Kacased Kacased komentáře u knih

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Nějak nevím co si o tom myslet. Kniha se četla dobře, dobře napsána. Autorčinu Dědinu jsem si oblíbila i Chirurga doporučuji. Ale tohle téma mi prostě nesedlo. Nebylo mi z čtení vůbec příjemně. Nakonec i na obálce je příběh, který otestuje čtenářovu toleranci, empatii i ochotu přemýšlet a "důvěřovat" ve věcech zdánlivě neakceptovatelných. Tak to sedí.

05.10.2023 4 z 5

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Tahle kniha mě strašně seděla. Sama autorka píše, že to je její srdeční záležitost a mě to tak přišlo. Děj od první stránky byl moc fajn. Kniha se četla moc dobře. Konec byl od první kapitoly tak jasný, ale to mi vůbec nevadilo.

15.10.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

Krásná kniha. Čte se moc dobře, rychle. Nic náročného, teď před Vánocemi ideální. Mě tahle autorka sedí. Romantika, trochu humoru, já si tak odpočinula u té knihy. Určitě si přečtu i třetí díl.

30.11.2022 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Teprve u třetího dílu jsem pochopila proč mě ty knihy tak bavily....v 15 jsem hltala Lanczovou a teď toto. Akorát už to nebylo o puberťácích, nesmělém vtipu, ale posunulo se to na vyšší příčku. Třetí díl se četl sám, humor z těch tří knížek byl nejlepší. Jo, očekávaný konec, ale komu by to vadilo. Kdyby těch knih bylo 10 tak bych se na každou těšila. Díky, díky, díky.

01.03.2022 5 z 5

Manažer Manažer Kristen Callihan

Mě se to líbilo o fous více než první díl. Takže se těším o to více na trojku. Romantika na léto,nic náročného. Psáno velmi čtivě, doporučuji.

17.07.2023 5 z 5

Myší díra Myší díra Simona Votyová

Za tu myš musím dát hvězdičku dolů. Knížka je jinak dobrá, téma má velice silné. Osudy postav jsou složité, smutné. Určitě si přečtu další knihu této autorky. Snad bude veselejší.

19.06.2023 4 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Krásné čtení. Pohádka pro ženy. Popelka a princ. Žádná intelektuální kniha to není, nic nového se z ní nedozvíte. Čte se to dobře, kniha není vulgární, má dojemné prvky. Byla jsem moc spokojená.

28.02.2023 5 z 5

Dej šanci mně Dej šanci mně Whitney G. (p)

Noooo....kdyby to bylo napsáno chronologicky, prostě od prvního dne až dokonce, tak bych dala pátou hvězdu. Ale motalo se mi tehdy, teď. Myslím, že by ta kniha byla lepší. Penelopa by věkově dozrála. Hayden taky. Asi by se to lépe četlo. Ale nápad rozhodně dobrý. A zkusím i jinou knihu autorky.

25.10.2022 4 z 5

Vzdorující královna Vzdorující královna Meghan March

Právě dočteno a jdu na třetí. Pohádka pro dospělé, ale pohádka. Ale je to napsáno hodně dobře. I když mě ta knížka občas štvala, tak jsem jí neodložila. Postavy jsou tak dominantní, že nad nich kroutím hlavou. Vulgarismů, sexu. Ale stejně je to dobré.

01.08.2022 5 z 5

Nemilosrdný král Nemilosrdný král Meghan March

Nevyhledávám knihy s erotikou, vulgarismy, ale k této to prostě patří. I bez toho by to byla zajímavá kniha. Já mám už přečtený i druhý díl a jdu hned na třetí.

01.08.2022 5 z 5

Knihkupectví na Riverside Drive Knihkupectví na Riverside Drive Frida Skybäck

Nenáročná kniha. Romantika, ale bez "šťávy" a humoru. Pro mě, občas nudná kniha.

16.07.2022 4 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Četla jsem dlouho, nebavilo mě to. Osudy žen v této knize a možná ve všech knihách této spisovatelky jsou bolestné, bez lásky, bez života.

27.02.2022 3 z 5

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

Dobře napsáno, mělo to vtip, napětí, dojetí. Ač od první strany byl konec jasný, tak jsem tu knihu četla s radostí. A po Třeštíkové to byl balzám.

27.02.2022 5 z 5

Dědictví Dědictví Eva Tvrdá

Tato kniha by si zasloužila větší vědomí. Přesto jsem se k ní dostala a mám radost. Jsem přistěhovaná do Hlučína. Tak o bod navíc. První část parádní. Druhá trochu méně, ovšem bez ní by to nemělo ten správný konec.

07.03.2021 5 z 5

Pláňata Pláňata Petra Dvořáková

Mě se to moc líbilo. Přála bych si jiný konec, třeba příště.

27.05.2024 5 z 5

Přiznání Přiznání Kristen Callihan

Krásná, čtivá série. Bylo to moc milé.

14.02.2024 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Za mě lepší než první díl. I když je to skoro rok co jsem ho četla. Četlo se to velmi dobře, rychle, napínavé. Hned jdu na třetí.

24.01.2024 5 z 5

Země Země Marek Epstein

Ta mi dala. Ještě teď mě bolí hlava jak jsem závěr obrečela. Opět jsem byla překvapená. Ze začátku nemile. Očekávala jsem humor, špetku romantiky. Prostě styl Nové zuby na zásnuby. Ale tohle bylo tak smutné. Kapitoly se mi motaly, teda postavy. I když jsem na konci pochopila, že kdyby to bylo chronologicky tak to nemá takový náboj. Jdu na romantiku s hloupými frázemi, protože z téhle knížky je mi smutno. Ale byla skvělá, český skvost. Díky.

24.01.2023 5 z 5

Chata ve Švýcarsku Chata ve Švýcarsku Julie Caplin

Líbila se mi prezentace Švýcarska. Kniha romantická, přiřadila bych to k filmům Rosamunde. Ovšem co mi chybělo byl vtip. Po trilogii K. Petrusové jsem to postrádala.

25.03.2022 4 z 5

Říkají mi Lars Říkají mi Lars Daniel Gris

Četlo se velmi dobře. Žádná nuda, napínavé. Rozhodně chci další díl.

20.02.2024 5 z 5