de la Motte

Dobre cteni, ale na trilogii Game to nema ;-)

22.08.2015 3 z 5

Dítě číslo 44 Dítě číslo 44 Tom Rob Smith

Neotřelý příběh a k tomu moc dobře napsaný:-)

19.08.2015 4 z 5

Pán ohně Pán ohně Peter May

Skvělé čtení, Peter May mě tedy dost uchvátil.... nejdřív sérií z ostrova Lewis, pak originálním hrdinou Enzem a teď jsem propadla jeho čínské sérii ;-)

06.08.2015 4 z 5

Zkurvenej příběh Zkurvenej příběh Bernard Minier

Dobrá oddychovka, čte se lehce, ale člověk si úplně nepamatuje o čem to bylo ;-)

10.04.2017 3 z 5

Kostičas Kostičas Samantha Shannon

Uf, dočteno pouze silou vůle.

12.09.2016 2 z 5

Královi psi Královi psi Martin Jensen

Uch, jsem rada, ze je to za mnou.... Temer zadne napeti, dramaticky spad ci zajimave dialogy:-(

01.01.2016 1 z 5