Katie46 Katie46 komentáře u knih

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Druhý díl této série se mi líbil už více. Opět to bylo napínavé a četlo se to dobře i rychle a konec mě hodně navnadil na další díl.

03.08.2019 5 z 5

Tri temné koruny Tri temné koruny Kendare Blake

Velmi čtivá, zajímavá kniha. Rozhodně zaujme, je trochu morbidní řekla bych a opravdu temná ale za to poutavá a rozhodně originální nápad. Líbila se mi.

20.07.2019 4 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Kniha se mi moc líbila. Příběh byl poutavý, nijak nudně prodlužovaný. Spíš naopak ubíhal rychle.

14.07.2019 5 z 5

Skleněný trůn Skleněný trůn Sarah J. Maas

Skleněný trůn je hodně vychvalovaná kniha ale mě popravdě přišla jako průměr. Ano, měla docela rychlí rozjezd, což je rozhodně plus ale stejně mi to přišlo nemastné a neslané. Hlavní hrdinka spolu s Dorianem jsou jak puberťáci, což sedí vzhledem k jejich věku...
Já jsem prostě od knihy čekala mnohem více, tak snad druhý díl mi to vynahradí..

31.03.2019 3 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Podle mě zase skvělý díl této série. Kniha je čtivá, zajímavá, překvapivá! Rozhodně nic není náhoda a vždy se tak objeví něco, co čtenář nečeká. Alespoň já to tak měla.
Ano, stalo se tam toho hodně a plno věcí by možná chtělo dořešit ale tak to si můžeme nechat na pokračování, které doufám bude.. =)
Mě se kniha zase líbila, je úžasné, jak má autorka vše promyšlené. Miluji Noční dvůr, Rhysanda a jeho skvělou partu. Jedinou postavu, kterou asi nechápu a nemám ji ráda je Nesta ale tak, snad se to někdy změní. =D =)
Tuto sérii rozhodně doporučuji!

06.03.2019 5 z 5

Jasným plamenem Jasným plamenem Patricia Briggs

Opět napínavý, poutavý příběh s kapkou humoru a jiskřením mezi postavami. Líbí se mi její knihy a tato není vyj-jímkou. Mě kniha rozhodně nezklamala.

15.12.2018 5 z 5

Dcera hvězd Dcera hvězd Michaela Burdová

Opět dobrá kniha od Míši. Trochu jsem se bála jaká kniha vůbec bude, aby se mi líbila ale kniha nezklamala. Propracovaný děj, který rozhodně zaujal a nejlepší část knihy podle mě samozřejmě až na samém konci.
Kniha mi přijde spíše jako takový pomalý rozjezd (myšleno v dobrém) na druhý díl, na který doufám nebudeme dlouho čekat, protože tam se to teprve podle mě rozjede.
Za mě palec nahoru. =)

21.05.2018 5 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Podle mě rozhodně dobré pokračování Falešného románu, který dosti blbě končil a jsem ráda, že pokračování bylo zanedlouho. Kniha se četla dobře, rychle a opět jsem se pobavila i když u prvního dílu o něco více.
Líbil se mi konec, který nebyl useknutý i když jsem čekala trochu jiný ukončení vztahu mezi Emou a Filipem.
Tak jako tak, pěkný příběh a dobrá kniha.

25.04.2018 4 z 5

Spoutaní Spoutaní Gabriella Poole

Druhý díl byl o něco lepší. Už jsme věděli tajemství akademie a Cassie se přidala napůl k vyvoleným. Čekala jsem, ale pořád na nějaké zvrtnutí, prostě nějaký výbuch, který to ještě více oživí a Cassie se možná dostane do maléru. No něco málo bylo, ale mohla toho autorka více využít. Každopádně kniha opět čtivá a poutavá. Ale rozhodně se k ní vracet nebudu.

25.06.2017 3 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Čekala jsem upíři, co se živý krví, čehož jsem se nedočkala ale změna to byla dobrá. Kniha je velmi čtivá, příběh je to zajímavý. Ale jak řekla Arte jednou dobré, znovu ne.
Navíc je to spíše takové oddechové čtení pro náctileté tak do patnácti let.

