Kátice Kátice komentáře u knih

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Docela kvalitní duchařina

06.08.2020 4 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Hezky napsané. Autorka má cit pro popis prostředí a událostí. Určitě si přečtu další její knihy!

24.03.2020 4 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Dobře promyšlený děj, moc pěkně napsané, už se těším na další případ!

02.03.2020 4 z 5

Tajemství sídla Craven Manor Tajemství sídla Craven Manor Darcy Coates

Dost jednoduché, horor bych tomu tedy rozhodně neřekla, ale stačilo by vynechat pár největších blbostí a bylo by to podstatně lepší.

03.02.2020 1 z 5

Nikdy neumírej sama Nikdy neumírej sama Lisa Jackson

Jedna z nejslabších knih od Lisy Jackson. Od začátku jsem se ke čtení musela nutit. Řekla bych až odfláknutá zápletka, z části divná směs předchozích příběhů, často dost přitažené za vlasy...

03.02.2020 2 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Moc pěkné, líbila se mi hlavní hrdinka, byla hodně realistická, žádná barbína... I zápletka byla dobrá a kdyby tady někdo níže neprozradil, kdo je pachatel (dávejte si na to prosím pozor!) , byla bych i hodně překvapená...

03.02.2020 4 z 5

Ledová bariéra Ledová bariéra Lincoln Child

Kniha se mi líbila. Konec mohl být tedy na můj vkus trochu šťastnější a ne tak rychlý, další kapitola by tomu pomohla, ale možná by to pak bylo méně reálné. Jinak zápletka zajímavá.

21.09.2019 4 z 5

Lži, samé lži Lži, samé lži Lisa Jackson

Asi jsem moc kritická, ale zdálo si mi to jako trochu naivní čtení. Od Lisy Jackson bych čekala trochu méně komplikovaný a více realistický děj...Nicméně dávám 4 hvězdy, protože se to jako vše od L.J. četlo samo a jako knížka na dovolenou posloužilo dobře :-)

26.08.2019 3 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Opět pěkné čtení, doporučuji!

12.06.2019 4 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

No, jako oddychovka dobré. Četlo se dobře, ale chvílemi jsem se až smála...Hlavní hrdinku toho moc nepřekvapí:-)

12.06.2019 3 z 5

Úplněk vlka Úplněk vlka Lincoln Child

Trochu jednodušší a chílemi trochu přitažené za vlasy, ale četlo se to dobře. Jako nenáročná oddychovka splní svůj účel.

05.04.2019 2 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Hodně zajímavá kniha. Výborně napsaná, krásně se četla. Asi každého donutí k zamyšlení nad vlastním postojem k některým zásadním otázkám. Dan Brown opět nezklamal!

18.03.2019 4 z 5

Da Vinciho kód Da Vinciho kód Dan Brown

Nejlepší. Především příběh, který vypadá tak neskutečně reálně.

12.02.2019 5 z 5

Anatomie lži Anatomie lži Dan Brown

Super knížka, přečtená jedním dechem. Podle mého názoru další adept na zfilmování.

Inferno Inferno Dan Brown

Trochu složitější děj, ale jinak dobrá kniha. Dan Brown je zárukou kvality.

12.02.2019 3 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Opět výborná kniha!

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Jako vždy, napínavé, čtivé.

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Trochu mě zklamalo, že vrah je znám skoro od začátku. Chybí tam to napětí při jeho hledání. JInak hezky napsané, ale doufám, že další díly budou lepší.

12.02.2019

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Výborná kniha! Určitě si přečtu další v této serii! Do poslední chvíle jsem netušila kdo bude vrah.

Historička Historička Elizabeth Kostova

Miluju tuhle knihu! Tajemná, romantická, spousta historických faktů. Četla jsem ji již několikrát a znovu se k ní ráda vrátím.

09.09.2016 5 z 5