koki.veru koki.veru komentáře u knih

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

Úžasná knížka z prostředí Paříže :) Stejně tak film byl krásný, ale knížka je knížka :)

04.02.2014 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Prvním dílem jsem byla nadšena, a čekala jsem co přinese druhý díl...bohužel mě ale docela zklamal, a třetí díl ještě víc.

04.02.2014 4 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Asi nejlepší knížka od Sparkse co jsem zatím četla. Zvlášť mně překvapilo, že je i tato knížka zfilmovaná a je to jeden z mála případů, kde je knížka i film úžasný.

Talisman Talisman Nicholas Sparks

Úžasný příběh, který jsem měla přečtený během dvou dnů. Navíc je úžasný, že každá kapitola je vyprávěna z jiného pohledu hlavních hrdinů. Prostě nádhera :)

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Jak knížka tak film jsou úžasný. Je to první knížka, kterou jsem od Nicholase Sparkse četla, a rozhodně ne poslední :)

Drž se Drž se Harlan Coben

Zajímavá knížka. Ze začátku jsem netušila, jak spolu můžou příběhy jednotlivých lidí souviset, ale průběžně se to začalo rozmotávat a musím říct, že jsem byla velmi překvapená. Povedená knížka se zajímavými zápletkami a poměrně šťastným koncem.

Tanečník Tanečník Jeffery Deaver

Kniha s Lincolnem a Amélií. Opět zajímavá zápletka a nečekaný děj :)

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

První díl s Lincolnem a Amélií. Jak kniha, tak i film s Angelinou byli úžasný.

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

Úžasná knížka, plná napětí, strachu, záhad, ale i lásky a přátelství. Je to první díl z trilogie knížek o městečku, ve kterém každých sedm let dojde k týdnu plnému katastrof. Cal, potomek zakladatele města, spolu se spisovatelkou Quinn, která chce psát o této záhadě, se díky tomu dají dohromady, a společně s dalšími čtyřmi přáteli čelí nebezpečí, které se rychle blíží.

Klíč vědění Klíč vědění Nora Roberts

Prostě a jednoduše úžasné. Knížky jsem přečetla během pár dní a prožívala je spolu s hlavními hrdinkami. Docela mě to pohltilo. Bylo zde vše, co má správná knížka obsahovat - láska, štěstí, nenávist, odvaha, atd...Jednoznačně pět hvězdiček

Klíč odvahy Klíč odvahy Nora Roberts

Plavba za všechny prachy Plavba za všechny prachy Jackie Collins

Jackie Collins mám moc ráda, a jsem ráda že jsem se diky čtenářské výzvě opět k ní vrátila. Kniha pěkná, nic jiného jsem ani nečekala. Spousta postav, zajímavý děj, vůbec jsem se nenudila.

20.05.2022 5 z 5

A taková to byla láska... A taková to byla láska... Anna Gavalda

Bohužel zklamání. Knihu jsem četla do čtenářské výzvy, a přišlo mi to jako ztráta času.

07.05.2022 1 z 5

Cizí žena Cizí žena Danielle Steel

Nádherný romantický příběh.

10.09.2021 5 z 5

Sběratel očí Sběratel očí Sebastian Fitzek

Má první kniha od tohoto autora. Ze začátku jsem se nějak nemohla pořádně začíst, ale od druhé poloviny knihy to bylo o mnoho lepší a závěr knihy byl super. Překvapivý konec a hlavně otevřený konec a jak jsem potom zjistila, jedná se o první díl série, takže si myslím, že se k tomuto autorovi ještě vrátím.

13.03.2021 4 z 5

Žiadne tajomstvá Žiadne tajomstvá Lisa Renee Jones

Za mě tato kniha asi nejslabší. Stále jsem čekala nějaké rozuzlení a vysvětlení, a zase nic. Jsem zvědavá, zda bude i další díl, který by vše vyjasnil. Ale jelikož byl tento vydán v roce 2016, tak si nejsem moc jistá.

12.11.2020 4 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Mně se knížka moc líbila. Byla velice čtivá, napínavá i erotická. Trochu mi to připomnělo 50 odstínů. Určitě se postupím i do pokračování této série.

27.10.2020 5 z 5

Foukneš do pěny Foukneš do pěny Radka Třeštíková

Četla jsem už 3 knížky, od této autorky, ale tahle byla asi nejhorší. Ze začátku mi docela trvalo, než jsem se jakž takž začetla, potom už to šlo docela dobře, ale knížka mi připadala taková zmatená, ne moc záživná. Kdyby to bylo psané "normálně - klasicky", tak by to asi mohl být pěkný příběh ze života.

28.09.2020 3 z 5

Ta druhá paní Millerová Ta druhá paní Millerová Allison Dickson

Velice čtivá knížka, i když těžko uvěřitelná. První část je taková pohodovější, "nudnější", ale od druhé části se to začne pořádně rozjíždět. Rozuzlení všeho je velice překvapivé.

13.05.2020 4 z 5

Návrat Návrat Joseph Helmreich

Knížka byla čtivá, ale bohužel sci-fi není můj šálek kávy. Kniha přečtena do výzvy (kniha, která je na DK méně než 20x v přečtených).

29.03.2020 2 z 5