kendllajf kendllajf komentáře u knih

Krev polobohů Krev polobohů Rick Riordan

Čtu teď tuhle knihu, a je mi líto, že to končí. Tato seríe je jedna z nejlepších a podle mně na ni nikdy nezapomenu.Budu na ni vzpomínat dlouho.Všichni mi zarostli do srdce jako kořeny:Od Pesyho přes Nica po Reynu. Kdyby autor napsal třeba životy každého hlavního hrdiny a pak by zase byla nějaká velká výzva. Konec je vždy nejblbější. jak jsem někdy teď psala kamarádce: POKUD JSI TUTO SÉRII NEČETL, SPOLU S PERSYM JACKONEM TAK JSI NEŽIL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

31.12.2015 5 z 5

Koruna Koruna Kiera Cass

Konečně Eadlyn pochopila a "začala" se chovat. Oproti minulému dílu je toto moc pěkné ba i nádherné zakončení příběhu o lásce, za hradbami v paláci. Můj favorit nezklamal a odešel jako vítěz.

04.06.2017 4 z 5

100 přání 100 přání Erica Bertelegni

Kniha se velmi dobře četla.ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚžasný příběh v prostředí krásného Říma. Autorka má převeliký talent doufám, že o nepřestane užívat. Podle mne i je tahle kniha lepší než některé dnešní knihy.

03.01.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Ta kniha je BOŽÍ!!!!!! Před chvíli jsem ji dočetla. Je to super zakončení.Je to škoda , že to končí. Těšila jsem se na tu knihu roky a teď... Ji mám zlhtntou za dva dny. Vím , že teď bude o její dceří, ale to nebude ono. Nej kniha za posledních 1000 let.(Pro mně i když si za 5 dní najdu další.)Jsem ráda za Ameriku , že se změnila. Vřele doporučuji.

12.09.2015 5 z 5

Čarodějův učeň Čarodějův učeň Otfried Preussler

Prvně jsem si myslela, že to bude nuda, ale už od první kapitoly jsem chtěla číst dál. Pěkná pohádka pro všechny.

07.03.2017 5 z 5

P.S. Stále Tě miluju P.S. Stále Tě miluju Jenny Han

Kniha je pěkná, čtivá, prostě normální love story, které 99% holek žerou. Osobně za sebe spíše fandím Johnovi než Peterovi.( Proč bože, proč. Si nemohla vybrat Johna!) Tohle je můj osobní názor. Knihu určitě doporučuji a nejen z důvodu, že všechny o něčem podobném sníme, ale taky z toho, že není dobré si zahrávat s videem. Všichni co četli ví.

01.01.2017 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla, i když mám pár výtek, ale kvůli nim, nebudu ubírat hvězdičky. První je ta, že v mluvě se někdy nemohlo zorientovat. Jednou mluvil pan Darcy, pak Bingley, a mezi nimi Elizabeth,která tam vůbec nebyla. Musela jsem text přečíst několikrát, než jsem pochopila osobu a věc o čem se mluví. Chápu, že je to psáno ve: "staročeštině", ale opravdu se nedalo v tom vyznat, ale, pořád jeden z nejlepších příběhů o lásce. Klasika. Rozhodně doporučuji.

12.08.2016 5 z 5

Tygrův osud Tygrův osud Colleen Houck

Úžasné zakončení, nemohu dát jinak než 5 hvězdiček. I ukápla nějaká ta slzička, když zemřel p.K. a na konci kdy se Kišan vzdal. A konečně jsem se dočkala u některé knížky dokončeného konce. Krása.

05.06.2016 5 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Je to taky super kniha jako 1 díl. Mě by zajimalo kdy vyjde super čuper další díl této nejlepší trio. Někde to je v srpnu někde v září.(doufelme že v září.)Už se nemůžu dočkat na další díl.A triler. Sice bude to škooda až to zkončí, sice to bude pokračovat její dcerou,ale první díly jsou vždy nejlepší.Dávám 5 hvězd.:) kendllajf

28.04.2015 5 z 5

Achilleova píseň Achilleova píseň Madeline Miller

No wow! Tak tohle jsem nečekala, když mi ji kamarádka podávala do rukou, ale tohle je něco. Začátek byl takový docela pomalý rozjezd, ale nemůžu si vůbec stěžovat, protože tato kniha nejde slovy popsat. Jakmile jsem ji dočetla měla jsem takový prázdný pocit, že nevím, co si myslet, ale je úžasná. Nejde ani slovem popsat, jak je autorka geniální. Mohla bych psát do nekonečna, ale nikoho by to nebavilo číst, a tak jen: NÁDHERA!!!!!!!

