knihomolka1607 knihomolka1607 komentáře u knih

Den co den Den co den David Levithan

Jak už to bylo zmíněno , vážně potlesk. Skvěle zpracováná knížka, která je trošku víc na přemýšlení.

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Skvěle napínavá kniha, která mi nedala chvilku spát. Po přečtení této knížky jsme musel ahned přejít na další díl. Akce rozhodně nechybí a nějaká lovestory se tam i přimíchá. Vřele doporučuji ! Ale film je propadák...

25.08.2016 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Někdy sem tam pomatená, ale jinak velmi dobrá. Ohraný příběh, ale přesto mě příjemně překvapil :)

Amy a Roger: Na cestě Amy a Roger: Na cestě Morgan Matson

Klidný a oddechový román. Skvěle se hodí na cestu. Moc hezky se to četlo :)

Znovuzrození dračího oka Znovuzrození dračího oka Alison Goodman

Moje první fantasy kniha. Akční a napínavé scény nechybí. Zatím se našla jen 1 knížka, která by sní zápasila o první místo v mé knihovně, a že jich tam je. Doporučuji !

Selekce Selekce Kiera Cass

Nejdřív jsme se zděsila, když mi kamarádka doporučila tuto knížku. Princezny a vše okolo, mě nijak nelákalo.Vřele doporučuji. Drama, které se odehrává kolem všech dívek se navyšuje a vy doufáte v šťastný konec. Je to oddechové čtivo takže za mě dobrý.

25.08.2016 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Opět se potrvdilo, to co se říká - kniha je uplně něco jiného než film. Pět hvězdiček bych ale nedala. Skvěle zpracovaná a velmi dobré zápletky i vdalších dílech. Myslím, že u této knihy se nelze nudit jak někteří tvrdí. Není to nějaký akčňák, ale prostě román nakombinovaný s červenou knihovnou.

25.08.2016 3 z 5

Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Odkaz Dračích jezdců 1–3: Eragon / Eldest / Brisingr Christopher Paolini

Poprvé jsem viděla film . Poté, co mi všichni doporučili knihu nestačila jsem se divit. Je to velmi návykové čtivo,které mě nikdy neomrzí. Autor skvěle vystihl postavy. Jediné co bych vytkla je, že jsem musela obracet pokaždé knížku, abych se dostala ke slovníku. Přečetla jsme to už 3x a nelituji ! :)

25.08.2016 5 z 5