Ja a on

Sága typickej bratislavskej rodiny – príbeh manželstva Leny a Michala – zachytáva lásku, popretkávanú všednými dňami. Bolesťou, stratami, drobnými radosťami, výhrami aj prehrami, sklamaniami. Lena s Michalom sa berú mladučkí, už počas štúdií čaká dvojica dieťa. Postupne zisťujú, že len láska nestačí... a ak chcú spolu žiť, musia sa to naučiť. Aj za cenu ústupkov, kompromisov a okresávania vlastných snov. Veď láska za to stojí. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/17_/17516/ja-a-on-7OS-17516.jpg 4.3115
Romány, Pro ženy, Literatura slovenská
Vydáno:, Noxi

luciefeix

skvělí příběh který popisuje 20 let jednoho páru a ukazuje jak přesně to v manželství v 90% funguje

JIVaJaH

Jistě se každá žena ztotožní aspoň s několika stránkami této knihy...ať je to vztah k dětem, partnerovi, rodičům, práci...nebo jsou to touhy, sny v neposlední řadě vzpomínky hlavní hrdinky. Není to krimi s pády, klikatými zápletkami, ale je to kniha čtenářkám až někdy nepříjemně blízká.

Tylinka

Hezky napsané, čtivé a reálné, jako všechny knížky mé oblíbené autorky.

cukrovka

Úžasná knížka o všednostech života. S hlavní hrdinkou procházíme postupně jejím dvacetiletým manželstvím a zažíváme s ní radosti i strasti partnerského života. Je to reálný příběh, který lze jen doporučit.

lenka70

Snad nejlepší kniha od této autorky,četla jsem ji doslova jedním dechem a jedním slovem nádhera!

čohynka
14.12.2016

Přečetla jsem už více knížek od této spisovatelky, všechny mají své kouzlo, všechny se čtou jedním dechem.. Ale tahle byla zatím ta NEJ.

popeluška
01.09.2016

Nádherné čtení......pokaždé se těším na další knihu od autorky.....píše perfektně :-) vřele doporučuji

zuzepka
15.07.2016

Koupila,přečetla a dostavil se super pocit.Knihy od T.K.-V. mě prostě dokáží nadchnout.

helča5
05.07.2016

Kniha se dobře čte a místy mi připomíná i můj život,mám taky 3 děti ,jsou s nimi starosti i radosti,stejně tak i s manželem.Ženy mají složitější život,ale více odměn v něm,i když nepatrných.

majík1
04.07.2016

Nádherná knížka a příjemné čtení

rajen
25.06.2015

Knížka mě dostala svou "obyčejností". Žádné zvraty a super zápletky, je prostě o životě takovém, jaký ve skutečnosti je. A to se mi líbilo, na jejím místě může být klidně vaše sousedka, kamarádka nebo vy. Příjemné čtení.

adelinka
15.06.2015

spočiatku som to brala ako bežný príbeh - oddychovka- žiadna zápletka - no nakoniec som pridala aj štvrtú hviezdičku, ani neviem prečo - žeby mi ten príbeh niečo pripomínal???

Leniiis
19.05.2015

Jako každá knížka od této autorky opět přečtená jedním dechem. Kdyby se v noci nemuselo chodit spát, stihnu ji přečíst ještě dřív :-D Opět krásnej příběh a líbilo se mi jak byl příběh podán, nepopisuje jen nějakej určitej usek, ale skoro většinu života jednoho manželství. Super.

Melivie
04.05.2015

Ještě jsem takovýto druh žánru nečetla a každý večer jsem nedočkavě čekala, jak to bude pokračovat dál. Bude tam zase něco z mého života? Bude tam zase mé zpodobnění, najdu se zase?. Nádhera. Opravdu každá z nás tam najde kus sebe, svého života, svých trápení, pocitů a odpovědí na život sám.

1casper
30.03.2015

Knihu jsem přečetla na jeden zátah. Četla se moc dobře. A myslím, že si tam každá z nás najde místo, kde se pozná, nebo co sama zažívá nebo zažila. Dávám 5*.

