koki.veru koki.veru komentáře u knih

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Nedávno jsem četla Volání kukačky, takže jakmile jsem sehnala i tuto knížku, okamžitě jsem se do ní pustila... Jak Cormoran tak Robin jsou prostě úžasní a strašně dobře se tyto dvě knížky četly. Opravdu mě překvapilo, kdo je vlastně nakonec vrah a jak na to Cormoran přišel. Skvělá detektivka. Už se těším na další díl :)

21.03.2015 5 z 5

Veřejná tajemství Veřejná tajemství Nora Roberts

Úžasná knížka se zajímavou zápletkou, kniha plná napětí, lásky i nenávisti...Byla jsem velmi překvapená, jak to nakonec celé dopadlo. Život Emmy byl velmi zajímavý a nemohla jsem se od tohoto příběhu vůbec odtrhnout.

22.01.2015 5 z 5

Sběratel kůží Sběratel kůží Jeffery Deaver

Úžasná knížka....Knihy ze série Lincoln Rhyme mám všechny přečtené a mám je hodně ráda a těším se, jestli vyjde další díl (což by vzhledem k závěru knihy asi měl). Kniha opět plná napětí a vyšetřování a důkazů.

19.01.2015 5 z 5

Ostré předměty Ostré předměty Gillian Flynn

Velmi zajímavá knížka. Na konci mě velmi překvapilo, kdo je vlastně vrah. Připadá mi ale celkově trochu přehnaná (například že Camille si ničí své tělo a všechny ty sexuální a vulgární příběhy jak z mládí Camille, tak i ze strany Ammy).

19.12.2014 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

V tomto dílu už začíná jít hodně do tuhého. Na scénu se dostává Voldemort v plné síle a Harry málem přijde o život. Kniha plná napětí, dobrodružství a překvapení. Už se nejedná o dětskou knihu :) Prostě nádhera :)

09.12.2014

Zlověstný úplněk Zlověstný úplněk Nora Roberts

Nádherná knížka od Nory, stejně jako mnoho jejích ostatních. Už je to dýl, co jsem viděla film, takže jsem si podrobnosti nepamatovala, stejně tak kdo je vrah. Ale jednoznačně je kniha lepší než film. Prostě nádhera.

29.10.2014 5 z 5

Čtyři slepé myšky Čtyři slepé myšky James Patterson

Opět povedená kniha s Alexem Crossem, detektivka plná napětí a vyšetřování. Alex Cross opět bojuje o svůj život :)

19.10.2014 5 z 5

Kočka a myš Kočka a myš James Patterson

Četla jsem od tohoto spisovatele zatím jen první čtyři knihy ze série Alex Cross, ale musím říct, že tahle je z nich zatím nejslabší. Začátek mě docela bavil, ale přibližně od půlky knihy mi to připadalo jako slátanina. Doufám, že další knihy ze série budou lepší.

08.10.2014 3 z 5

Jack a Jill Jack a Jill James Patterson

Třetí kniha v sérii s Alexem Crossem, stejně úžasná jako první dva díly. Zajímavé je, že v této knize můžem sledovat dva děje a dva zabijáky, které se navzájem časově prolínají. Nádherná kniha :)

27.09.2014 5 z 5

Tři osudy Tři osudy Nora Roberts

Krásná knížka se zajímavým dějem :) Přečteno během několika dnů :) nádhera :)

18.09.2014 5 z 5

Rodinné album Rodinné album Danielle Steel

Ze začátku mi knížka připadala jako slabý průměr a ničím mě nezaujala, ale postupně když se začali jednotlivé postavy vykreslovat se mi knížka začínala líbit víc a víc :)

10.08.2014 5 z 5

Sněhurka Sněhurka Ed McBain

Hezká knížka se zajímavou zápletkou, ale podle mě by toto téma mohlo být lépe a podrobněji zpracované....Ale jinak zajímavá knížka a určitě se chystám na další knížku od tohoto spisovatele.

04.08.2014 4 z 5

Únos Únos Danielle Steel

Pěkná kniha o únosu dítěte...na konci jsem měla co dělat, abych zadržela slzy. Jinak ale takový lepší průměr. Trochu mi připadalo, že ten soudní proces je moc rozepisován.

29.05.2014 3 z 5

Kaleidoskop Kaleidoskop Danielle Steel

Úžasná knížka ze života...na konci knížky jsem měla co dělat abych udržela slzy v očích...

05.05.2014 5 z 5

Sestry Sestry Danielle Steel

Nádherná knížka. Vůbec jsem netušila, že by se život čtyř sester mohl během jediného dne takhle zvrtnout. Člověk si uvědomí, že se život může změnit během jediné minuty. Knížka plná emocí, lásky, štěstí i neštěstí a smutku.

27.03.2014 5 z 5

Nalezený sen Nalezený sen Nora Roberts

Poslední díl romantické trilogie o třech dívkách, které se snaží najít svou lásku a štěstí v životě. Kniha je o Lauře, která se postupně zamilovává do hříšného Michaela. Kniha je plná lásky, štěstí, ale i smutku. Knížka se mi líbila, ale nebylo v ní nic překvapivého, prostě klasická romantická kniha.

06.03.2014 4 z 5

Dvanáctá karta Dvanáctá karta Jeffery Deaver

Úžasná knížka s Lincolnem a Amélií. Stejně jako ostatní knížky, je tato plná napětí, strachu a nebezpečí, ale naštěstí vše dobře skončí, jako vždy.

11.02.2014 5 z 5

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Úžasná knížka na zamyšlení o životě.

04.02.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Třetí díl mě velmi zklamal...První díl byl suprovej, druhý díl o něco méně a třetí díl jednoznačně nejhorší :(

04.02.2014 3 z 5

Rozbité okno Rozbité okno Jeffery Deaver

Kniha opět s Lincolnem, která podle mě ale nebyla tak dobrá jako ostatní knihy. Trošku mě odradilo prostředí knihy - počítače a informace.

04.02.2014 3 z 5