katynais katynais komentáře u knih

Zvuk slunečních hodin Zvuk slunečních hodin Hana Andronikova

kniha ve me stale dozniva, silny pribeh, dokonale prolnuti casovych rovin. jedine co bych vynexhala je pribeh vojaka, ktery mi tam uplne nezapadal a dost mi jeho vypraveni pripominalo serial Bratrstvo neohrozenych

10.08.2015 5 z 5

Porodní bába na Syltu Porodní bába na Syltu Gisa Pauly

Prijde mi, jako bych cetla jinou knihu nez jini uzivatele, protoze pro me velike zklamani. Autorka me absolutne nedokazala vtahnout do deje, strasne me to nudilo, takze jsem stranky preskakovala. Od zacatku jsem vedela co se v den porodu stalo.

26.06.2015 1 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Tahle kniha se pro me stala inspiraci v tom jak byt lepsi, jak mit lepsi zivot. Pokud hledate cestu, chcete zmenit v necem svuj zivot nebo sebe, tak si ji urcite prectete. Kvuli teto knize se strhl poprask, autorku pranyrovali a tvrdili, ze je to vymysl, ale tak pravdive a plne informace si jen tak nekdo nevymysli a i kdyby preci jen ano, tak jsem tomu uverila a chci tomu verit a to je pro me to nejdulezitejsi. Jak by tato kniha mohla poskozovat domorodce a jejich kulturu??!! Ja bych byla hrda na to byt takova

27.03.2014 5 z 5

Svědek na zabití Svědek na zabití Jaroslav Kmenta

Vedela jsem ze policie je zkorumpovana a politici si hrabou jen na svem pisecku, ale po precteni teto knihy jsem byla v soku, co se tady deje, kdo vlastne celou tuhle repuliku ridi a jak je vse provazane.

20.07.2013 4 z 5

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Malého prince jsem četla v různých fázích života a vždy jsem si zní vzala něco jiného:)

04.04.2012 4 z 5

Na začátku mi ho bylo líto, chápala jsem ho, ale ke konci už jsem na něj byla naštvaná a přestala ho litovat. Hodně se opakoval, ztrácela jsem se v časové lince a vadily mi chyby v textu, korektor se na to asi vybodnul a rekla bych, že v originálu některé hlásky vyzní jinak.. Ale přesto jsem tu knihu hltala a držím mu palce aby to vydržel a našel tu pravou a měl děti

04.03.2023 4 z 5

Návrat Návrat Nicholas Sparks

Konečně knížka, kde je tajemství i láska a s napětím čtete, jak to bude dál

16.11.2021 4 z 5

Lískový les Lískový les Melissa Albert

Libilo se mi, ze nebyla jako ostatní u kterých hned na začátku víte jak to skončí, ale celou knížku to nebudete ani tušit. Bohužel se to nemuže rovnat Sirotčinci slečny Peregrinové a už vůbec ne Harrymu Potterovi. Protože vás to nepohltí, neodtrhne od reality.. buhužel to autorka nedokázala:(

15.07.2020 3 z 5

Jednoho jasného, mrazivého rána v lednu na začátku 21. století Jednoho jasného, mrazivého rána v lednu na začátku 21. století Roland Schimmelpfennig

Depresivni, spousta postav, takze jsem se obcas nechytala. Nadruhou stranu tajimave propletene osudy

10.08.2019 2 z 5

Tíživá láska Tíživá láska Elena Ferrante

Nevim co si mam myslet, dost tizivy a zmateny pribeh. Jedna z tech knizek, o ktere byste se mohly dlouho bavit a kazdy by ji pochopil jinak

05.12.2018 2 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

zakladam do knihovny vedle knih kateriny tuckove a jsem hrda, ze mame tak dobre spisovatelky, ktere se vyrovnaji, neli prevysi svetove spisovatele

09.06.2018 4 z 5

Některé řady dobré,ale vubeccse mi nelíbil styl jakým byla napsana

01.07.2017 2 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Je to Ta kniha ktará vás naprosto pohltí, Ta na kterou se cely den těšíte, Ta u ktere nechcete aby zkončila, Ta jejíž příběh i po přečtení ve vás ještě dlouho přetrvává...

20.11.2016 5 z 5

Pan Theodor Mundstock Pan Theodor Mundstock Ladislav Fuks

Uplne neco jineho nez jsem doted o holocaustu cetla, velice zajima a stoji za predcteni

04.09.2016 3 z 5

Dneska už se tomu směju Dneska už se tomu směju Adina Mandlová

Při cteni jsem nad knihou casto premyslela, ze zacatku mi prislo ze se porad lituje, byla hodne arogantni, ale postupne mi ji zacalo byt lito, osud k ni byl opravdu nemilosrdny. Jeste nejakou chvili nad vsim budu premyslet. Dobra kniha

07.01.2016 4 z 5

Zbavte se nepořádku s feng-šuej Zbavte se nepořádku s feng-šuej Karen Kingston

Určitě mě inspirovala, par rad mi pomohlo a vytřídila jsem i nepotřebné věci, ale byly tam i části, které mě moc nezajímaly, protože se týkali spíše lidí (Američanů), kteří maj baráky plný bordelu.

01.12.2015 3 z 5

Moje domácí kuchyně Moje domácí kuchyně Zdeněk Pohlreich

Krasne udelana kucharka co se prehlednosti tyce, miluju porad Ted vari sef, ale knizka je pro me propadak. Recepty me vubec nezaujaly, nektere jsou tak zname, ze neni potreba ani recept. A ty vsuvky, kde pise o svem ridicaku, zviratech.. Mi prijdou v kucharce uplne mimo misu.

11.11.2015 1 z 5

Vila na Sadové Vila na Sadové Richard Sklář

Velmi podarena kniha, hlavni hrdinka takovy James Bond v suknich. Dve casove roviny byly super. Cekala jsem nedockave na konec, cekala jsem nejake velke odhaleni, ale bohuzel troch zklamani, jakoby autorivi dosla fantazie nebo uz to chtel mit dopsane, takze rozpleteni a koc je pro me odflaknuty. Škoda

08.07.2015 4 z 5

Zavolejte sestřičky Zavolejte sestřičky Jennifer Worth

Velice zajimava kniha a po dlouhe dobe zase jedno netradicni tema, amatersky styl kterym byla knizka napsana mi vubec nevadil, spise naopak to dodavalo knizce nadech opravdovych vzpominek

10.05.2015 4 z 5

Bikini Bikini Janusz Leon Wiśniewski

Výborná kniha, která vás vtáhne do děje, živě si dokážete představit hrůzu valky

23.03.2013 5 z 5