kaca3606 kaca3606 komentáře u knih

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

páni,tak tohle byla vážně síla!

05.11.2017 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

tak tohle nedočtu, nemám chuť sdílet svůj čas a její příběh. s takovou zoufalkou...Možná se to rozjede, možná to bude fajn, přece je to bestseller ALE Já si nebudu kazit den. mám ráda když mě kniha baví a těší ,ne deptá

01.04.2017 odpad!

úplně zbytečná kniha. Možná jako divadelní hra, docela dobrej nápad , ale kniha k ničemu...

19.03.2017 1 z 5

Osud Tearlingu Osud Tearlingu Erika Johansen

ani po všech přečtených komentářích jsem nečekala ,že ten konec bude fakt tak .... na nic. Tenhle díl byl úplně vycucaný z prstu. Škoda , první dva díly se mi fakt líbily

01.05.2018 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Rhysand... to je něco pro mně :D Doufám že v dalším díle ho bude víc, jinak by mě to asi tolik nebavilo,autorka všechno moc popisuje.

21.03.2017 5 z 5

Věž úsvitu Věž úsvitu Sarah J. Maas

tenhle díl mně bavil nejmíň! už mám asi dost Maasové, pořád opakuje ty samé slova,věty a každý má nějaké trauma... je to nekonečný seriál, už to není dobré

22.05.2018 2 z 5

Den co den Den co den David Levithan

za mně se mi nelíbila, druhou půlku jsem už četla se sebezapřením

18.07.2018 2 z 5

Faja Faja Petra Stehlíková

oproti prvnímu dílu byl tenhle hodně napínavý. Skvělé !!! i když začátek mi dal trošku zabrat :)

08.05.2018 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

asi nebudu první ani poslední, kdo si bude připadat ošizený a skvělý příběh, knihu jsem dočetla a jsem trošku naštvaná. myslím si ,že všechno co se nestalo v dvůr mlhy a hněvu ,tak se to stalo v říši bouří, nevím co si mám myslet, ale asi poprvé mě Sarah nenadchla. možná kdybych nečetla dvojku dvorů, byla bych unešená. úplně nejmíň mě bavila Aelin-Celena.Všichni ostatní byli super

23.09.2017 3 z 5

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

páni, parádní kniha. zajímavý příběh, zajímavě napsaná. rozhodně jdu do dalších knih paní Stehlíkové

18.07.2017 5 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

tak jo, ze začátku můj komentář nebyl vůbec kladný, ale později jsem se do knížky začetla a musím říct že Morfeus mě úplně dostal , a děj vůbec nebyl nudný jako ze začátku :) mám přečtené všechny

15.03.2017 4 z 5

Zrádce trůnu Zrádce trůnu Alwyn Hamilton

skvělý ! teď musím jen doufat ,že vydají i poslední díl

03.08.2018 5 z 5

Slunce je také hvězda Slunce je také hvězda Nicola Yoon

skvělá kniha, někdy jsem nechápala text pod nadpisem , a nektere pasaze byly navic. pribeh byl uzasny

19.06.2018 5 z 5

Magonie Magonie Maria Dahvana Headley

nebylo to špatné. ptáci byli tak trošku MOC . Taková vtipně ukecaná kniha , která toho nepopisuje dost. Takže jsem některé věci ani nechápala. Ale byla fajn

30.05.2018 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

i přes to že se mi první díl nelíbil ,tak jsem šla do dvojky ,a bohužel tenhle díl, byl ještě horší než první

19.05.2018 2 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

za mně, bylo to až moc dlouhé, protažené a byly tam zbytečné části

10.03.2018 4 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

úžasné

30.01.2018 5 z 5

Jiný svět Jiný svět Dmitrij Rus

tohle je zajímavá kniha, těším se na další díl, protože určitě postoupíme do dalších, zajímavějších levelů a questů -nebo jak to je správně :D asi jí koupím bráchovi k narozeninám. mně se moc líbila

21.12.2017 5 z 5

Krverůž Krverůž A.G. Howard (p)

tahle kniha se mi nelíbila,protože (nechci házet spoilery) to o čem je ,už mi leze krkem, četla jsem jí strašně dlouho

08.12.2017 2 z 5

Šest vran Šest vran Leigh Bardugo

:) Kazimír Brekeke :)...to nedostanu z hlavy,napadlo mě to v půlce knihy. :) Vůbec jsem se nemohla začíst, první půlka byla o ničem a přitom důležitá pro zbytek knihy.Věk hlavních postav byl taky MOC. Ta druhá samá nevydařená akce :) Myslim ,že na 5 hvězd to není ,ale 4 dám.snad se v příštím díle dočkám aspoň pusy :)

21.11.2017 3 z 5