karin4338 karin4338 komentáře u knih

Zář Zář Alexandra Adornetto

Po detektivkach take pohodove fantasy romanticke počítaníčko

17.05.2020 3 z 5

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

strašné....otec, ktorý by si mal byť na antidepresívach a podstupovať psychiatrickú liečbu a nie žiť medzi ľuďmi. Zničí psychicky mladšiu dcéru, nestojí o ňu viac ako o prašivého psa, k tomu sa len ľutuje, šikanuje všetko naokolo a ženské to len mlčaním tolerujú. Nič pre mňa.

30.04.2020 odpad!

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Druhy Keplerovsky diel docitany, urcite zaujimavy namet. dost som si rozsirila informacie o Paganinim z roznych zdrojov. Famozne vyuzita a zakomponovana hostoricka postava spolu so zbranovym biznisom, ktory hybe svetom.super.

12.04.2020 4 z 5

Temná stezka Temná stezka Åsa Larsson

Rebeca sa stala postavou, ktorá sa konečne aktívne zapájala do vyšetrovania. Spoločnost Kallis Mining...veľmi zaujímavé. V tých vysokých kruhoch podnikania. :D

11.02.2020 5 z 5

Sluneční bouře Sluneční bouře Åsa Larsson

zaujímavý príbeh, v niektorých častiach dosť "zabrzdený" :) ale inak super

16.01.2020 4 z 5

Příběh psychologie Příběh psychologie Anne Rooney

super. trvalo to dlhšiu dobu ju prečítať, ale veľmi zaujímavá knižka

07.01.2020 5 z 5

Veľmi ponuré a ťažké prostredie na psychiku. Na druhej strane som zástancom teórie, že človek má prečítať všetko, aby si rozšíril obzory. :o)

02.11.2019 5 z 5

Štěstí mi uniká mezi prsty Štěstí mi uniká mezi prsty Agnès Martin-Lugand

Zaujimave, originalne. Tak takyto zaver som necakala

28.05.2024 5 z 5

Lesk a bída slavných českých žen Lesk a bída slavných českých žen Robert Rohál

Medailonky 11 umelecky orientovanych zien. Zdali sa mi az prilis strucne. Ale k ziskaniu zakladnych informacii fajn.

19.03.2023 4 z 5

Dubnové slunce Dubnové slunce Katarína Gillerová

Pribeh pekny, mnoho postav a prelinanie pritomnosti s prerozpravanim minulosti.
Niektore casti sa nezazivne vliekli ale inak fajn knizka.

27.09.2022 3 z 5

Odhalený milenec Odhalený milenec J. R. Ward (p)

Dejovo najslabšia knižka zo série. Oproti ostatným mi pripadala knižka odfláknutá a písaná veľmi narýchlo.

15.08.2022 3 z 5

Delírium Delírium Michal Jelínek

(SPOILER) Vtipne pasaze a cynizmus pobavili. Na druhej strane, ze sa zo psychiatra vyklube magor asi nie je nic vynimocne. Neprisposobivych, sebeckych ludi bez empatie tiez beha po nasej planete viac nez je zdrave.

11.07.2022 3 z 5

Kmotr: Neznámá fakta a dokumenty ke kultovnímu filmu Kmotr: Neznámá fakta a dokumenty ke kultovnímu filmu Peter Cowie

Krasne foto,fakty okolo natacania a propagacie.Super.

11.05.2022 5 z 5

Odplata Odplata Steffen Jacobsen

Jacobsen pisat vie, o tom nie je pochybnosti. Keby to bola prva knizka serie, tak dalsiu by som uz necitala. Ale po Trofeji som proste musela.
Bohuzial tema terorizmu mna osobne vobec neberie. Lene a Michael su ale super. ;)

07.01.2022 4 z 5

Za časů našich prababiček a pradědečků – Život na přelomu 19. a 20. století Za časů našich prababiček a pradědečků – Život na přelomu 19. a 20. století Hana Kneblová

Zaujímavá knižka. Mnohé veci som vôbec netušila, takže za mna zaujímavé čítanie na rozšírenie si obzorov.

26.12.2021 5 z 5

Trofej Trofej Steffen Jacobsen

Zboznujem ked clovek natrafi na autora,ktory nema marketingove zastupenie ako ostatni velikani severu,a je to proste skvele napisana knizka, ktora prekvapi a clovek sa nemoze odtrnut od pribehu. Kvalitna detektivka.

16.12.2021 5 z 5

Adina Adina Vladimír Přibský (p)

Moja prva knizka o Adine.Zaujimava zena ceskoslovenskej kinematografie.

01.12.2021 5 z 5

Zdravím, světe: jak design vstupuje do života Zdravím, světe: jak design vstupuje do života Alice Rawsthorn

myslela som si, že knižku budem čítať súbežne s inou, ako to často robím, keď niečo nie je zaujímavé, čo sa rýchlo na začiatku zmenilo. Úžasné informácie a fakty z rôznych odvetví, od porcelánu až po elektroniku. Knižka nebola fádna a stále autorka útočila dalšími zaujímavými informáciami. Za mna super.

11.11.2021 5 z 5

Utajené vládkyně Utajené vládkyně David Glockner

Knižka ma velmi sklamala, protože ženy, o ktorých mala byť, boli úplne v ústraní a zase sa všetko točilo okolo ich slávnych manželov.
Nehovorím, že mi knižka nič nedala. Veľa faktov som vôbec nevedela, takže na rozšírenie obzorov super. Len škoda, že autor si vybral tak zajímavé ženy a vlastne o nich dokopy nič nezistil.

01.11.2021 3 z 5

Helena Rubinstein Helena Rubinstein Madeleine Leveau-Fernandez

Helena bola jedna z prvých business woman, ktorá celý život obetovala honu za krásou v multimiliónovom obchode.
Knižka je napísaná pútavo, a chronologicky popisuje životnú cestu Heleny Rubinstein, ktorá mala to šťastie, že stretla velikánov svojej doby, od Picassa, Dálího, Rotschildovcov, Diora, Balenciaga, mnoho členov aristokracie, atd. Bola veľkou zberateľkou, čo bolo jednou z jej vášní.
Klobúk dole pred ženou, ktorá sa z ničoho vypracovala a do dnes je jej meno pojmom.

16.05.2021 5 z 5