Kristie-Sophi Kristie-Sophi komentáře u knih

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Miluju bychličky, a tahle není vyjímkou :) Měla jsem ráda tu studentskou rebélii a ANTI-UMBRIDGEOVSKÝ spolek :)

12.08.2012 5 z 5

Srdce v sázce Srdce v sázce Alyxandra Harvey

Tadle kniha byla moje první upířina (ano, stydím se za to :D). Děj byl super, lehké čtení, jak už předemnou psali hodně postav, ale orientace dobrá :) Nechtěla jsem se od čtení odtrhnou, jednak že každá kapitola končila napínavě a tak jsem začala číst další, ať se už konečně dostanu k té jiné, a tak to pokračovalo až do těch akčních kapitol, kdy jsem se nemohla už vůbec odtrhnout :) Sice jsem nad tím strávila skoro celou noc, ale knihu jsem hned dočetla :)

16.05.2012 5 z 5

Roztomilé malé lhářky Roztomilé malé lhářky Sara Shepard

Kniha se četla dobře, líbilo se mi, že je psaná ze 4 pohledů. Na tajemnu tomu dodávala zahadná/ý A. Akorát mi vadilo, že tam někdy neskloňovali jméno Aria :)

07.04.2012 4 z 5

Intriky Intriky Anna Godbersen

Opravdu kniha nezklamala! Stejně dobrá, jako první díl! Už se nemůžu dočkat pokračování.

05.04.2012 5 z 5

Luxus Luxus Anna Godbersen

Knížku jsem jako první viděla na interneru, ale řekla jsem si, že to bude zase další "slaďák" nebo něco echt historického, ale když jsem tak jednou bloumala knihkupectvím tak jsem ji tam viděla stát na poličce a zrovna tam měli slevy, řekla jsem si, že to teda risknu a knihu si koupím. Upřímně, mě ze začátku moc nebavila a říkala jsem si, škoda peněz! Ale pak mě chytla a už mě nepustila :) Dobře se četla, ale jako jediné mi vadilo, že je kniha psaná z 5 pohledů postav knihy a zrovna dva mě nebavily, ostatní tři byly fajn (ty pohledy). Jinak to bylo celkem pohodové čtení, podle mě čtyřhvězdičkové :)

05.04.2012 4 z 5

Pusa je jen začátek Pusa je jen začátek Hortense Ullrich

Někdy v té Jojo vidím i samu sebe... Ale je pravda, že bych ty její starosti někdy chtěla zažít. Kniha jako obvykle nezklamala. Doporučuji k přečtení :)

A kdo má rád mě? A kdo má rád mě? Hortense Ullrich

Tenhleten díl byl vážně úžasný, úplně jsem ho hltala. Nezklamal, stejně jako předchozí díly této nadané autorky!

Pátračka Gilda Pátračka Gilda Jennifer Allison

Kniha se četla rychle, přečtená za 2 dny. Bavila mě, někdy jsem se bála, někdy smála. Líbí se mi završení záhady.

Kdo se líbá naposled Kdo se líbá naposled Hortense Ullrich

Suprová knížka, je vtipná a když sem jí četla, pořád jsem se usmívala. Autorka umí dost dobře popisovat pocity prastěných puberťaček, a proto je moc dobrá.

03.04.2012 5 z 5

Před bouří Před bouří Robin Bridges

Knížka byla fajn, ale pořád jsem čekala, že se toho bude dít o něco víc, s otáčením dalších a dalších stránek mě to očekávání opouštělo... Né, že by se to všechno nějak vysvětlovalo, právě naopak. Konec byl naprosto divný, abych pravdu řekla, bylo to fakt divné, celý ten únos - neúnos, boj - neboj, O.o. Pokračování si ráda přečtu jen z toho důvodu, abych pochopila cca 85% knížky. Ale 19. století mám ráda, proto musím knize dát o hvězdičku navíc ;).

