Kerberos Online Kerberos komentáře u knih

V jeho stínu V jeho stínu Audrey Blake

Pěkný historický román, který jsem četla jedním dechem. Trochu mi to připomínalo Doktorku Samantu i když ta se odehrávala v Americe o pár let později. V Itálii ženy mohly studovat lékařství i o pár století dříve. Jsem zvědavá jak příběh dopadne, protože tak otevřený konec volá po pokračování.

29.08.2022 4 z 5

Klub divných dětí Klub divných dětí Petra Soukupová

Poslouchal jsem audioknihu - skvěle namluveno. Velmi poučné pro rodiče, kteří řeší podobné problémy. Sama jsem byla dítě s poruchou pozornosti a děkuji za skvělou učitelku ,která vše skvěle zvládla.

27.08.2022 5 z 5

Příběh slunečnice Příběh slunečnice Miriam Blahová

Příběh Evy vyprávěný Hedvikou se mi líbil víc než to co prožívala Natálie.

25.08.2022 4 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Nesympatické postavy ,celkově mi něco chybělo a přirovnávání k Trhlině od Kariky taky moc neobstojí.

21.08.2022 3 z 5

Ledový ostrov Ledový ostrov James Rollins (p)

Poslouchala jsem audioknihu robotický hlas Eliška tak zato ubírám jednu hvězdičku. Těžko zařaditelný žánr dobrodružný sci -fi triller s hororovými prvky. Některé postavy se vyskytují i v jiných knihách.

21.08.2022 4 z 5

Sága rodu Hardacrů Sága rodu Hardacrů C.L. Skelton

Ságy čtu ráda. tahle začíná pohádkově, rychlé zbohatnutí, včlenění se do vyšší společnosti velmi nepravdě podobné. Dál už to není tak idealistické. V každé válce nějaké oběti, později tahanice o majetek. Celkově se dobře čte.

18.08.2022 4 z 5

Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Chytrá žena pro manžela přes plot skočí Alena Jakoubková

Název je zavádějící chytrá žena - což hlavní hrdinka určitě není, protože dělá stále stejné chyby. Nemít rodiče, kteří ji živí, starají se jí o děti, podporují ji. Kdyby se o sebe musela starat ,tak bude jednat jinak.

13.08.2022 3 z 5

Ještě mě nezabíjej Ještě mě nezabíjej Joy Fielding

Tak tuhle knihu jsem doslova zhltla. Hrozná představa jen tak ležet, nevidět ,bez pohybu, ale všechno slyšet. Bezmoc a strach o život.

12.08.2022 5 z 5

Dlouhá trať Dlouhá trať Viktorie Hanišová

Soubor povídek s tématem sebevražd, smutné, ale poučné.

10.08.2022 4 z 5

Řád Řád Daniel Silva

Některé díly jsou lepší, jiné slabší a je lepší nečíst je hned za sebou. Je to akční s detektivní zápletkou v církevním prostředí a ano Gabriel je pomalu v důchodovém věku.

31.07.2022 4 z 5

Vosí hnízda Vosí hnízda Lenka Chalupová

Dva příběhy o únosech lidí sektou vosích hnízd, no určitě jsem čekala víc. Autorka mohla jít víc do hloubky - určitě to umí líp.

27.07.2022 3 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Pěkný historický román, který má napětí, spád i romantiky si užijeme. Trochu připomíná Erskinovou. Určitě si přečtu i druhý díl.

25.07.2022 5 z 5

Rukopis nalezený v Zaragoze Rukopis nalezený v Zaragoze Jan Potocki

Poslouchala jsem audioknihu něco mezi Dekameronem a Pohádkami tisíce a jedné noci.

23.07.2022 4 z 5

Pohledávka Pohledávka John Grisham

Není to první Grishamova kniha která mě zklamala. Starší tvorba je mnohem lepší.

21.07.2022 3 z 5

Tajomný závoj Tajomný závoj Dominik Dán

Tento díl se mi zdál ze začátku zdlouhavý - možná proto, že jsem ho poslouchala . Bylo tu více zápletek a ne všechno se objasnilo. Autor nás asi chce navnadit na další díl.

21.07.2022 4 z 5

Můj život s Reinhardem Můj život s Reinhardem Lina Heydrich

Výpověď manželky Reinharda Heydricha ,která ho popisuje jako hudebníka, sportovce v podstatě ideálního člověka jež chtěl jen lidské dobro. Tak trochu jsem to čekala.

20.07.2022 3 z 5

Kukučka Kukučka František Kozmon

Opět skvělé a pěkně zamotané, měla jsem podezření kdo je pachatel, ale nepotvrdilo se. Autor přitvrdil a z popisů mučení se mi dělalo mírně nevolno. Už se těším na další díl.

20.07.2022 5 z 5

Londýn: příběh nejslavnějšího města na zemi Londýn: příběh nejslavnějšího města na zemi Edward Rutherfurd (p)

První kniha od tohoto autora, velmi objemná, ještě že jsem měla v elektronické podobě. Popisuje velký historický úsek od vzniku Londýna až skoro do současnosti. Ze začátku jsou časové skoky větší i několik století, postupně se děj i rodové návaznosti zhušťují, ale stejně je občas orientace obtížná. Někdy se k němu vrátím až budu mít víc času třeba v zimě.

17.07.2022 4 z 5

Lichožrouti Lichožrouti Pavel Šrut

Koupila jsem vnučce a společně jsme pročetly, nápadité, dobrodružné. Už ten nápad - ponožky se ztrácí všude.

10.07.2022 5 z 5

Vévoda a já Vévoda a já Julia Quinn

Typická červená knihovna, podívala jsem se i na první díl Bridgertonovců a nezaujal mě ,takže další díly už ne.

07.07.2022 3 z 5