25.06.2017 2 z 5

Spáleniště: Zkouška Spáleniště: Zkouška James Dashner

Ze začátku mě kniha zaujala a četla se dobře, bohužel mi to nevydrželo do konce knihy. Část mě bavila ale druhá část mě neoslovila a přišlo mi to přehnané. Sice je kniha dost nepředvídatelná ale to ji u mě moc nezachránilo. A to co předvedl Aris s Teresou?? Pro mě šok teda. =D
Za mě druhý díl nic moc.

25.06.2017 3 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Předchozí knihy od Míši mě pokaždé vtáhli do děje a nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Očekávala jsem to i u této dvojdílné série. První díl se mi líbil o něco více, ale to neznamená, že tento byl nějak špatný. Byl napínavý a nepostrádal trochu té romantiky. Trochu jsem se ztrácela v postavách v první chvíli ale pak se to dalo.
Četl se dobře ale takové to čtení, že nepustíte knihu z ruky, bohužel.
I tak jsem ráda, že kniha je a že jsem si ji mohla přečíst a rozhodně se k ní plánuji vrátit.

25.06.2017 4 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

Knihu jsem četla na doporučení a vlastně jsem na ni byla i zvědavá. Nebyla vůbec špatná ale raději než povídky, které odkazovali na různé etapy zaklínačova života, bych raději nějaký souvislý děj, který by poháněl číst dál. Povídky sice byli dobré, přesto mě některé zase tolik nenadchly odkazovali jakoby na něco před nimi a s tím čtenář není seznámený a tak vlastně z poloviny neví vůbec o co běží.
Přesto se pustím do dalších dílů a věřím, že nakonec se nějakého toho děje, co by upoutal a pohltil dočkám.

19.11.2016 3 z 5

Krevní pouto Krevní pouto Patricia Briggs

Kniha mi přišla delší a místo dost protahovaná až zbytečně. Konec byl nakonec na pár kapitol. Přesto příběh pěkný, poutavý a na oddychové čtení jako stvořený. Rozhodně budu v sérii pokračovat.

04.09.2016 3 z 5

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Kniha se četla dobře i když chtělo trochu času se do knihy začíst. Příběh byl napínavý a to hlavně v druhé polovině knihy. I když se mi nakonec kniha líbila, některé věci bych klidně více rozepsala a tu francouzštinu možná i vynechala.

03.01.2016 3 z 5

Pomsta Pomsta Michaela Burdová

Kniha se mi líbila, myslím, že svým způsobem byla povedená. I když první díl se mi líbil o maličko víc. Místy mi přišla trochu bez duše ale scény mezi Derrenem a Noel to vynahradili a pak scény mezi Larissou a Derrenem byli suprové. A co se týče konce této série, tak jsem spokojená. =) Líbil se mi.

19.10.2015 4 z 5

Město Město Dean Koontz

Toto je moje první kniha od Koontze, kterou jsem četla, tak že nemůžu porovnávat s jeho dalšími knihami. Přesto musím souhlasit s Lucky001, mám na to stejný názor. Byli tam části, které byli pěkné a dobré ale větší část knihy byli zbytečné promluvy a vyprávění, které mě tolik nebavily. Napínavých částí tam bylo také málo. Vlastně jen posledních pár kapitol.

27.09.2015 3 z 5

Na první pohled Na první pohled Danielle Steel

Naprosto souhlasím s komentářem niknikita. Kniha na mě byla až moc protahovaná a nudná. Pro ty, co mají rádi autorčinu tvorbu, to bude určitě fajn kniha ale můj styl to není.

04.07.2015 3 z 5

Girl Online Girl Online Zoe Sugg

Hned jsem věděla, že bych si knihu ráda přečetla ale moc jsem od ní neočekávala. Nakonec mě příběh mile překvapil i když místy byl přeslazený a moc dokonalý. Přece jenom se mi líbil a na takové oddechové čtení je to skvělá knížka. Navíc má moc krásno obálku, opravdu. =)

20.06.2015 4 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Kniha se mi líbila.Příběh mi přišel originální (alespoň jsem nic podobného zatím nečetla), poutavý a napínavý. Celkově se kniha četla dobře a ráda si přečtu další díly. =)

07.03.2015 4 z 5