Nalezený sen přehled

Nalezený sen https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2424/mid_nalezeny-sen-oDq-2424.png 4 155 155

Snová série

< 3. díl

Laura je konečně rozvedená matka dvou dcer. Bývalý manžel vybral peníze ze všech jejích kont (i z kont určených pro děvčata). Uznává svou chybu, ale nechce pomoc od rodičů, chce konečně rozhodovat sama za sebe. Do žvota jí vstoupí muž, kterého ona sama by si nikdy nepředstavovala jako ideál. Laura najde svou minci a nejen to. 2.vydání.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Finding the Dream , 1997

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Nalezený sen. Přihlašte se a napište ho.

MiraRunaway
27.02.2022 3 z 5

Romantické čtení. Z trilogie se mi nejvíce líbil první díl s Margo.

georginaa
17.11.2020 4 z 5

Moc pěkná série, třetí díl završil romantiku a moc jsem si to užila. Jelikož ji mám již léta v knihovně, určitě se k této trilogii vrátím.

moudivlacek
13.11.2020 5 z 5

Bože můj! Mé srdce zaplesalo a dušička se zahřála! Nádherné zakončení této série. Měla jsem ráda všechny tři hlavní hrdinky. Laura sice pochází z velmi majetné rodiny, rozhodně ale nikdy se nad nikoho nepovyšovala. A nyní s pošlapaným srdcem a ponížená bývalým manželem bojuje nejen s potížemi matky samoživitelky, ale navíc i s probouzejícími city, které začíná mít k dávnému příteli Joshe - Michaelovi. Ten je z Laury okouzlen a nejen z ní, zamiloval si i její dcerky a umí to s nimi v každém směru. Najednou si ale Michael uvědomuje, jak bytelný společenský rozdíl mezi nimi je. Pro něj je čas rychle odejít, pro Lauru to znamená další rozlomené srdce. Nebo že by ne?
Krásná romantika na jeden večer. Doporučuji celou sérii.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Nalezený sen v seznamech

v dalších seznamech2x