24.07.2017 5 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Upřímně vůbec nevím co napsat. kniha je dobrá s vlastním kouzlem, které odhalujeme na každé stránce, ale vůbec mi to nepřipadalo jako nějaký trhák. Jen další holka co získala svou podivnou moc, kterou měla ukrytou v sobě, a další holka, která se lituje a neumí přijmout svůj "osud". má se stát grišou, ale jen sebe lituje a říká, že je jen prostý voják. Líbilo se mi ale, že se nesnažila vzepřít každému slovu a rozkazu, když věděla, že s tím stejnak nic neudělá.

31.05.2017 3 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

A ještě dodávám, že toho, kdo dělat tu obálku, by měli vyhodit. Její kůň byl strakáč s černobílímy fleky. A ne plavák! A navíc mě taky trošičku štve, že skoro, podotýkám skoro, každá dívka je blondýna nebo špinavý blond. Chápu, že Madiie je dcera blondýny, ale co kdyby by byla po Horácovi s hnědými krátkými vlasy, nebo černé vlasy. To mě štve.

16.08.2016 5 z 5

Královská hraničářka Královská hraničářka John Flanagan

Tento konečný díl, se mi líbil, jako všechny. Je to škoda, že už to zase končí. Zdá se mi, jako bych tuto sérii začala číst včera. K srdci mi přirostl Will, Halt, Horác, no, prostě všichni. Dokonce někteří záporaci, také. Bez nich by kniha neměla smysl. Určitě jedna z nejlepších sérii, co jsem kdy četla. Škoda, že je konec těchto příběhů o Willovi. Kdo nečetl tuto sérii, myslím, že si ji zamilujete!

15.08.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Já nevím. Už na začátku knihy jsem přemýšlela, co napíši, ale moje mysl je asi zatemněná, nebo co. Eadlyn jsem neměla moc v lásce. Nevím jestli je tak sobecká, nebo co. Každou stránkou se ve mě k ní vzbuzoval odpor, ale nakonci, při poslední kapitole, mi konečně ukázala, že za něco stojí. Navíc, mi a kamarádce připadala Amerika, ne už jako Amerika. Připomínala královnu Amberly. Ale tato kniha, se mi i líbila, ale jak to píšu, nemůžu si žádný vybavit. Nevím. Tenhle dím ni nesedl. Očekávám od dalšího větší úspěch. A navíc, si nějak neumím představit Maxona, Ameriku a její mladší sestru, Marley, staré. Vím, že takový je život, ale nejde mi to do hlavy.

27.06.2016 3 z 5

Solitaire Solitaire Alice Oseman

Tato kniha byla pro mě úžasná. S hlavní hrdinkou jsem soucítila, protože jsem napůl ona, ale někdy jsem měla chuť hi praštit. pro mě byla dokonalá. Doporučuji přečíst:)

04.04.2016 5 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Do této knihy jsem se zamilovala. Stránky jsem zhltla jedním dechem, a soucítila s postavami. Krásný příběh v krásném prostředí, a pro mě byla kniha jako dělaná, protože miluji ,,středověk". Nemohu dát jinak než 5 hvězdiček. S touto knihou bylo krásné snít a určitě si přečtu další díly.

06.03.2016 5 z 5

Like me - Každé kliknutí se počítá Like me - Každé kliknutí se počítá Thomas Feibel

tahle kniha je velice moc dobře napsaná. Měli by si to přečíst hlavně většina teenagerů, jak může internet zamořit mozek, a z přitele se stane nepřítel. pro tyto knihu je typické pravidlo nnn(nikdy nikomu nevěř)

10.01.2016

Předurčená Předurčená Kristin Cast

Jeden z nejlepších dílů.:)

24.09.2015 5 z 5

Eden Eden Helen Douglas

Velmi dobrá kniha. Já sci-fi nemusím spíš fantasy , ale tehle příběh je velmi pěkný . Připomíná mi to Cinder , ale jen vzdáleně. Doporučuji.:)

19.09.2015 5 z 5

Velmi zabávné. Hlavně když tam Ron a Herry připisují poznámky.:)

15.09.2015 4 z 5