kaci_bunny kaci_bunny komentáře u knih

Silo Silo Hugh Howey

Vynikající, velmi čtivá knížka. Na začátku se děj hodně rozjede, potom je to trochu pomalejší a potom už jen hltáte stránky. Jednoznačných 5 hvězdiček!

02.07.2017 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Wow... byla to moje první knížka od Nesba a úplně mě pohltila. Skvěle propracovaný a popsaný příběh, kdy stále jen hádáte kdo je teda ten sněhulák a nevíte čemu máte věřit. Palec nahoru a 5* nemůžu jinak :)

23.11.2016 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Opět wow! Knížku jsem přečetla asi za 2 dny, téměř jedním dechem. Velmi se mi líbí výběr hlavních postav a styl psaní takový, že se člověk do postav absolutně vžije a cítí se, jako by prožíval všechny jejich emoce. Tedy alespoň já. Nemůžu jinak než dát 5*.

07.02.2017 5 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Drsný příběh, který bych si rozhodně nepřála sama zažít. Obdivuji autorku za to, jak se s tím dokázala poprat a že i přes všechno to, co si prožila, si zachovala čistou mysl a rozum a dokázala se vrátit zpět do Ameriky. Kniha je skvěle napsaná, čtenář se v ní dozví kromě samotného příběhu také mnoho informací kultuře arabských států.

08.01.2015 5 z 5

Mikulášovy prázdniny Mikulášovy prázdniny René Goscinny

Super knížka, i po tolika letech mě pořád strašně baví! Mikulášovy příběhy jsou legendární. Doporučuju si knížku přečíst i když vám už není 10, nejspíš váš to příjemně překvapí.

08.11.2016 4 z 5

Pět Pět Ursula Poznanski

Přečteno během pár dnů, knížka mě opravdu nadchla! Též jako příznivec geocachingu jsem se na knížku moc těšila, a... nezklamala. Děj byl napínavý od začátku do konce, ani chvíli jsem se při čtení nenudila a naopak jsem se těšila na rozluštění. Nemůžu jinak než 5* :)

03.10.2016 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Velmi poutavý a zajímavý příběh. Přesto, že mi tento žánr není vůbec blízký, knížku jsem chvílemi doslova hltala a nemohla se odtrhnout. Netradiční příběh, nečekané zvraty, prostě super :)

16.01.2016 5 z 5

Born to Run - Zrozeni k běhu Born to Run - Zrozeni k běhu Christopher McDougall

Výborně napsaná knížka, která obsahuje spoustu užitečných informací, poučných příběhů, zajímavostí z vlastně úplně jiného světa jiných lidí. Zaujaly mě hlavně právě ty konkrétní příběhy lidí, kteří běhají ultramaratony, co pro to dělají, jak trénují, jak se stravují, prostě vše. Knížku rozhodně doporučuji každému, bez ohledu na to, zda je sportovec, nebo ne. :)

08.09.2015 5 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Výborná knížka, na kterou budu asi ještě dlouho vzpomínat. Příběh P. Stehlíka se mi vryl do paměti. Líbí se mi především jeho styl psaní, na nic si nehraje a píše "jak mu huba narostla", je to paráda. V závěrečné části kdy popisuje svůj boj s nemocí jsem se neubránila dojetí. Knížku rozhodně doporučuji všem.

30.12.2014 5 z 5

Už zase skáču přes Merde! Už zase skáču přes Merde! Stephen Clarke

Druhé pokračování legendárního "Merde" mě jen utvrdilo v tom, že si musím přečíst i další knížky. Skvělý styl psaní, humor, někdy až neuvěřitelné historky. Můj hlasitý smích byl slyšet všude. Knížku rozhodně doporučuji :)

12.02.2015 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Neskutečná knížka! Přečetla jsem jedním dechem.

09.09.2014 5 z 5

Hoši od Bobří řeky Hoši od Bobří řeky Jaroslav Foglar

Jedna z nejlepších a nejkrásnějších knížek od pana Foglara.

18.07.2014 5 z 5

Hodně drsný příběh, který nutí k zamyšlení. Hlavní hrdince patří můj hluboký obdiv za to, co všechno přežila a že vydržela.

18.07.2014 4 z 5