katynais katynais komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Dojemný příběh, pádla bych si být tak silná a obětavá jako Anna...

29.04.2020 4 z 5

Umění prostého života Umění prostého života Shunmyo Masuno

Krásný obal, ale jinak mě moc neuchvátil a. Pár mouder, se mi líbilo a zápisu si je, ale jinak nic nového mi nedala.

05.04.2020 2 z 5

Tajemství hradních zdí Tajemství hradních zdí Anna Beatrix Bártová (p)

Mám rozporuplné pocity.. Něco se mi líbilo a nebo ne. Celkově mi ale na tom nebo nedělo..

31.03.2020 3 z 5

Café Groll Café Groll Jan Štifter

Tohoto autora jsem si velmi oblíbila, protože jeho knihy jsou jiné, nejsou tuctové, ale zajímavé. Musíte si je dávkovat a po dočtení na ně ještě nějakou dobu musíte myslet

17.02.2020 3 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

V tomto díle mě Jana už hodně vytáčela a řekla bych, že na dva mladé lidi připadlo hodně zlého, neměli to vůbec lehké, ale i přes to vše, dokázali být šťastní

05.02.2020 3 z 5

Dcery nové doby Dcery nové doby Carmen Korn

Krásně se prolínající osudy lidí, sledování jejich životů a osudu.. jen trochu moc postav, chvílemi jsem tapala

17.01.2020 4 z 5

Jednoho jasného, mrazivého rána v lednu na začátku 21. století Jednoho jasného, mrazivého rána v lednu na začátku 21. století Roland Schimmelpfennig

Depresivni, spousta postav, takze jsem se obcas nechytala. Nadruhou stranu tajimave propletene osudy

10.08.2019 2 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Americká klasika, přijde mi to vše tak předvídatelné. Kdo ale chce romantiku, tak ji dostane i dobry konec. U tehle mi ukapla i slza u smutne pasaze. Dokonce jsem i chvili zapochybovala o stasnem konci, ale nastesti se nekonal:)

08.08.2019 3 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Cekala jsem na nejakou myslenku, ktera bude odhalena na konci, ale nic. Vubec nevim, co bylo smyslem te knizky?

31.07.2019 2 z 5

Na semaforu zelená Na semaforu zelená Stanislav Rudolf

Letni oddychové čtení

11.07.2019 3 z 5

Sběratel sněhu Sběratel sněhu Jan Štifter

To je přesně ta knížka, co vás dostane tim, ze je naprosto jiná než všechny ostatní. Doznívá ve vás ještě nějakou dobu po předčtení. Hodne postav, ve kterych jsem se chvilema ztracela. Nemohla jsem ji číst před spaním, protože jsem pak měla těžké sny...

19.04.2019 4 z 5

Anglické listy Anglické listy Karel Čapek

No...miluju Anglii, ale tohle jsem nepobrala, az konec vlastne vystihl krasne celou podstatu anglie

14.04.2019 1 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

cekala jsem vic, autoro vi se nepodarilo vyvolat ve me strach, pohybujici se obrazy a carodejne schopnosti se tam vubec nehodily..

03.04.2019 2 z 5

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Libilo se mi prolinani postav a deju, hezky pribeh, ale na me trochu nemastny neslany, zadne napeti, nic co by me nenechalo spat a nutilo cist dal a dal...

30.03.2019 2 z 5

Uzamčená minulost Uzamčená minulost Ella Carey

četla jsem už předešlou knížku a obě si byli dějovou linkou hodně podobné, ale přesto mě to bavilo a vždy jsem se těšila na chvilku, kdy budu moct číst dál:)

28.02.2019 3 z 5

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Krásný romantický příběh, plný napětí

13.02.2019 4 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Celou dobu jsem si rikala, ze je mi to nejake povedome, jako bych to uz cetla. A pak jsem na to prisla, je to skoro kopie ,,Udoli rozhodnuti". Autorka se ani neobtezovala pouzit jina krestni jmena u Paula a Marie. Pokud chcete mnohem lepsi pocteni, zvolte puvodni knihu Udoli rozhodnuti

17.12.2018 2 z 5

Tíživá láska Tíživá láska Elena Ferrante

Nevim co si mam myslet, dost tizivy a zmateny pribeh. Jedna z tech knizek, o ktere byste se mohly dlouho bavit a kazdy by ji pochopil jinak

05.12.2018 2 z 5

Pro tvoje dobro Pro tvoje dobro Ellen Marie Wiseman

Zavatek me moc nebavil, ale pak me to zase vtahlo a rozbrecelo

04.10.2018 3 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Zase jesna kniha co me chytila za srdce. Citila jsem tu lasku i to zoufalstvi. Skoda, ze se Stella nerozhodla jinak...

30.06.2018 4 z 5