KajinaH722 Online KajinaH722 komentáře u knih

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Druhý díl mě bavil ještě o něco víc. Spisovatelka ví,jak na to.
První setkání dětmi a Tristana bylo vtipné podané, hlavně Harry bodoval :D sama mám dva kluky (syny) a vím o čem mluvím :D
Tristan se sám rozhodl udělat pro Claire cokoliv,aby mohli být spolu a mělo to opět šťastný konec.
Tak hurá na další příběh Elliota!

28.08.2023 5 z 5

Jednou za život Jednou za život T. L. Swan

Příběh se mi moc líbil. Nechyběla tam erotika, láska, drama a i párkrát jsem se hezky zasmála. Místy to bylo i smutné, ale má to šťastný konec a je jedině dobře.

Je to moje první knížka od autorky a teď se pustím na Příběh ze strany Tristana a tak jsem zvědavá.

23.08.2023 5 z 5

Každý tvůj nádech Každý tvůj nádech Jennifer L. Armentrout

Celá série se mi moc líbila až mě mrzí,že je konec. V posledním díle se konečně dozvíme koho si Layla vybere a za mě si vybrala správně. Co se týče konce byl víc napínavý, akční a zajímavý. Jsem ráda,že to dopadlo, tak jak mělo. Autorku si připisuju k oblíbených spisovatelům.

05.02.2024 5 z 5

Osud hněvu a plamene Osud hněvu a plamene K. A. Tucker

Ze začátku bylo těžké se do knihy pohltit a zorientovat. Ale jakmile Romeria přenesla do fantasy světa.
Musím říct,že fantasy svět byl hodně zajímavý, napínavý a plně magie, která se mi moc líbila.
Na knihu jsem narazila na instagramu a hned mě vzhledem a zaujala. Jsem mile překvapená a kniha nezklama naopak patří mezi ty lepší knihy.
Za mě se nedalo od knihy odtrhnout a to kniha za bere čas, protože kniha má 525 stran a kapitoly jsou dlouhé.
Kdykoliv byl Zander s Romeriou jsem cítila tu jejich chemii, touhu, jiskření mezi nimi a samozřejmě napětí.
Kniha si mě získala nakolik, že se nemůžu dočkat dalšího dílu. (Doufám, že to nebude za dlouho)

13.02.2024 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Knížku jsem měla dlouho na seznamu a konečně jsem se do ní pustila a vůbec nelituji ba naopak. Kniha se mi líbila, je to tedy víc pro mladší čtenáře, ale vůbec mi to nevadilo. Přesto je tam škádlení,jiskření a chemie mezi Rothem a Laylou. Konec byl smutný a na druhou stranu krásný, protože se mi líbilo, že jsem mohla aspoň na chvíli vidět do hlavy Rotha a tak zjistit jeho pocity

20.01.2024 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Kniha se mi moc líbila. Mám ráda prostředí, kde je domluvený sňatek a mafie k tomu. Na toto téma jsem četla i jine knihy a musím říct, že tato patří mezi ty lepší. Moc mě to bavilo, při čtení jsem často cítila motýlky v břiše a čtení si užívala. Překvapilo mě, že tak mladá Giulia si hezky poradí s dětmi Cassia a to vím,jak je to s dětmi náročné. Sama mám dvě děti :D Jinak budu ráda,když od autorky se přeloží další její knihy,protože moc hezky píše. Určitě jsem si ji oblíbila :)

06.01.2024 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Moje první knížka od autorky a musím říct,že jsem nadšená. Každou stránku jsem si užívala a nechtěla jsem přestat číst. V podstatě se četla sama.
Určitě to není poslední kniha od autorky a ráda si prečtu další díly a i jinou sérii, protože má krásné recenze a to je i důvod proč jsem autorka zkusila a vubec toho nelituji.

02.11.2023 5 z 5

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Další knížka ze které jsem se nemohla odtrhnout. Ta chemie a touha mezi Elenou a Nicem mě natolik bavila, že jsem z toho měla motýlky v břiše :D Hned se vrhnu na druhý díl :-)

03.07.2023 5 z 5

Ocelová princezna Ocelová princezna Rina Kent

Zamilovala jsem se do této série. Líbil se mi první díl,tak i ten druhý. Celé jsem to zhltala a četla dál až jsem nedokázala přestat. Myslím že jsem se do to silně vžila,že teď na nic jiného nedokážu myslet. Opravdu povedené a nemůžu se dočkat až vyjde v překladu češtiny i třetí díl. Snad nebudeme čekat rok a bude to kratší čekání :)

02.05.2023 5 z 5

Nádech Nádech Penelope Douglas

Moje druhá kniha od autorky a musím říct, že jeji psaní mě baví. Je to čtení,které mě nutí číst dál,jak je to napínavé. Tato kniha je spíš pro mladší, jak už je v kategorii a mě to vůbec nevadí. Mám ráda styl hate to love a kde je napětí, chemie, nenávist a chtíč mezi Tate a Jaredem.

