jitkapeldova jitkapeldova komentáře u knih

Matčin hrob Matčin hrob Lisa Regan

Další úžasná kniha od Lisy Regan :)
Skvělá a opravdu napínavá knížka, byla jsem napnutá od začátku do konce a měla se problém odtrhnout..
Miluju případy Josie Quinnové a každá další kniha je lepší a napínavější :)
Už se těším na další díl!

09.08.2023 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Před nějakým časem sem si knihu spletla se stejnojmenným románem od Olivie Rupprecht a pak mě to tak nějak odradilo :)
Teď jsem ji dala "druhou šanci" a jsem za to nesmírně ráda.. výborná kniha..
Napínavá od začátku do konce, přečetla sem ji během dvou dnů a nemohla se odtrhnout :)
Zajímavý příběh a velice uspokojivý konec ;)
Rozhodně doporučuji ! :)

11.08.2022 5 z 5

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

Parádní knížka.. precetla sem ji doslova jednim dechem, napinava od zacatku do konce..
Cetla jsem uz od autorky Mizejici divky a tento druhy dil, byl jeste lepsi..

07.07.2021 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Moje první knížka od této opravdu hodne vychvalované autorky.. a zhodnotila bych ji jednim slovem.. BOMBA..
Knihu sem přečetla za dva dny, doslova jedním dechem..
Emocionální, napínavá, krásná.. do poslední stránky sem nevěděla, jak to dopadne..
Četla jsem na doporučení slečny z knihkupectví a doporučuji též ! :) opravdu stojí za to

14.07.2021 5 z 5

Ztracený Ztracený Tim Weaver

Zase další pěkná kniha od Weavera, až na ten konec..
Má poutavý děj.. kolikrát sem si až řekla, to vážně? :D nemohla sem se od ní odtrhnout, konec mě trošku zklamal.. ale i tak dávám 5*

Údolí mrtvých Údolí mrtvých Tim Weaver

Skvěle zajímavá knížka.. do posledních chvil sem netušila, jak to vlastně dopadne.. výborně popsané akce a to napětí se nedá popsat :)
První kniha, co jsem od Tima Weavera četla.. a rozhodně si přečtu další.. :)

Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Tak to byl mazec ! :)
Nemusim tady snad už ani psát, jaká to byla smršť emocí a jak skvělá kniha to je, protože už je to psáno snad v každým komentáři :)
Nestává se mi často, že bych u knihy brečela.. a tady se mi to povedlo hned několikrát .
Colleen Hooverová je prostě skvělá :)

01.09.2023 5 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Pěkna knížka.. i když jsem se z prvu nemohla začíst po prvních 100 stránkách sem knihu nemohla odložit..
Napínavé od začátku do konce.. líbilo se mi, že sem do poslední chvíle neveděla, jak to vlastně dopadne..
Těším se na další autorčina díla :)

12.03.2021 4 z 5

Tma Tma Jozef Karika

V porovnání s Trhlinou a Strachem se mi Tma líbila nejvíc.. čekala jsem zas nějakou záhadu a ono nic :D .. celý děj jsem pochopila až na úplném konci knihy, kdy to pro mě bylo překvapením.. za mě napínavá a perfektně napsaná kniha :)

Strach Strach Jozef Karika

Napínavá a čtivá knížka :) měla jsem problém se od ní odtrhnout.. zajímavý děj a za mě, byla o trošku lepší než Trhlina ;)

Kosti v srdci Kosti v srdci Colleen Hoover

Pěkný dívčí román :)
Hezký námět, líbila se mi zápletka,, čekala jsem, co se všechno Beyah ještě přihodí.. líbilo se mi, ja se vyvinul její vztah s otcem.
Závěr sem vůbec nečekala, překvapilo mě to a tim víc se mi to líbilo :)

07.01.2024 4 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Opravdu skvělý psychologický román..
Většinou mě knihy z pohledu více postav mic neberou, ale tady to autorka tak dobře píše a postavy vykresluje, že jsem si knihu fakt užila a nemohla se odtrhnout..
Závěr mě nejen bavil, ale i mile překvapil, rozhodně doporučuji !

18.01.2023 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

No jsem naprosto speechless.. vůbec jsem se nemohla odtrhnout !! parádní kniha.. Podle názvu a popisku sem teda rozhodně nečekala tak skvěle napsanou knihu..
Námět byl opravdu dobrý, zajímavý a stejně tak i styl, kterým autorka píše a popisuje..
Nemůžu se dočkat dalšího dílu..
Knihu rozhodně doporučuji :)

27.07.2022 5 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Woow..
Sice prvních tak 50 stránek nic moc, ale pak kniha nabrala na obrátkách a pěkně se to rozjelo.. libilo se mi prostředí ve kterém se děj odehrává i celý příběh..
A ten konec, ten sem tedy vážně nečekala :D skvělá kniha, doporučuji :)

08.06.2022 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Hezká kniha.. i když na začátku mě trochu vyděsilo množství postav (většinou se do toho zamotám..) už po pár kapitolách jsem věděla "kdo je kdo" :)
Příběh pěkný, až do poslední chvíle sem byla přesvědčena, že to dopadne jinak.. chvílema mi to přišlo trochu natahované :)

25.11.2020 3 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Jedna z nejlepších od Colleen !
Už v 1/3 sem věděla, že to bude skvělé a že je to 5ti hvězdičková knížka.. výborný příběh.
Plná překvapení.. vždy, když sem si říkala, že už asi vím, jak to bude.. přišel zvrat a bylo to úplně jinak :)

18.01.2024 5 z 5

Tajemství živých Tajemství živých Carol Wyer

Pěkné čtení, musim říct, že tentokrát jsem skoro do konce nevěděla, kdo za čím stojí.. zajímavé, napínavé.. rozhodně doporučuji a těším se na další díl.. myslim, ze tohle je úžasný začátek serie :)

24.08.2023 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Zajímavý námět, pěkná čtivá kniha.. celkem napínavá :)

23.07.2022 4 z 5

Až tady nebudu Až tady nebudu Linda Green

I když jsem podle obalu očekávala něco jiného, kniha se mi celkem líbila..
Ze začátku mě moc nevtáhla a přišlo mi to, že to bude taková ta kniha, kterou se budu prokousávat jen proto, že neodkládám nedočtené knihy.. ale nakonec sem zbylé 3/4 zhltla jedním dechem :)
Pěkný námět, hezky napsané.. podle mě ale jak komu sedne :)

23.07.2022 4 z 5

Les sebevrahů Les sebevrahů Jeremy Bates

Pěkná, čtivá kniha :)
Do děje sem se začetla a nemohla se odtrhnout..
Trochu mě zklamalo, ža za dějem nejsou "záhady lesa" ale "lidská ruka" ;) ale i tak to bylo nepředvídatelné a hezky napsané..
Každopádně knihu doporučuji!

25.01.2022 4 z 5