Jarka 55 Jarka 55 komentáře u knih

Vaříme s Láďou Hruškou Vaříme s Láďou Hruškou Ladislav Hruška

Myslím ze jste nikdo nepochopil co to vlastně tato kniha je. Nemá to byt ani kuchařka ani kniha pro hezké čtení ale pouze návod na to až nás naše vláda tak zrujnuje aby jste mohli alespoň z ničeho něco uvařit a neumřeli jste hlady. Ten kdo čekal něco jiného ....

07.08.2015 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Klasika super kniha četl jsem ji už před 10lety .
Je to nejlepší kniha tohoto autora

03.07.2018

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Kupte si porno a ušetříte. Tato kniha nema nic společného s literaturou .

04.03.2013

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

Opravdu velkolepé. Nechápu, jak člověk muže vymyslet něco tak nadpřirozené .

07.02.2013

Nůž Nůž Jo Nesbø

Super ,ale tato kniha už super být musela po těch dvou propadacich to bylo víc , než nutné!
Jsem rad ,že mohu dat 5*

28.10.2019 5 z 5

Žízeň Žízeň Jo Nesbø

Trocha krve nikdy neuškodí -:) Zatím jedna z nejlepších knih tohoto autora

01.06.2017 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Myslím ,ze to nemá s literaturou nic společného. Proste úchylné.
Ale musím uznat ,že "píárko" - super ! Splnilo to svůj účel a to ,ze to vydělalo prachy!
To byl jediny důvod proč kniha vznikla.

07.08.2013

Pražská zima Pražská zima Madeleine Albright

Krasna kniha plna emoci a pravdy. Dlouho jsem odkladal jeji čteni ,protože to neni muj soudek,ale byl jsem velmi mile prekvapeny.

09.09.2018 5 z 5

Bible Bible neznámý - neuveden

Je to troufale ,protože knihu jsem samozřejmě nepřečetl celou a i kdyby tak za cely život se kniha nedá pochopit ,tak jak to bylo myšleno ,ale některé části jsem studoval už jako 14 lety a chodil jsem teologické hodiny.
Nejvíc me zajímá kniha Zjevení -popisuje konec světa a dejin .

Vánoční koleda Vánoční koleda Charles Dickens

Chamtivost a bezohlednost se promění díky duchům Vánoc k nesobeckosti a laskavosti.
Krásný příběh .

03.07.2018

Je to opravdu tvrdá realita . Je to hrozne - myslím ,že pro rodiče je lepší rychla smrt syna ,než si pokazit cely život a stejne to nakonec končí smrti. Zažil jsem to ,tak vím ,že je to bohuzel pravda.
Kniha dobře napsána. Je vidět ,že to nebylo napsáno pro penize.

10.06.2014 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Četl jsem to uz jako malej kluk a ted to čtu znovu. Určitě jedno z nejlepších sci-fi. Tenkrát toho moc nebylo. Dnes je sice velký vyber,ale většina ma hezky jen obal. (film nic moc)

04.03.2013

Hlavolam Hlavolam Håkan Nesser

Super jako vzdy.... jeden z mala dobrych krimi autoru.

25.06.2019 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Dokonale už jsem ji četl dávno ,ale to je pro me číslo 1.
Od začátku do konce plné zvratu a ten ,kdo by napsal ,ze takový konec čekal ,tak je buď telepat nebo nemluví pravdu .
Super kniha a o nic horší film .

02.05.2018 5 z 5

Macbeth Macbeth Jo Nesbø

Není to H.H. ,ale zle to nebylo . Pro mě je ale stejně nejlepší kniha od tohoto autora Lovci hlav a tam H.H. také není .

02.05.2018 4 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Velice zajímavá kniha a pohled na tuto problematiku .
Autismus je neprobádaná oblast a člověk opravdu zdaleka není schopen tuto problematiku zcela pochopit. A každý poznatek či dojem může být přínosem.

16.11.2017 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Nejhorší kniha tohoto autora. Většinou to bývá naopak ,ale tady je to jiné ,autor se vypsal až postupem času.

01.06.2017 1 z 5

Uteč rychle a vrať se pozdě Uteč rychle a vrať se pozdě Fred Vargas (p)

Už asi páta kniha od tohoto autora a musím říct ,že se teším na další . Mám rád vraždy a tak čtu většinou detektivni příběhy ,ale ještě raději mám vraždy ,kde jsou nějaké rébusy ,znaky či jiné šifrované vzkazy a když se minulost znovu probouzí v přítomnosti a tento autor toho hodně splňuje .

20.01.2017 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Opět nezklamal ,pro mě dokonalé!

05.05.2016 5 z 5

Obřezaná republika I. - T.G. Masaryk a Židé Obřezaná republika I. - T.G. Masaryk a Židé Adam Benjamin Bartoš

Zajímavý pohled.... myslím ,ze zavrhnout jednoznačně je nesmysl.

11.08.2020 5 z 5