02.06.2014 3 z 5

Jak hovořit s vdovcem Jak hovořit s vdovcem Jonathan Tropper

Bomba! Nic jiného mě nenapadá. Doug si mě získal tím, že všechno říkal tak, jak se říkat má. Jak se cítí po smrti Hailey, jak chlastá, jak bojuje s králíky na jeho zahradě (miluju tyhle scény), jaký vůl je Jim, jak má šílenou matku a nemocného otce, jak truchlí a jak se on sám chová. Moc se mi kniha líbila.
PS: Dougu, tvůj novinový sloupek miluju, jsem tvá velká fanynka! :D

20.08.2013 5 z 5

Smith Smith Leon Garfield

Dětská a dobrodružná knížka. V knihovně mě stála jen 4 Kč, tak jsem to riskla :)
Sice je to určeno pro děti od 12-ti let, ale některé věty byly napsány až moc složitě - podle mě zbytečně. Jinak příběh byl povedený a to, co mi v anotaci slibovali, to i splnili. Byla jsem spokojená.

23.07.2013 4 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Uznávám, že se mi kniha MOC líbila, hodně jsem si u ní popřemýšlela. Sammy byla hodně rozdvojená osobnost, jedna půlka byla celebrita Jeffersonky a ta druhá půlka byla obyčejná holka, která lezla se svou mladší sestrou na Husí skálu. Zkuste si knihu přečíst, určitě v ní něco najdete ;)

03.06.2013 5 z 5

Balthazar Balthazar Claudia Gray (p)

Kniha byla moc pěkná a četla se snadno. Chtěla jsem si ji přečíst z důvodu, abych více poznala Balthazarův život a byla jsem spokojená :) Akorát mi ten konec přišel takový otevřený, asi to autorka nechala na lidské fantazii, aby si to dokončila podle svého gusta ;))

06.01.2013 4 z 5

Na druhé straně Na druhé straně Claudia Gray (p)

Konec se mi líbil, akorát jsem tam čekala více zvratů, či něco na ten způsob. Taky se přikláním k názorům, že tam mohl být nějaký ten epilog :) Ale co už :D

30.12.2012 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Ze začátku se celkem nic nedělo, to asi u většiny knih, děj se rozbíhá... Ale potom jak byla s Dimitrijem, to bylo o mnoho zajímavější a těch cca 20-30 stránek před koncem... týjo, to teda bylo něco! ;) + zachránilo to tu jednu hvězdu do plného počtu :)

08.12.2012 5 z 5

Nikdo není bez viny Nikdo není bez viny Kiersten White

No, tak tenhle díl byl o trošičku lepší než první, ale stejně dávám čtyři hvězdičky. Dozvěděla jsem se více informací, co se týče Eviiny minulosti, rodiny, původu... Konec nebyl až tak napínavý, ale stejně se na ten třetí díl těším ;)

08.12.2012 4 z 5

Zlodějka duší Zlodějka duší Kiersten White

Dávám čtyři hvězdičky, páč si tu jednu nechávám do zásoby :)Autorka vytvořila vcelku nový svět, kde žijí lidé a paranormálové, dalo by se říct na jednom plácku, ale lidi o těch poptvorách nemají ani páru... Od toho tu je blonďatá Evie, která po světě běhá se svým RŮŽOVÝM paralyzérem, jmonem Žah (to jméno se mi začíná děsně líbit).Jako hlavní hrdinka se mi líbila, pro její pěkný hovorový jazyk ;) Kniha byla i vtipná, svým způsobem. Jediné, co vytýkám, je málo akce :/

05.12.2012 4 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Jop, tak tenhle díl byl lepší než ty předešlé, po celou dobu Vám v hlavě hlodá spousta otázek, na které neznáte odpovědi a až ke konci knihy se Vám dostane odpovědi :) Konec byl pro mě opravdu dojemný...

11.11.2012 5 z 5

Crescendo Crescendo Becca Fitzpatrick

Rozhodování mezi číslem čytři a pět...Nakonec jsem přece jen dala těch pět ;) Od začátku do konce měla kniha spád, ikdyž někdy moc zdlouhavý. Nora mě chvílemi vytáčela a chybělo mi tam více té Patchové přítomnosti :(
Ale po celou knihu tam nějaké to napínání, tajemno bylo a konec byl taky dobrý - ikdyž v napínavé chvíli utnutý, bohužel :/

20.10.2012 5 z 5