02.01.2024 4 z 5

Vztek Vztek Tracy Wolff

(SPOILER) Tím že jsem četla první díl Touha a konec se zvrtnul, tak jsem musela sáhnout i po druhém díle.
Vůbec toho nelituji právě naopak mě druhý díl bavil a dokonce jsem si oblíbila Hudsona.
Sice se stal z toho i takový milostný trojúhelník, ale vůbec by mi nevadilo,kdyby Grace se v dalším díle ještě k Hudsonovi sbližila. I vzhledem k tomu, jak to dopadlo s poutem druha a já měla takové tušení,že se to stane. No jsem velmi zvědavá, co se vše stane ve třetím díle, protože den druhý byl hodně rozsáhlý, ale každá krátká kapitola mě velmi bavila,takže se těším až vyjde další díl. Jen mě mrzí,že tam nebyla ta část, kdy Grace ztratila paměť po dobu,co byla s Hudsonem, tak nevíme,co se mezi nima stalo, jen že spolu neco prožili,ale nevíme co přesně a Hudson byl z toho špatný,takže měli k sobě zřejmě blíž a jak moc to se snad dozvíme v dalším díle.
Za mě super série pro teenagery :)

10.12.2023 5 z 5

Nelítostný princ Nelítostný princ Sophie Lark

Kniha se četla velmi dobře, je to menší kniha,takže ideální oddechovka.
Tím,že je to mafiánský román, tak se to určitě nedá srovnávat k autorce Danielle Lori ( Sladká nevědomost ) ale i tak mě to bavilo, takže doporučuji.

17.09.2023 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

WOW!!! Po přečtení prvního dílu jsem byla nadšená a tak jsem se pustila do dalšího příběhu s Killianem a opět jsem se nemohla odtrhnout. U některých částí mi to připadalo podobné jako u první dílů. Ale mělo to pořád hloubku v napětí, překvapení a rozhodně plné drsného sexu!!!

Můžu tedy doporučit i druhý díl, protože další postavy navazuji v druhém díle. To samé teď u druhého dílu u konce byli postavy, které se objeví u třetího dílu ( výkřik do tmy ) do které se opět váhám po hlavě.

Autorku jsem si zamilovala. Je to teď moje oblíbenkyně :))))

11.08.2023 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Moje první knížka od autorky Amo Jones a jsem mile překvapená. Budu chtít přečíst ostatní její knížky. Baví mě jakým stylem píše, kde je drama, erotika, temná stránka a romantika. Pokud máte radši temnější romantiku, tak neváhejte. Nic přeslazeného taky nenajdete :D

Jsem zvědavá na ostatní příběhy z bratrstva, které mám koupené.

04.08.2023 5 z 5

Exodus Exodus Kate Stewart

No tak to bylo zajímavé. Hodně se toho stalo až jsem byla smutně překvapená a poprvé jsem byla smutná, až jsem měla oči zakalené slzami. I přesto musím říct, že se to četlo samo a dál jsem se nedokázala odtrhnout. Takže čekejte, že tajemství se postupně víc odkrývají. Hned se vrhám na poslední díl a jsem velmi zvědavá, jak to celé dopadne.

Přitahuje mě tvoje srdce tvoje srdce je na tobě to nejkrásnější, tvoje srdce z tebe dělá mého nejcennějšího protivníka.

27.07.2023 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Přesně tento typ knih miluju. Mám ráda,když v tom je něco tajemného, erotického a i temného. Ta touha, která se tam šíří je obrovská. Jsem ráda,že hned můžu číst druhý díl a pokračovat ve čtení, protože počítejte s tím,že se nebudete chtít od knihy odtrhnout. Je to napínavé :-)

24.07.2023 5 z 5

Zvrhlý král Zvrhlý král Rina Kent

Na venek vás může vzhled knihy odradit,ale uvnitř vás naopak překvapí. Je to návykové, lehce čtivé až se nebudete chtít odtrhnout. Překvapuje mě,jak se mi postava Aidena líbí jak je temný a majetnicky. Zkrátka se nedalo od knihy odtrhnout. Čtu už druhý díl a nemůžu přestat myslet nato,že nevím jak dlouho budu čekat na třetí díl. Vy to někdo?
Nečekala jsem,že mě to tak vtáhne do knihy do které jsem se zamilovala. Víc takových knížek prosím

30.04.2023 5 z 5

Samotářka Samotářka Karen Lynch

Na třetí díl jsem se těšila. Moje očekávání splnilo a opět nechybělo napětí,boj,akce a magie k tomu. Kniha se četla velmi dobře a rychle. Celou sérii můžu jen doporučit. Jen neočekávejte nějakou romanci, ale spíš boj se strachem a ochranou od svého druha,kterého miluje.

20.04.2024 4 z 5

Odvrácená tvář lásky Odvrácená tvář lásky Colleen Hoover

Knihu jsem měla dlouhou dobu na seznamu a jsem mile překvapená, jak mě kniha bavila. Je to druhá kina od autorky a opět tu najdete bolest s těžkým tématem, který vysvětluje Milesovo chování a jeho důvod mě dost překvapil až mi bylo úzko. I přestu bolest to byl moc krásný příběh plné lásky se štastným koncem.

03.04.2024 5 z 5

Čtvrté křídlo Čtvrté křídlo Rebecca Yarros

Kniha si mě získala,už od první stránky a naprosto jsem jí podlehla. Příběh se četl jedním dechem a měl všechno, co jsem od něj očekávala ba naopak ještě mnohem víc jsem získala. Nic mi v knize nechybělo ba naopak je tam dost napětí, síla, vzrušení, chemie mezi celým dějem, vztek, zranitelnost, nenávist, bolest a další. Nechybělo vzrušení mezi Xadenem a Violet a kdykoliv bylo zaměření na ně,tak jsem zatajila dech a ponořila se do děje a mohla bych pokračovat dál a dál.
Další bonus je, že jsem ráda za změnu, kde se vyskytují draci, protože jsem si je naprosto oblíbila. A ten konec? Ach bohové...No nebudu lhát, už teď bych potřebovala další díl.

02.04.2024 5 z 5