katasukivasukim katasukivasukim komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

To se táák krásně četlo.Hned jdu na další díl.Je to tak krásně a čtivě napsané.A zase tady člověk pochopí, že se všechno opakuje.Jiná doba, jiné okolností, ale pořád stejná bezmoc.Bohatí, chudí, hodní, špatní.Nakonec vždy, kdo dělá rukama a je poctivec je na tom nejhůř.

27.01.2024 5 z 5

Metráček: (I.-II) Metráček: (I.-II) Stanislav Rudolf

Tak, tuto je moje topovka.Miluji knihu i film. Můj manžel už ví,že když běží film nesmím chybět před obrazovkou.

09.06.2022 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Tak já zase nemohu jinak,než ÁÁÁCH.To se prostě nedá odložit.Vždycky,když začnu číst další knihu od Cartera,manžel vzdychne.Zase budeš v noci kopat a budou rychlé večeře.Chichi.On to zvládne,ale moje telefonní číslo si nepamatuje.Já teda jeho jo.Bohudík pro manžela.......

09.09.2023 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Jo,zase to frčelo,pořád do plnejch.
Baví mě to, valím na další knihu.

20.04.2023 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Ty jo, dobře Ty....
První kniha od Cartera a pecka.
No,a pak se manžel diví,že v noci máchám rukama a křičím.
Chichi
Pěkné čtení TOPKA

15.04.2023 5 z 5

Zloba Zloba Chris Carter

Noooo,tak tuto byl mazec.
To bylo tak osobní ,na kůži,zase nové informace o životě Huntera.
Za mě paráda.Zase jsem dostala víc.Co kniha to pecka.Carter je božan.

22.07.2023 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Jo,zase mě to bavilo.Méně postav,hodně přemýšlení,prostě TOP.Nedalo se jinak než přečíst i při hlídání vnoučka.Babi,jak do Prčic.....Bez komentáře se posledních 20 stránek nedalo.PECKA,PECKA,PECKA.

26.05.2023 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Teda,tak to byl masakr.
Pecka,jako vždycky.Paní Hanišová

24.02.2023 5 z 5

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Jo ,mě se to četlo dobře.Děj pořád frčel,příběh se odvíjet a nebyla nuda.
České detektivky bodují..

24.05.2022 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Nóóó,tak zase fičák.Já ho prostě miluju..

02.08.2023 5 z 5

Nalezení Nalezení Jiří Březina

Takže,,,,,zase peckovice.
Velmi povedené,ostatně jako všechny knihy PANA BŘEZINY.
Baví mě jeho psaní,postavy,které se prolínají z jedné knihy do druhé.Celkově mě jeho tvorba baví a hlídám si kdy mu má vyjít další dílko.Klobouček.

29.09.2022 5 z 5

Vířivka Vířivka Lucie Konečná

Tak tuto byl zajímavý pohled do života jedné,ženy.Díky despotickému muži přijde o svobodu,dceru a vlastně i sebevědomí.Bylo to takové,že jsem si říkala,teda ten chlap je ale pěkná s...ě.A nakonec by mu i uvěřila,že se dokázal změnit.Za mě stojí za přečtení.

02.01.2024 4 z 5

Nenávist Nenávist Chris Carter

Tak za mě,zase trochu jiné.Jako Zloba.Velmi barvitě vypsané zrůdnosti,o trochu více než v jiných dílech.Někdy se sama sebe ptám,proč se mi vlastně Carter tak líbí.Uklidňuje mě jen to,že nejsem evidentně sama.Dle recenzí zde.Mám před sebou jen dvě knihy.
Jako,co budu číst????
Teda ,manžel bude rád.Chichi

28.09.2023 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Víceméně všechno od Cartera je pecka.Ale tuta kniha byla zase o štipec víc.On je prostě božan.

03.07.2023 5 z 5

Ďábelské hry Ďábelské hry Angela Marsons

Takže....přečetla jsem zatím dvě knihy od autorky.Nechtěla jsem psát po první knize komentář,než se ujistím,že mé pocity jsou správné.
Kdybych asi Marsonsovou četla dřív než Cartera,byla bych z ní odvázaná víc.
Za mě je Carter větší level.Ale tím nechci říct,že knihy nejsou čtivé.S jistotou přečtu všechny.Určitě doporučuji přečíst.
Zkrátka,, Když nezkusíš nevíš.

12.05.2023 4 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Tak přečteno.Česka detektivka která má rychlost.Asi o level lepší než Stvůra,je zde víc podrobností o vztahu obou detektivů a víc se dozvíme o jejich soukromí.
Odhalení vraha překvapivé,jak poznamená člověka prožité neštěstí.Za mě

27.05.2022 5 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Teeeda,tak to jo.Moc se mi líbila určitě zůstane v mé knihovně na čelní pozici.

15.04.2022 5 z 5

Strmý pád Strmý pád Linda Castillo

Tak tady jedu na jistotu.Linda Castillo je jistota.Svižný průběh,příjemný styl psaní,nečekaný závěr.Musím se teda pochlubit,že jsem přišla na pachatele,ale asi to bude tím,že už mám přečteny všechny tituly.Teda poslední si šetřím.Opět příjemný zážitek.

11.09.2023 5 z 5

Staré odrůdy Staré odrůdy Ewald Arenz

Jen jedno slovo:::
ACH

01.08.2022 5 z 5

Vzplanutí Vzplanutí Jiří Březina

Ty jo fakt dobrý.Mam všechny knihy a v září vyjde další.Už se těším na tu poslední co mi zbývá přečíst.Nebudu to odkládat jdu na ní.

25.07.2022 5 z 5