kata0strab kata0strab komentáře u knih

Pilíře země Pilíře země Ken Follett

Kniha je velmi čtivá a příběh mne upoutal. Při čtení jsem navštívila katedrálu v Salisbury, která je knižní předlohou, a musím říct, že jsem knihu prožívala ještě víc.

11.08.2017 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Kniha mne ze začátku nebavila, ale v polovině (resp. na straně 197) se vše změnilo a dočetla jsem ji jedním dechem.

18.12.2017 5 z 5

Asylum Asylum Madeleine Roux

Pro mě velmi předvídatelná, ale příjemné oddechové čtení.

11.08.2017 3 z 5

Kázání ohně Kázání ohně Francesca Haig

Nedočteno. Zatím se ke knize nehodlám vracet. Nápad dobrej, ale zpracování pokulhává..

10.01.2018 2 z 5

Vzdor Vzdor Sarah Crossan

Ještě lepší než první díl. Jsem velkou fanynkou reálných dystopií a tuhle knížku jsem zhltla za jediný den.

!!SPOILER!!
Líbila se mi ,,zvrácenost" na straně Sekvoje a taky fakt, že chtěli zaútočit na kapsuli. U Alininy smrti jsem měla slzy v očích, ale kdyby se nakonec probrala, jako starý Watson, tak bych knihu nehodnotila až tak kladně. Jen mi bylo líto Silase, že v prvním díle přišel o Ingera a v dalším o milovanou sestřenici.

10.01.2018 5 z 5

Dech Dech Sarah Crossan

Briliantní nápad! Já osobně miluju dystopie a takhle je víc než jen příběh na papíře. Přece jenom lidstvo může stromy vykácet kdykoliv. Když pominu onen milostný trojúhelník a všechny zápletky tohodle rázu, tak jsem byla velmi spokojená. :)

10.01.2018 4 z 5

Mysterium tremendum Mysterium tremendum Sebastian Rainer

Zviditelňování, vychvalování a celková reklama v podstatě předběhla obsah knihy. Pro mě jedno velké zklamání. Konec byl docela hektický a myslím, že by neuškodilo, kdyby se posledních pár kapitol z knihy vytratilo, úplně mi to zkazilo celou knihu.

11.08.2017 3 z 5

Tulák Tulák Peter Newman

Já jsem se do knihy nemohla začíst, přijde mi velmi chaotická. Po 100 stranách jsem to vzdala. Možná se k ní někdy vrátím, ale v dohledné době to určitě nevidím.

11.08.2017 2 z 5