Kubajzz Kubajzz komentáře u knih

První krev První krev Angela Marsons

Jako vždy super. A skvělý nápad napsat, jak to vlastně všechno začalo :-) Už se těším na další .-)

08.02.2022 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Nesbo nezklame, určitě budu případy Harryho Holea sledovat dál. Knížka byla super, napínavá a pěkně se četla. Doporučuji

30.11.2021 4 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Trochu jsem měl obavu z pokračování od jiného autora ale za mě opět super. Zajímavé, napínavé, čtivé. Určitě doporučuji.

29.11.2021 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Další díl opět nezklamal. Napínavé, zamotané, mělo to spád, moc dobře se to četlo. Určitě doporučuji.

29.11.2021 4 z 5

Klikatá cesta Klikatá cesta Brian Freeman

Třetí kniha ze série a opět super thriller. Knížka se dobře četla, měla spád, určitě doporučuji k přečtení.

29.11.2021 4 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Už začátek knížky byl hodně napínavý, skvěle se to četlo a už se těším na pokračování.

28.11.2021 4 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Třetí díl série opět nezklamal a těším se na další díl. Bylo to čtivé, napínavé, mělo to spád. Určitě doporučuji přečíst.

28.11.2021 5 z 5

Alej smrti Alej smrti Jiří Hanibal

Super krimi z dom ještě nedávných. Věřím, že nějak podobně to tehdy bylo :-)

28.11.2021 5 z 5

Loutkové divadlo Loutkové divadlo M.W. Craven

Tak tohle mě chytlo, už jsem si objednal další díly série :-)

26.11.2021 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Narazil jsem na ní náhodou a musím říct, že super. Už se těším na další díl :-)

26.11.2021 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Super detektivka :-)

27.05.2021 5 z 5

Temná hra Temná hra Andy Maslen

Dnes dočteno, nedám sice plný počet, ale bylo to super, čtivé a zajímavé :-) Určitě si přečtu i další díly. A ano, jak se tu píše, Technička je vážně podobná Tilly ze série Poe, ale to mi vůbec nevadí, protože tu čtu souběžně s touto sérií a je taky super :-) Určitě doporučuji

01.03.2024 4 z 5

Zatmění Zatmění Jo Nesbø

Klasický Harry, který nikdy nezklame. U předchozího dílu jsem si myslel, že je se sérií konec, ale myslím, že nás čeká další díl :-)
Poslechnuto jako audiokniha, četl David Matásek, rozhodně doporučuji ;-)

28.09.2023 5 z 5

Upálené Upálené C. J. Tudor

No autorka opět nezklamala :-) Knížka poslechnuta jako audio a musím říct, že jsem ji nemohl odložit :-) A zvrat na konci celkem překvapil, takže paráda. Rozhodně doporučuji k přečtení ;-)

10.09.2023 5 z 5

Pohřbené kosti Pohřbené kosti Lisa Regan

Musím říct, že většinou při čtení už tak od 2/3 knížky tuším vraha :-) Což bylo i teď, ale že nebude jediný mě fakt překvapilo. K této sérii jsem se vrátil více jak po roce a rozhodně doporučuji a jdu na další díl :-)

31.08.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Moje první kniha od tohoto autora a určitě si ještě přečtu další. Doporučuji k přečtení, jen ne slabším povahám :-)

04.05.2023 5 z 5

Líška Líška Frederick Forsyth

Po opravdu dlouhé době jsem vzal do ruky zase Forsytha a musím říct, že jsem rozhodně neudělal špatně :-) Víceméně jsem knihu ani neodložil, dokud jsem ji nedočetl. Zajímavé téma, které je v současné době asi hodně aktuální. Rozhodně doporučuji k přečtení.

28.03.2023 5 z 5

Slušní lidé Slušní lidé J. P. Delaney (p)

Tak tahle knížka nešla pomalu odložit. Jen ten konec byl až moc přehnaný, ale i tak rozhodně doporučuji a rád si od autora ještě něco přečtu :-)

07.03.2023 4 z 5

Chlorid sodný Chlorid sodný Jussi Adler-Olsen

Opět poslechnuto jako audiokniha, četl Igor Bureš. Zajímavý námět, mělo to děj i spád a otevřený konec jasně dává znát, že se můžeme těšit na další díl :-) Jsem zvědavý, co vyplave z Carlovo minulosti. Rozhodně doporučuji

16.01.2023 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Nebylo to tak akční jako předchozí díl ale špatné to taky nebylo. Doporučuji a jdu na další díl :-)

24.12.2022 5 z 5