kacenka6144 kacenka6144 komentáře u knih

Plán Plán Elle Kennedy

Tucker byl vážně fajn. Chápu, že Sabrina chtěla být děsně silná a soběstačná. Ale občas mě její paličatost a umanutost vytáčela. Protože, jasně, když se o mě bude zajímat otec mého dítěte, tak já budu dělat všechno, abych ho žádnými problémy nezatěžovala!

21.11.2020 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Tahle série mě prostě pořád baví. Už se těším na poslední díl.

21.11.2020 5 z 5

Nažhavený Nažhavený Julie Kenner

Zatím jsem dala 4*, protože podle dalších dílů série se rozhodnu, jestli je nechám nebo o něco slevím. Začala jsem číst sérii od prostředního dílu, takže uvidím, co zbytek.

20.11.2020 4 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

I tomuhle dílu jsem nakonec těch 5* dala. Dialogy mezi Grace a Loganem nebyly zase až tak vtipné jako u předchozího dílu, ale i tak to mělo něco do sebe.

18.11.2020 5 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Knížku jsem "zhltla" na jeden zátah. Je to samozřejmě klasická slaďárna, ale tohle přece u téhle knížek čekám, takže mě to určitě nepřekvapilo. Bavila jsem se u slovních přestřelek mezi oběma hlavními postavami. Těším se na příběhy zbylých hokejistů.

17.11.2020 5 z 5

Kylandovo vykoupení Kylandovo vykoupení Mia Sheridan

Kdybych se měla rozhodnout mezi příběhem Archera a Kylanda, nevím, kterému mu bych dala přednost.

09.11.2020 5 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

Po poměrně nevýrazném Leovi zase super příběh.

08.11.2020 5 z 5

Leo Leo Mia Sheridan

Musím souhlasit s několika předchozími komentáři - Archer to prostě nebyl. Tenhle příběh v sobě neměl to správné drama. Ale záleží na každém, co od téhle knížky čeká. Těším se, že si přečtu další části téhle série.

06.11.2020 4 z 5

Archerův hlas Archerův hlas Mia Sheridan

Naprosto úžasný příběh. Moc jsem si knížku užila.

06.11.2020 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Trošku mi tady chyběl nějaký příběh. Sex, sex a zase pro změnu sex. Ale jako oddychovka na víkend, kdy celé odpoledne jenom prší, by to šlo.

02.11.2020 3 z 5

Nightingale Way Nightingale Way Samantha Young

Příjemné zakončení celé série.

28.10.2020 5 z 5

Jamaica Lane Jamaica Lane Samantha Young

Tak pro mě zatím nejlepší díl. Tenhle pár zatím považuju za nejsympatičtější.

24.10.2020 5 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Jak už zmiňovaly dřívější komentáře, knížka měla příběh. Jenom je škoda, že příběhy se vždycky točí kolem nemocí.

24.10.2020 4 z 5

Dublin Street Dublin Street Samantha Young

Nakonec dávám jenom 4*, protože mě Joss už chvílemi docela točila. Úplně nemusím ten typ mučednice.

21.10.2020 4 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Tenhle smoking ti budou závidět i tučňáci a nebudou to ti z Pittsburghu - tohle mě prostě bavilo. Obě postavy napsané vtipně a svižně. Hlavní hrdinka není ufňukaná nána.

16.10.2020 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Něco mezi 3 a 4 hvězdičkami. Není to úplně originální téma (Las Vegas, pití a svatba), ale autorky ho trochu ozvláštnily francouzským manželem a výletem do Paříže. Už se těším na další příběhy téhle partičky. :-)

07.10.2020 4 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Příjemné zakončení celé série a shrnutí všech ostatních vztahů.

07.10.2020 4 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

K této knížce je asi zbytečné cokoliv psát - co se škádlívá, to se rádo mívá. :-)

29.09.2020 5 z 5

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Komentář jsem si nechala po dočtení posledního dílu. Celou sérii jsem zvládla za 5 deštivých dní, kdy jsem nic nemusela. Skvělá oddychovka, samozřejmě odtržená od reality. Ale 4 knížky, 4 různí chlápci, 4 různé příběhy. Škoda pro všechny fanynky i nefanynky, že to takhle nefunguje i u skutečných rockových hvězd.

29.09.2020 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Raněná rocková hvězda potká obyčejnou milou dívku. Já myslím, že už není potřeba nic dalšího napsat. Jo a věděli jste, že Portland je vlastně daleko hezčí než LA?! :-)

25.09.2020 4 z 5