Kantynka Kantynka komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

super čtivá oddcehová knížka. moc se mi líbíla :)

09.04.2020 4 z 5

Vrány Vrány Petra Dvořáková

knížka se mi ze začátku hodně líbila. potom ke konci už mi to přišlo pořád to stejné dokola a mrzelo mě, že nebyla delší a trochu ten příběh více rozvedený. i tak se ale moc hezky četla a líbila se mi. ale asi to nebude nic, co bych si chtěla přečíst ještě jednou.

08.04.2020 4 z 5

Baletky Baletky Miřenka Čechová

přijde mi, že čím jsem starší, tím více vyhledávám i české autory a jejich tvorbu. musím říct, že knížka byla skvělá, zajímavě napsaná, jazyk je trochu jiný než v knížkách, které normálně čtu, ale i tak se mi knížka moc líbila. možná mě ke konci už jazyk knihy a psaní v du - formě trochu štvalo, ale i tak to na mém názoru nic nemění. ke knížce se to hodilo a moc se mi líbilo i členění kapitol a zařazení deníkových zápisků. prostředí baletní školy a téma život baletky mě bavilo hodně a celkově člověk, co má rád balet si určitě přijde na své. jedním slovem - doporučuji

20.03.2020 5 z 5

An(n)a. An(n)a. Sára Báchorová

opravdu silná knížka s v poslední době hodně aktuálním tématem. knihu nebudete moct odložit, dokud nebudete na konci.
jsem hodně zvědavá na pokračování a jak to vlastně dopadne. doporučuji!

04.03.2020 5 z 5

Svobodomyslná Svobodomyslná Kateřina Lieskovská

hodně silná kniha! obdiv autorce, že se k tomu všemu takto myšlenkama a vzpomínkama vrátila a popsala to. knížku máte přečtenou za chvíli, ale doznívat ve mně bude ještě nějakou dobu. moc doporučuji.

25.02.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

tahle knížka byla bomba! napínavá od začátku až do konce, nemohla jsem se od čtení odtrhnout.

30.01.2020 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

skvělá knížka, napínavá detektivka, doporučuji! :)

27.01.2020 5 z 5

Holka ze sekáče Holka ze sekáče Tereza Kratochvílová

neskutečně silná knížka! konec mě dojal.
Terka má můj velký obdiv, že to dokázala všechno takto sepsat se svojí maminkou, knížka je neskutečně zajímavá, čtivá a za dva dny jsem ji přečetla a nemohla odložit, dokud jsem nevěděla, jak to dopadne a jak to vlastně všechno bylo.
knížka určitě stojí za přečtení a můžu jedině doporučit!

04.12.2019 5 z 5

Bez jablka Bez jablka Miloš Říha

tak tahle kniha byla skvělá! dobře se četla, není to žádné složité čtení. člověk se v tom najde a ani vtipnost nechyběla.

05.02.2019 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

skvělá kniha! krásně a rychle se četla, byla napínavá a zajímavá. konec mě úplně dostal. jsem zvědavá na seriál.

28.07.2017 5 z 5

Probuzení Simona Spiera Probuzení Simona Spiera Becky Albertalli

musím říct, že kniha mě ze začátku moc nebavila a nemohla jsem se do ní pořádně začíst, ale to se po chvíli změnilo. kniha se četla rychle a bylo to takové milé a příjemné oddechové čtení.

18.07.2017 5 z 5