katerina9582 katerina9582 komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Uff, před chvílí jsem dočetla. Čtivé, živé, hrozivé. Moc důležitá kniha. Paní Mornštajnovou mám ráda a psát prostě umí. Doporučuji všem

28.05.2023 5 z 5

Jsi tam, brácho? Jsi tam, brácho? Marek Herman

Podle mně by to měli dávat číst povinně všem rodičům už v porodnicí.

Máma není služka, máma je dáma Máma není služka, máma je dáma Marek Herman

Ve spoustě věcech s panem psychologem souhlasím. Za mně doporučuji

Najděte si svého marťana Najděte si svého marťana Marek Herman

Kniha mi byla přínosem. Marka Hermana mám ráda

10.04.2023 4 z 5

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Knihu jsem četla přesto lety. Celá série úžasná. Miluju jí. I filmy stály za toto!

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Mně se kniha líbila velmi. Svižná, čtivá. Fascinující příběh. Určitě doporučuji

Vrány Vrány Petra Dvořáková

Tak tuhle knihu jsem přečetla za odpoledne. Bylo mi z ní až špatně. Hodně smutná kniha,bylo to psané tak reálně. Jako by to autorka sama zažila. Dlouho jsem nad tím pak přemýšlela

Záblesk života Záblesk života Jodi Picoult

Dlouho jsem jí odkládala,taky díky recenzím.. Ale byla jsem moc mile překvapena.. knihu jsem slupka za 3 dny. Bylo to docela těžké čtení,ale i poučné. Za mně jednoznačně JP psát umí. DOPORUČUJI

09.04.2023 5 z 5

Perfektní kniha.. těším se na pokračování. Čtivé a tak nějak že života (občas jsem si připadala,jako u nás v práci ) . Jsem AP.

Osvětimská ukolébavka Osvětimská ukolébavka Mario Escobar

Smutný, silný příběh. Určitě doporučuji.. mám už toto téma načteno..tady ta kniha ve mně zůstane

09.04.2023 5 z 5

Hlas kukačky Hlas kukačky Hana Marie Körnerová (p)

Přečteno za dva dny. Dechberoucí příběh.

Nejsem jako vy Nejsem jako vy Jodi Picoult

Nejlepší kniha, co jsem na toto téma četla.. dechberoucí,čtivá, prostě vau ! vřele doporučuji všem. JP umí psát

21.03.2020 5 z 5

Dívka na kusy Dívka na kusy Kathleen Glasgow

Kniha mě pohltila od první stránky, velica čtivá... a jak je napsáno na obalu velmi důležitá kniha . DOPORUČUJU

31.01.2020 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Mě se kniha líbila... je fakt, že jsem od ní moc neočekávala - vzhledem k recenzím. Velice čtivá a dvě dějové linky byly super . Určitě si přečtu i další knihu od této autorky .

30.10.2019 5 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Právě jsem ji dočetla... Slza ukápla,opět skvělý propracovaný děj... Miluji její knihy,témata .. Těším se na další ...

22.08.2019 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Knihu jsem právě dočetla a teda.... výborné. U mně teda zatím na prvním místě! Jsem zvědavá na poslední knížku - Tiché roky, s chutí do toho

01.08.2019 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Kniha mě vtáhla do děje hned od první stránky, krásný jazyk český...paní Mornštajnová se zařadila mezi mé top spisovatelky. Mooc se mi líbí, řekla bych, že je i lepší, než Hana a to Hana mně oslovila velmi!!

24.07.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Knihy pana Hartla mám moc ráda ... nechávám si je vždy na léto. Oddechovky - super. Zatím nejlepší Erotikon a nejlepší víkend dávám na druhé místo !!! doporučuju

17.07.2019 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha mně doslova pohltila, četla jsem každou volnou chvíli- za tři dny dočteno. Zajimavý námět , určitě si přečtu i Loutkaře.

02.03.2019 5 z 5

Noc v Central Parku Noc v Central Parku Guillaume Musso

Perfektní.. má první zkušenost s autorem... velice čticé, svižné.... moc dobře se to čte .. Bála jsem se, ale o to víc jsem moc mile překvapená

16.11.2018 5 z 5