knihomolka27 knihomolka27 komentáře u knih

Kukačka Kukačka Karolina Limrová

Čtení mě moc bavilo.......určitě by stálo za zfilmování

Jen 27 dnů Jen 27 dnů Alison Gervais

Tahle knížka je prostě výjimečná. Strašně moc se mi líbí pasáž, kde Hadley Archerovi říká, že nemůže nikomu zakázat, aby ho měl rád. A taky ta o tučnácích.

29.07.2019 5 z 5

Prokleté dítě se četlo dobře a rychle. Nejvíc mě bavilo nahlédnutí do různých alternativních konců. Mojí nejoblíbenější novou postavou se stal Scorpius, bez něj by to nebylo ono.

Případ ukradeného zubu Případ ukradeného zubu William Ritter

Tuhle sérii jsem si naprosto užila. Oba díly jsou skvělé, ale jednička je přeci jenom o chloupek lepší.

Jackaby Jackaby William Ritter

Knížka na které bych vůbec nic neměnila. Postavy jsou strašně sympatické, děj ubíhá až moc rychle(klidně by mohl být delší),námět je originální a zajímavý, včetně detektivních zápletek. Hodně často jsem se musela smát jinak to nešlo. Nejkrásnější na příběhu jsou postavy a to jak je každá z postav krásná svým vlastním způsobem. Už ted bych si jí nejradši přečetla znova.

Ve stínu černých ptáků Ve stínu černých ptáků Cat Winters

Úžasná kniha ve které se mísí prvky historie, fantasy, duchařiny a romance. Přečetla jsem už asi třikrát a určitě ne naposledy.

29.07.2019

Pasažérka Pasažérka Alexandra Bracken

Knihu jsem četla už před nějakou dobou, ale pamatuju si, že se mi moc líbila.

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Přečetla jsem Marianu a ta byla fakt super, o to víc mě zklamalo, že do Zimního moře jsem se vůbec nedokázala začíst ani po 100 stránkách a tak sem knihu odložila. Ke knížce se určitě ještě někdy vrátím, a třeba i přehodnotím svůj názor.

28.07.2019 1 z 5

Sněží, sněží... Sněží, sněží... Lauren Myracle

Je vždycky super mít po ruce krátkou povídku, kterou přečtete ani ne za den. Sněží, sněží je fajn oddechovka, kterou si čtu at jsou Vánoce nebo třeba půlka července. Nejradši mám první příběh, je moc dobře napsaný a hodně čtivý.Tahle knížka u mě pořád vzbuzuje ty samé příjemné pocity, jako když jsem jí četla poprvé.

Papírová města Papírová města John Green

John určitě nepatří k mému zástupu top autorů, ale musí se mu nechat, že jeho knihy jsou alespon originální. Není to knížka ke které bych se vrátila.

28.07.2019 2 z 5

Temnota Temnota Marianne Curley

Tenhle díl se mi líbí nejvíc. Je super, že se v každé knize střídají ve vyprávění jiné postavy, a my je tak můžeme lépe poznat. Jinak......Arkarian je prostě miláček.

Vyvolený Vyvolený Marianne Curley

Tuhle sérii prostě miluju. Nevím co jiného bych dodala.

Mariana Mariana Susanna Kearsley

Knížku jsem četla na dovolené, ani sem nečekala, že mě tak zaujme, ale stalo se. Krásné čtení s dojemným příběhem, zajímavým prostředím.Jakmile jsem se začetla už jsem nemohla přestat. Postavy byly moc sympatické. Konec jsem určitě nečekala, ale nakonec sem byla mile překvapena.