KaterinaJ11 KaterinaJ11 komentáře u knih

Koruna Koruna Kiera Cass

Další skvělá kniha! Přečtena jedním dechem, jako všechny předchozí :)

05.06.2017 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Také doporučuji číst od Veroniky. Část Jáchyma vše hezky doplňuje a navazuje na ni. Jinak knížka přečtená jedním dechem - ostatně jako i předchozí Hartlovy knihy. Už se těším na jeho další díla.

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Vtipné oddechové čtení! Super a 5***** :)

Sama sobě šéfem Sama sobě šéfem Alexandra John

Hezky napsaná kniha, která může hodně pomoci v podnikatelských začátcích,

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Příběhy zasazené do období 2. světové války mám ráda a tento taky nezklamal. Zase jiný "pohled"! Knížka se četla velmi dobře, rychlé střídání situací, postav a příběhů.

25.02.2017 5 z 5

Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Poklady klasické české kuchyně aneb Jak to ta babička tenkrát vařila Roman Vaněk

Jedna z nejlepších kuchařek! Od Vaňka máme doma 4 kuchyřky ale tuto využíváme nejvíc. Kdykoli máme chuť na něco "tradičního" nebo "nevšedního" pro dnešní uspěchanou dobu vybereme něco z této kuchařky a vždy se to díky detailnímu popisu povede! Kupovali jsme ji i jako dárek a u všech velká spokojenost! Doporučuji!

Malý princ Malý princ Antoine de Saint-Exupéry

Tuhle knížku miluju! Pokaždé když ji čtu, najdu v ní něco nového. Nový pohled. Prostě skvělá!

03.08.2016 5 z 5

Deník Dity P. - Kuchařka Deník Dity P. - Kuchařka Dita Pecháčková

Jedna z nej kuchařek! Vařím podle ni asi nejčastěji!!Bouhužel vazba u prvního dílu byla opravdu tragická! Ale musím vyzdvihnout chování "asistentek" Dity P., které mi moji rozlepenou knihu vyměnili za druhý dotisk, který má kvalitnější vazbu. Ta první se mi rozlepila hned druhý den, a tato "drží" už půl roku :) Takže palec nahoru, za ochotu a chování!

02.08.2016 5 z 5

Osvětimská knihovnice Osvětimská knihovnice Antonio G. Iturbe