Kskaja Kskaja komentáře u knih

Skřivánek zpívá dál Skřivánek zpívá dál Fiona Valpy

Pribeh by to mohl být krásný. Na můj vkus se v knize nic nedělo.

13.11.2023 2 z 5

Anonymní dívka Anonymní dívka Sarah Pekkanen

Docela fajn, čtivé.

01.11.2023 4 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Této knize jsem chtěla od začátku dát 5*.. nevím, co se najednou stalo..ale od poloviny mě přestala úplně bavit. Ze začátku mi přišla originální, vtipná, zajímavá, ale jak se rozvinula ,,detektivní zápletka ,, tak se ni kniha prestavala líbit. Odkryvani povah ostatních postav, nechapala jsem to.. kolikrát jsem se snažila si i stránku přečíst vícekrát, abych si to v hlavě srovnala.. ale i přesto jsem si říkala, o co že vlastně jde ?

26.10.2023 3 z 5

Slib Slib Táňa Keleová-Vasilková

Dialogy hrůza, předvídatelné, jednoduché...

19.10.2023 1 z 5

Skoro úplně normální Skoro úplně normální Hannah Sunderland

Pro tak strašný charachkter hlavní postavy nedocteno. Jinak věřím, že by kniha mohla být fajn. Ale už na zacatku se mi Matylda zprotivila. Ani nemám ráda tento ,,humor,,. Obálka je KrásnA. Škoda

11.10.2023 2 z 5

Rudé orchideje ze Šanghaje Rudé orchideje ze Šanghaje Juliette Morillot

Silné čtení. Ještě dlouho budu vzpomínat.

26.07.2023 5 z 5

Spálené mosty Spálené mosty Tami Fischer

Začátek se mi vcelku líbil.. poté už jen nuda.. :(
Postava Elly se mi líbila.

21.06.2023 2 z 5

Láska z deníku Láska z deníku Sarah Jio

Po 130 stranách jsem ti vzdala. Na čtení jsem se netesila. Příběh mě nezaujal.

30.04.2023

Když jsme ještě věřily na mořské víly Když jsme ještě věřily na mořské víly Barbara O'Neal (p)

Libilo se mi jak je kniha napsaná, prolínání Minulosti/ přítomnosti. Vyprávění obou sester. Příběh velice zajímavý. Bohužel jsem se místy nudila..

26.03.2023 3 z 5

Šepot včel Šepot včel Sofía Segovia

Zajímavá, čtiva kniha.. ale v půlce jsem ji vzdala. Styl psaní perfektní, bohuzel mě více nevtahla do děje.

03.02.2023 3 z 5

On On Clare Empson

Strzena hvězda za slabší začátek.

Moc nechápu nízké hodnocení, mně se kniha líbila.
Fajn, psychotriller to zrovna není, spíše napínavý román.

Klidně bych ji doporučila k přečtení

31.01.2023 4 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Po 50 stránkách jsem to vzdala...to se nedalo dočíst. Vyjadřování katastrofa. Popis erotických scén...to jako vážně? Stokrát ohrane.. Děj nuda. Ani ten humor mě nebavil. Je mi líto. :/

26.12.2021 1 z 5

Pusinka Pusinka Sophie Hannah

Když se dostanete přes cca prvních 80 stran, tak už budete chtít vědět, jak to dopadne. Čtivé a napínavé. Zároveň ohrane charaktery postav. A ten kriminální tým.. co to bylo? Závěr se mi nelíbil.

13.12.2021 3 z 5

Láska po francouzsku Láska po francouzsku Fiona Valpy

Ve finale zjistuji, ze me to ani moc nebavilo..

25.11.2021 2 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult