Polibek bez duše přehled

Polibek bez duše https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/497286/bmid_polibek-bez-duse-RrN-497286.jpeg 4 676 676

Dark Elements série

Jediný polibek může zabít. Layla touží vést normální život teenagera. Chce trávit čas ve škole s kamarády a chodit na rande. Je ale jiná než ostatní a její celoživotní láska, adoptivní bratr Zayne, s ní jedná jako s malou sestřičkou. Zayne je součástí klanu Strážců, kteří byli shůry pověřeni lovem démonů a obranou lidstva. Layla je napůl Strážce, napůl démon a je obdařena výjimečnými schopnostmi. Její polibek má navíc smrtící účinky na každého, kdo má duši. Na scénu vstupuje Roth, výřečný a sebevědomý démon, který Laylu vyvádí z míry, protože zná její nejhlubší tajemství. Roth je šarmantní, pohledný a sexy. Pro Laylu je proto čím dál obtížnější držet si ho od těla a nevěřit jeho slovům, která do jejího života vnášejí pochyby. Démoni navíc nemají duši… Layla stojí před obtížnou volbou, která se jí může stát osudnou. Starosti s polibkem jdou stranou ve chvíli, kdy se na obzoru začne rýsovat povstání démonů, které může narušit rovnováhu života na Zemi. A Layla ví, že musí udělat vše pro to, aby povstání zabránila, a to i za cenu oběti a zrady vlastní rodiny.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , King Cool

White Hot Kiss , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Polibek bez duše. Přihlašte se a napište ho.

marta14
předevčírem 4 z 5

Čekala jsem větší pecku. Ale i tak se mi to líbilo, i když tento žánr moc nečtu. Každopádně hlavně Rotha jsem si zamilovala.

knihomolka_jaja
08.05.2024 4 z 5

Až na pár detailů se mi to moc líbilo a na konci takový doják! Uf! Hned jdu na druhý díl.

Zuzíček77
11.04.2024 5 z 5

(SPOILER) Sérii Dark Elements už mám v knihovně pěkně dlouho, i přes to, že má kniha nádhernou obálku tak jsem se ji pořád nějak vyhýbala. Teď už vím, že to byla největší chyba, po pár stránkách se do mě zakousla a stránky svištěly. Líbí se mi celý koncept nebe a peklo neboli strážci a démoni. Samozřejmě bych to nebyla já abych se nezamilovala spíš do démona než do strážce. Kniha je skvěle napsaná stále se v ní něco děje takže se člověk ani chvilku nenudí. Už teď vím, že 3 díly budou málo a neskutečně se těším na pokračování.

Z knihy:
- Všichni lidé mají duši - svou podstatu, ať už dobrou, či zlou. Jen démoni nic takového nemají.

- „ Bambi se nemusíš bát" řekl mi démon „Je jenom zvědavá a možná má i trochu hlad"
On té stvůře říká Bambi? (Bambi je asi 2 metrový had)

- „Lidé s nejčistšími dušemi jsou schopni nevýslovného zla. Nikdo není dokonalý, ať už je na jakékoliv straně bariéry." (Roth)

- „Byl jsem ztracen ve chvíli, kdy jsem tě poznal." (Roth)

Milovat a psát, Mezi psychopaty a další knižní novinky (16. týden)

17.04.2022

Lidé s nejčistšími dušemi jsou schopni nevýslovného zla. Nikdo není dokonalý, ať už je na jakékoli straně bariéry.

Kniha Polibek bez duše v seznamech

v Právě čtených12x
v dalších seznamech21x