jolca-jolly0953 jolca-jolly0953 komentáře u knih

Nádherné vykoupení Nádherné vykoupení Kami Garcia

Všechny dily byly úžasný. Určitě se k nim zas někdy vrátím.

15.03.2016 5 z 5

Nádherný zmatek Nádherný zmatek Kami Garcia

Krása :-)

12.03.2016 5 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Nádhera

03.03.2016 5 z 5

Samec Samec Alice Clayton

Paráda :) stejně jako předchozí díly.

25.02.2016 5 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Knihy od Alice Clayton zbožňuju čím dál víc :D parádně se vždy pobavím :D Hřebec dočten jedním dechem a teď šup na Samce :D

23.02.2016 5 z 5

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

stejně vynikající zážitek jako u prvního dílu :-) tak jdem na Hřebce :-)

19.02.2016 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

no bomba! :-D už dlouho jsem se u knížky takhle nenasmála :-D

18.02.2016 5 z 5

Kořeny Kořeny Andrea R. Cremer

Tak by mne zajímalo, zda bude další díl. Takový otevřený konec, to snad ne?

15.02.2016 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

První tři díly jsem přečetla téměř na jeden zátah. Nedokázala jsem se odtrhnout. A teď ten konec??? To jako vážně? OK, dalo se to možná čekat, ale stejně..... Opravdu mne zajímá co vše najdu ve čtvrtém díle. Calla a Shay mi tam budou chybět :-/

12.02.2016 5 z 5

Holubí mambo Holubí mambo C. D. Payne

Velice povedená kniha. Nikdy by mě ani nenapadlo, že se při čtení tolik nasměju :-)

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Začátek knihy - Vegas - naprosto bomba. Zbytek knihy už byl takový nepřekvapivý. Ale i tak se mi velice dobře četlo a celý příběh se mi líbil. Tato série mi ovšem velice připomíná sérii Božského. Opět tu máme partu přátel, kde se to díl po díle páruje. Nejvíc se mi asi zalíbila Harlow a její povaha.

Dotek mrtvých Dotek mrtvých Charlaine Harris

Tento doplňkový díl jsem si nechala až na konec celé série. Když jsem dočetla všechny předchozí díly, bylo mi smutno že už celý příběh o Sookie končí. Dotek mrtvých tak alespoň na chvilku toto celé prodloužilo. Všechny díly jsem přečetla snad jedním dechem. Opravdu povedená série. I seriál se mi velice zalíbil. Mohla jsem si postavy z knih alespoň lépe představovat. Určitě si za nějakou dobu všechny díly přečtu znovu.

Barvy naplnění Barvy naplnění Vina Jackson

Série mne nadchla. Konečně něco, co není ufňukané a plné romantických blábolů. Žádné "miluji tě víc než svůj život" nebo "budu tě milovat až do své nejdelší smrti" a podobné blbosti. Kdybych chtěla romantiku tak si pustím Pretty Woman nebo podobný nesmysl. Líbilo se mi, že byli k sobě Dominik se Summer tak otevření ohledně sexu. Ve vztahu je to podle mne velmi důležité, aby byly obě strany spokojené a vzájemně si plnily nejrůznější tužby. A z konce jsem měla snad největší radost. Žádná svatba žádné děti. To jsem snad ještě v žádné jiné knize nenašla. Báječné. Jestli je autorem knih muž nebo žena..... To je pro mne opravdu nepodstatné. Dílo se vydařilo a já se k této sérii určitě ještě v budoucnu vrátím.

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

krásně zakončeno