Jayak Jayak komentáře u knih

Naleziště Naleziště Patricia Cornwell

Musela jsem se opravdu hodně přemáhat, abych ji dočetla. Myslím, že od této autorky to byla první a také poslední knížka kterou jsem si koupila.

07.09.2017

Dítě, které v noci našlo slunce Dítě, které v noci našlo slunce Luca Di Fulvio

Hezky psaný a čtivý příběh. Určitě si přečtu i další díla tohoto autora

21.02.2017

Pravidla pozitivního sobectví Pravidla pozitivního sobectví Michaela Dombrovská

Vzhledem k přečtené recenzi jsem očekávala mnohem více. Je to jen stručný soupis pravidel, která by měl dodržovat každý, kdo se chce být v pohodě a vycházet dobře i se svým okolím

21.02.2017

Skleněné peklo Skleněné peklo Thomas N. Scortia

Výborná knížka.

07.01.2017

I pokračování deníku je vtipné, první díl, ale nepředčila.

Paměti kata Mydláře Paměti kata Mydláře Josef Svátek

Skvělá knížka.

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Vtipné, oddechové čtení.

06.01.2017 4 z 5

Tajný deník Adriana Molea Tajný deník Adriana Molea Sue Townsend

První knížka, kterou jsem od této autorky četla již před lety a hned od první stárnky jsem se jen smála a několikrát se k tomuto příběhu dospívajícího chlapce vrátila. První díl považuji za nejlepší, k dalším už jsem se nevracela.

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Knihu jsem četla před mnoha lety a párkrát se k ní vrátila. Krásná kniha, kterou doporučuji přečíst.

Temnější odstíny Švédska Temnější odstíny Švédska * antologie

Celkem zdařilý průřez švédskými autory. Některé z povídek byly vynikající, některé mě neoslovily. Knihu oceňuji jako dobrý přehled několika švédských autorů.

06.01.2017 4 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

O tomto autorovi jsem slyšela mnoho chvály, ale kniha mě nezaujala, naopak jsem byla velice zklamána a zatím jsem se nepřemluvila k přečtění jeho dalších knih.

06.01.2017 1 z 5

Co život dal a vzal Co život dal a vzal Betty MacDonald

Opět skvělá kniha u které jsem se výborně bavila

04.01.2017 5 z 5

Vejce a já Vejce a já Betty MacDonald

Knížku jsem četla před mnoha lety a moc jsem se u ní nasmála. Dodnes se k ní občas vracím a stále se směji.

04.01.2017 5 z 5

Jak jsem vyhrál válku Jak jsem vyhrál válku Patrick Ryan

Výborná kniha

03.01.2017 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Výborná knížka

03.01.2017 5 z 5

1984 1984 George Orwell (p)

Skvělá kniha, stále aktuální

03.01.2017 5 z 5

Vtipně napsané, při čtení jsem se dost nasmála. Četla jsem krátce po Staříkovi a zdála se mi již méně vtipná. Doporučuji přečíst.

03.01.2017 4 z 5

Smála jsem se od první stránky až do poslední. Skvělá oddychová knížka

Ztracená manželka Ztracená manželka Alyson Richman

Knihu jsem přečetla jedním dechem a mohu ji jen doporučit. Překvapilo mě, že Američanka dokázala tak dobře zpracovat téma holocaustu, zjemněné romantikou.