Sestry

Sestry https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/1844/bmid_sestry-660ad541c4390.jpg 4 44 7

Čtyři sestry, omšelý dům na Manhattanu a pestrý rok plný ztrát a odvahy. Jednadvacetiletá Candy září v Paříži, New Yorku a Tokiu jako nejžhavější nové jméno mezi topmodelkami. Její sestře Tammy je dvacet devět, produkuje veleúspěšný televizní seriál a žije mezi hollywoodskými hvězdami v módní čtvrti L. A. Nejstarší ze sester Sabrina je ve čtyřiatřiceti nadějnou mladou právničkou, kdežto malířka Annie si vychutnává léto ve Florencii, kde studuje umění. Všechny se však jako každý rok sejdou u rodičů v Connecticutu na sváteční víkend o Dni nezávislosti. A právě tehdy je stihne nečekaná tragédie a zhroutí se jim celý svět...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Sisters , 2007

zimolka
05.05.2019 3 z 5

Pěkně napsaný oddechový román.

kudrdlinka
21.03.2017 3 z 5

V první půlce jsem byla několikrát v pokušení knihu odložit - už nějak tyhle americké romány plné citů a romantiky nemusím, navíc mi to přišlo zdlouhavé. Ale chtěla jsem ji dočíst, protože jsem si ji vzala jako knihu, která se mé mamce v poslední době nejvíc líbila. Nakonec jsem byla ráda, že jsem vytrvala, protože druhá půlka se mi už líbila víc, i když je to taková pohádka pro dospělé.

Ivan F
04.08.2015 odpad!

Pravdepodobne najhoršia kniha akú som kedy čítal. Tento brak sa mi dostal do rúk na dovolenke, nebolo čo iné čítať, tak som to riskol. Hrôza a utrpenie a k tomu preklad, za ktorý by som prekladateľku najradšej vyplieskal. Na každej strane knihy sa nájde veta (niekedy aj dve či tri), ktorá začína spojkou a, napr: A tak odišla, A preto sa s ním..., A začala..., A keďže si nebola istá..., A stále... no jednoducho des. Druhý extrém sú vety začínajúce na ale. Tých je v knihe aspoň tristo, ak nie viac. Čo sa týka obsahu knihy, je to nechutná sladká omáčka, nič viac. P.S.: Autorka je asi mešuge, pretože napríklad behom dvanástich viet, čiže necelej pol strany nechá jedného psa (v knihe sú tri plus štyri sestry) trikrát zaspať. Na zaplakanie.

Pet 34
23.01.2015 4 z 5

Kniha se mi moc líbila. Bylo moc pěkné a poučné sledovat, jak sestry stojí při sobě v těžkých životních situacích. Tak by to mělo být i v reálném životě. Hezký byl i konec.

koki.veru
27.03.2014 5 z 5

Nádherná knížka. Vůbec jsem netušila, že by se život čtyř sester mohl během jediného dne takhle zvrtnout. Člověk si uvědomí, že se život může změnit během jediné minuty. Knížka plná emocí, lásky, štěstí i neštěstí a smutku.

Věro
18.09.2013 4 z 5

Moc hezká pohádka, kde zase jednou dobro porazilo zlo. Škoda, že ve skutečném životě je to obvykle naopak.

rtesarova88
18.08.2013 5 z 5

klasika od teto autorky. kniha skvělá na dovolené, na odreagování. čtivá.

americká literatura americké romány

Danielle Steel