Christienne
01.03.2015

Příjemná kniha, velmi dobře se četla. Příběh reálný, ze života.

Alča I.
17.11.2014

Dnešní život, bylo to dobré

tatruszka
26.10.2014

Já osobně jsem knihu četla na doporučení mojí kolegyně a nelituji toho - jedním dechem za jeden den. Hodně mě zaujala i proto, že jsem v podstatě podobný život prožila - ne jako hrdinka knihy, ale jako její dcera - mám o 11 let mladší sourozence - dvojčata - a mnohokrát jsem si vzpomněla na situace, kdy jsem musela být mamce k ruce. Jedinou výjimkou je můj o 2 roky mladší bratr :D A také jsem učitelka ve školce :D takže pro mě rozhodně palec nahoru.

ina77
08.07.2014

Supr,tato kniha se opět povedla.
Začátek jsem si nebyla jistě,ale potom se to rozjelo a nemělo chybu!

Jitaku
23.06.2014

Kniha se dobře četla, ale dějem mě tolik neuchvátila. Příběh se mi zdál zdlouhavý, obyčejný, místy nezáživný. Autorka má lepší knihy.

Ramondia1
05.06.2014

Reálné, skutečné, obyčejný příběh obyčejných lidí, kterých jsou tisíce, kniha se mi líbila moc.

Maat
07.05.2014

Velmi příjemně napsaná kniha, bez zbytečně nafouklých dramat. Čtivý, uvěřitelný příběh.

radynka
05.04.2014

I když mi občas hlavní hrdinka připadala jako pěkná slepice, nakonec jsem si ji oblíbila. :-)

kiková
29.03.2014

pekna,nenadchla,neurazila.Dobre se mi cetla.

Ankavi
19.02.2014

Další vydařená kniha této autorky, která tentokráte pokrývá delší životní úsek hlavních hrdinů. Je psána bez obalu, bez příkras - tak, jak život obvykle prožívá většina z nás, tedy s dychtivostí a euforií mládí, přes krizi ve středním věku, která vede k vystřízlivění, až po zklidnění ve chvíli, kdy děti vylétají z hnízda. Kniha se mně moc líbila, není to idylická love story, ale reálný příběh jedné slovenské rodiny, který vás vtáhne a nepustí.

zizalkaaa
30.11.2013

pekna,popisuje zivot dvou mladych az skoro do stari.dobre napsane,ze zivota:)

Morsie
04.09.2013

Pěkný, čtivý příběh, který je inspirován prostou realitou a krutým životem. Mladý, zamilovaný, naivní pár, který se bere. Jak romantické, jenže probuzení do skutečného tvrdého života je celkem bolestné. Já a a on je skvělým varováním pro všechny mladé lidi, kteří uvažují podobně. Ona ta láska je moc krásná věc, ale když ta pak opadne, zůstavají jenom starosti. No zkrátka příběh, jakých se na světě odehrávají tisíce... velice poučný, velice opravdový.

kordyn
21.08.2013

Velmi mile jsem byla touto knihou překvapena. Doporučuju přečíst nejen ženám, ale i mužům. Třeba pochopí, co se nám ženám honí v hlavě a jak přemýšlíme :) přečetla jsem ji za tři dny...

renataab
01.08.2013

Další kniha od autorky, která se mi velmi líbila. Přečetla jsem ji za tři dny, velmi dobře se četla, stále jsem byla zvědavá, jak se děj bude ubírat. Některé autorčiny romány jsou nic moc, ale Já a on společně s knihou Dva životy jsou super; asi ty novější romány jsou vyzrálé, mají hloubku, jsou dobře zpracované. Jen mě mrzí tolik překlepů v tomto vydání.

VladkaBU
15.07.2013

Zkrátka, jak to někdy v životě chodí. Někdy svítí slunce, a jindy je zase bouřka. Příběh se mi líbil, hezky jsem si početla.