Kája5951 Kája5951 komentáře u knih

Dům žen bez mužů Dům žen bez mužů Karine Lambert

Tato knížka je naprosto skvělá, nemohla jsem se od ní odtrhnout, mnohdy jsem ji četla i celou dobu ve škole a vůbec neměla ponětí co se kolem mě děje.

21.03.2020 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Skvělá knížka, kterou přečtete klidně v kuse (pokud máte dost času :D) Romantický příběh u kterého vám občas i uteče pár slz, pokud chcete zase věřit na lásku a na osud, pak je tato knížka právě pro vás.

15.10.2019 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Skvělý příběh, který ukazuje jakou cenou má pravé přátelství. Obzvláště když je období války.

04.03.2019 4 z 5

Ze zákulisí života královny Alžběty II. Ze zákulisí života královny Alžběty II. Michaela Košťálová

Skvělá knížka ve které se dozvíte docela dost zajímavých knížek.

27.02.2019 4 z 5

Proměna Proměna Franz Kafka

Od této knížky jsem nečekala sice nic úžasného, ale i přesto mě dokázala zklamat.

06.01.2019 2 z 5

Zrádné srdce Zrádné srdce Mary E. Pearson

Čekala jsem od této knížky všechno, ale takovýto konec určitě ne.

13.12.2018 5 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Předem upozorňuji, že na tuto knížku si udělejte co nejvíce času, protože jakmile se do ní jednou začtete, už budete mít problém se od Falešného polibku odtrhnout. Knížka vás naprosto pohltí. I když jsem se občas ztratila, kdo je kdo, časem jsem na to opět přišla a dávalo to větší smysl. Takže pokud potřebujete uniknout z reality, vřele tuto knížku doporučuji.

27.10.2018 5 z 5

Královna na útěku Královna na útěku Viola Slavíková

Nic moc

14.08.2018 2 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Při psaní komentáře na tuhle knížku budu asi mírně zaujatá, ale byla to právě tato kniha, která mi pomohla změnit život.

29.07.2018 5 z 5

Jedna želva za druhou Jedna želva za druhou John Green

Co jiného napsat, než že je tato knížka skvělá. Přečtete ji jedním dechem.

11.07.2018 5 z 5

Bez filtru Bez filtru Kristýna Dolejšová

Doporučuji přečíst každé dívce.

29.06.2018 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Ze začátku si říkáte "proč to ta holka proboha dělá", ale po chvíli ji pochopíte a uvědomíte si, že byste dělali to samé.

24.06.2018 4 z 5

Soukromí Milady Horákové Soukromí Milady Horákové Michaela Košťálová

Kdo se zajímá o paní Horákovou by si tuto knížku měl přečíst, dozví se zajímavé informace ze soukromí pí. Horákové.

13.05.2018 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

U málo knížek se mi stává, že bych se začetla hned od začátku. U téhle knížky se to (bohužel :D) stalo. 320 stránek jsem přečetla za necelé dva dny. Takže pokud se vám líbí tohle téma, tak určitě doporučuji přečíst.

25.04.2018 4 z 5

Smrtící byznys Smrtící byznys Hana Hindráková

Pokud jste člověk, který se pod přečtení knížky, nad tím příběhem i nadále zamýšlíte, počítej s tím, že o této knížce, budete přemýšlet ještě hodně dlouho.

25.04.2018 4 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Už po začátku knížky jsem si myslela, že vím jak to dopadne, ale konec mě naprosto překvapil.

29.03.2018 5 z 5

Každá fanynka, která je naprosto šílená co se týče Gilmorových děvčat, by tohle měla rozhodně číst.

14.02.2018 5 z 5

Ovšem Ovšem Karel Kovy Kovář (p)

Od téhle knížky jsem čekala fakt hodně, protože jsem věděla, že by Kovy nevydal na svět něco podprůměrného. Knížka vůbec nezklamala. Rozhodně doporučuji všem, co jsou fanouškové,aby si ji přečetli, protože se o něm dozvíte spoustu dalších věcí. Takže za mě rozhodně 5 hvězd.

01.01.2018 5 z 5

Baskervillský pes Baskervillský pes Arthur Conan Doyle

Doporučuji pro všechny příznivce Sherlocka

27.12.2017 4 z 5

Zatmění Zatmění Stephenie Meyer

Je snad něco silnějšího a krásnějšího než vztah Edvarda a Belly? Já myslím, že ne. Jasně v této knížce jsou chvíle kdy se Edvard nezachová úplně nejlépe, ale jenom z lásky k Belle. Celou tuhle ságu si musí přečíst každý, kdo má rád romantiku, nadpřirozeno a dobrodružství v jednom. Tato knížka nepojednává, ale pouze jenom o lásce, dočte se v ní také něco o skutečném přátelství, o přátelství navždy. A myslím, že slovo navždy má v této knížce trošku jiný význam než v našich životech.

17.07.2017 5 z 5