Kerberos Kerberos komentáře u knih

Železná rukavice Železná rukavice František Niedl

Na další dobrodružství Ondřeje z Rohatce jsem se těšila ,přečetla na jeden zátah a teď nezbývá než zase čekat.

06.07.2022 5 z 5

Potkan Potkan František Kozmon

Slovenské autory čtu ráda,mám mezi nimi několik oblíbenců.Detektiv Marek Wolf nový šéf oddělení se zahraniční praxí, řeší vraždu, která má spojitost s vraždami z minulosti i vrcholovou politikou. Kolegové mu hážou klacky pod nohy,ale on si najde svou cestu a případ vyřeší.Uz se tě se těším na další díly.

05.07.2022 5 z 5

Začátek Začátek Lenka Chalupová

Povídky mi nikdy moc nevyhovovaly,ale tady musím říct skvělé. Silné náměty, šokující, varující.

03.07.2022 5 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Kniha se četla dobře, byla sice předvídatelná ,plná sexuálních scén a dopadla přesně tak jak jsem čekala. Alespoň, že tam bylo nějaké tajemství. Pravda, nebo lež byla určitě lepší.

01.07.2022 3 z 5

Stará fotografie Stará fotografie Ladislav Vrchovský

Přiznám se, že jsem čekala něco jiného. Kniha je více dokumentaristická, příběh je na pozadí.

30.06.2022 4 z 5

Konejšivé signály – Na jedné vlně s vaším psem Konejšivé signály – Na jedné vlně s vaším psem Turid Rugaas

Kniha do které budu často nahlížet, je v ní plno důležitých informací.

29.06.2022 4 z 5

Já hlupák Já hlupák Magda Váňová

Vincent byl celkem předvídatelný a nemít Evu tak by se neměl tak dobře. Nevážil si toho co měl a nechal se napálit.

29.06.2022 4 z 5

Tahání na vodítku Tahání na vodítku Turid Rugaas

Návod je to pěkný, pokouším se aplikovat,zatím ne příliš úspěšně.

28.06.2022 4 z 5

Holčičky Holčičky Magda Váňová

První a poslední povídku už jsem četla. Povídka Holčičky je varující, učitel Marcel, který si libuje v malých dívenkách ,ještě že s naplněním počká až do patnáctých narozenin. Takové věci se bohužel stávají.

26.06.2022 4 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Bydlím ve městě kde je velká řecká komunita a některé věci popisované v knize jsem zaznamenala. Řekové to u nás neměli jednoduché, přišli k nám v době, která nepřála ani našim občanům .Pěkně napsaný příběh, který ve mě vyvolal chuť se znovu podívat do Řecka.

26.06.2022 5 z 5

Prameny Vltavy Prameny Vltavy Petra Klabouchová

Zajímavá detektivka ,krásné prostředí ,staré křivdy , msta. No nakonec to bylo všechno trochu jinak, autorka si s námi pěkně pohrála.

23.06.2022 4 z 5

Tichý Don I. Tichý Don I. Michail Alexandrovič Šolochov

Velmi obsáhlé dílo klasické ruské literatury, které poslouchám. Velmi barvitý popis ruského venkova, osudy Grigorije a Axiňji. Nelehký život a vztahové situace, které se dají zažít i v současné době. Opatřila jsem si všechny díly takže mám poslech na delší dobu.

18.06.2022 5 z 5

Temný stín noci Temný stín noci Tess Gerritsen

Tak já půjdu proti proudu, mě se kniha líbila, připomněla mi Barbaru Erskinovou, kterou čtu ráda. Tak trochu duchařina a detektivní zápletka tam taky byla.

14.06.2022 4 z 5

Ochránci Ochránci John Grisham

Hodně postav a přeskakování v ději na Grishama průměrné.

14.06.2022 3 z 5

Já a on Já a on Táňa Keleová-Vasilková

Životní osudy jedné rodiny od začátků vztahu ,děti, finanční problémy, občasné karamboly a nepochopení. Lena to nemá s Michalem jednoduché .ale náladovost a hysterie tomu taky nenapomáhá.

12.06.2022 4 z 5

Vězeňský deník Vězeňský deník Jeffrey Archer

Poslouchala jsem audioknihu, poučné. Vězeňský systém v Anglii, který semele i tak známého spisovatele a politika. Trochu jsem si vzpomněla na Přítelkyně z domu smutku i když to byla jiná doba, jiná kultura a ženská věznice.

09.06.2022 4 z 5

Znamení hada Znamení hada Hana Marie Körnerová (p)

Osud si s hlavní hrdinkou zahrává, štěstí je krátké .Hlavní je přežít a zachránit dítě, třeba přijdou i lepší časy.

09.06.2022 4 z 5

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

Romantický příběh v historických kulisách.

08.06.2022 4 z 5

Kain a Ábel (1. a 2. časť) Kain a Ábel (1. a 2. časť) Jeffrey Archer

Rodinné ságy čtu ráda, tato patří k těm velmi vydařeným. Knihu jsem poslouchala .Osudy bankéře Wiliama, který se bohatý už narodil a chudého Poláka Ábela, který se z číšníka vypracoval až na hoteliéra. Jejich boj a nenávist ovlivňující i rodinné příslušníky.

06.06.2022 5 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Zajímavé téma sexuálního obtěžování profesorka student nebo je to jinak? Trochu mi vadily neustálé vsuvky, které mě rušily.

05.06.2022 4 z 5