katslana katslana komentáře u knih

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Knížka byla moc milá a hezká ale zároveň i trošku ostřejší ;-) ;-). Určitě se k ní zase jednou vrátím.

29.05.2018 4 z 5

Přej mi domov Přej mi domov Kay Bratt

Tak toto mě nezaujalo. Číst se kniha dala ale nepohltila mě ani na minutu. Nuda, nuda a šeď.

30.05.2019 2 z 5

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Lisu mám ráda a její způsob psaní ale knížka mě úplně nevtáhla do děje. Špatná rozhodně nebyla ale je to jednoduché čtení.

13.05.2019 3 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Knížka se četla lehce. Bavila mě víc než první díl. Opravdu oddechové čtení, které moc nezaměstná Váš mozek :-) A ten konec...opět nalákal na pokračování :-)

23.02.2019 4 z 5

Vábení za soumraku Vábení za soumraku Lisa Kleypas

Krásné čtení. Klasika jakou Lisa umí ;-)

05.10.2018 4 z 5

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Bylo to milé letní čtení. Démon teda Devon byl super. Kdo by si ho nezamiloval. Kathleen mě mírně rozčilovala svojí paličatostí. Zřejmě proto,že si jsme povahou podobné :-D Knížku doporučuji a těším se na Helen s.....;-)

21.07.2018 4 z 5

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Finn je sympaťák. Bavilo mě to :-)

19.02.2018 4 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Doporučuji. Vtipné. Milé a oddychové.

19.02.2018 5 z 5

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Knížka mě nadchla. Byla čtivá.

18.10.2020 4 z 5

Bahnitá pole Bahnitá pole Hillary Jordan

Několik postav. Každá svým způsobem zajímavá s jiným pohledem na svět a danou situaci. Do každé jedné z nich nebylo těžké se vžít. Knížka napsána citlivě. Četla se jednoduše. Mohu doporučit.

13.05.2019 4 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Přijemná,milá knížka. Trošku jsem se s Liv ztotožnila hned na začátku. Nate mě maličko štval ale na konci sebral svoje k**le a postavil se tomu jako chlap :-) Takže nakonec všechno dobrý. Ale nikdo ani nic jiného nečekal :-)

22.04.2019 4 z 5

Neodolatelný Neodolatelný J. R. Ward (p)

Nebylo to špatné. Neurazí Vás ale mě tedy ani nenadchla. Kniha se čte snadno. Žádné velké emoce.

13.04.2019 3 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Pořád to byly takové pubertální tanečky o ničem ale konec mě překvapil. Proto 4 hvězdy. Jinak by byly 3. Rozhodně doporučuji slečnám max do 20 let.

07.01.2019 4 z 5

Šéf Šéf Vi Keeland

Shrneme si to rychle. První třetina nuda. Druhá už byla daleko daleko lepší. Vi je přebornice v popisování namlouvání :-D Na závěr zvrat ale všechno dobře dopadlo.

04.01.2019 4 z 5

Znamení Jednorožce Znamení Jednorožce Hana Marie Körnerová (p)

Do půlky jsem s knihou bojovala. Ne a ne se začíst. Druhá půlka se už četla snadněji a poslední čtvrtka už stála za to :-) Celkově to nebylo špatné. Mírně předvídatelné :-)

03.08.2018 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Tak tato kniha mě úplně nezaujala. Přečetla jsem ji ale naštěstí je dosti tenká :-D Bylo to celkem o ničem.

09.07.2018 2 z 5

Navěky Navěky J. M. Darhower

Krásná knížka. Zajímavé téma. Zpracovaní malinko kostrbaté, chvílemi jsem se ztrácela. Ale kniha si určitě zaslouží 4.5 hvězdy.

26.05.2018 4 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Taková jednohubka. Asi zatím nejslabší,co jsem četla. Na začátku to bylo hodně hloupoučké-víc než obvykle. Ke konci už to bylo fajn :-)

03.03.2018 3 z 5

Zapletený Zapletený Emma Chase

Příběh mě bavil. Knížku jsem měla přečtenou za 2 odpoledne na zahradce.

20.02.2018 5 z 5

Milý Johne Milý Johne Nicholas Sparks

Slupla jsem knížku jako malinu ;-) Doporučuji.

19.02.2018 4 z 5