Kátice Kátice komentáře u knih

Pekelná síra Pekelná síra Lincoln Child

I přes zajímavou zápletku a pár napínavých situací mě kniha často nudila. Moc překombinované a na můj vkus příliš dlouze popisované některé, hlavně ty "utíkací" scény. Ale vzhledem k tomu, že nejsem fanoušek Jamese Bonda a Pendergast je k němu trochu přirovnáván, není se co divit. To ale nic nemění na faktu, že kniha člověka donutí k zamyšlení nad sebou samým.

09.09.2016 3 z 5

Připravena zemřít Připravena zemřít Lisa Jackson

Podle mě zatím nejslabší knížka od Lisy Jackson. Četla se sice jako obvykle dobře, ale v porovnání se všemi předchozími se tady mnohem méně času věnovalo pachateli. Byl tam jen tak naokraj, převažovaly soukromé starosti hlavních vyšetřovatelek a jiných osob. Možná příprava zápletek na další knihy, kdo ví. Ale této to moc neprospělo.

09.08.2016 3 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Knížka se mi celkově líbila pro svoji atmosféru a klid, který na mně vždycky při čtení přešel. Nebylo pro mě hlavní, abych už už věděla, kdo vraždil, ale spíš jsem si užívala tu náladu při čtení. Ze začátku jsem se tedy musela trochu srovnat s hlavními postavami, jejichž skladba je dost netypická, ale zvykla jsem si.

13.06.2016 3 z 5