Jára76 Jára76 komentáře u knih

Levandulová zahrada Levandulová zahrada Lucinda Riley

Krásný romantický příběh.Hlavní hrdinka zdědí staré rodinné sídlo.Zamiluje se a vdá,ale časem zjistí,že manžel není ta pravá láska a že si ji vzal jen z vypočítavosti a najednou zjistí,že její pravou láskou je manželovo bratr.Objeví také co se dělo ve starém rodinném sklepení,kdo se tam ukrýval a jaký měla osud utajovaná láska z minulosti.Krásné a poutavé čtení.

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Super čtení. Napínavé až do samého konce. Dle mého názoru zatím nejlepší od této autorky.

05.11.2019 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Pro mě byla kniha naprosto skvělý čtenářský zážitek.Dívka v ledu mě naprosto nadchla.Napínavý příběh až do konce.Poutavě psaný,hezky se čte.Doporučuji!

Hana Hana Alena Mornštajnová

Úžasná kniha,kterou by si měl každý přečíst.Protože by se nemělo zapomínat na to jaké osudy měli lidé za války a po válce.Příběh je psaný velice poutavě a čtivě.

17.03.2018 5 z 5

Sedm sester Sedm sester Lucinda Riley

Nádherná kniha od které se těžko odpoutáte.Zajímavý příběh ve kterém nechybí láska a obětování.Přečtená jedním dechem.Za sebe doporučuji.

Pozvánka Pozvánka Lucy Foley

Moje oblíbená autorka opět nezklamala.Krásný neotřelý příběh z poválečné Itálie.

24.01.2018 5 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Další výborná kniha od Roberta Bryndzy.Napínavá jako vždy až do samého konce.Že se v knize případ sériových vražd"motá"kolem homosexuálů,mne určitě vůbec nevadí.Nemám proti nim nic.Supr kniha a za mne doporučuji!

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Robert Bryndza jako vždy nezklamal.Naprosto úžasně čtivá knížka,která vás pohltí.

06.12.2017 5 z 5

Malíř vzpomínek Malíř vzpomínek Gwendolyn Womack

Zvláštní kniha,která by se dala zařadit do různých žánrů jako je krimi,fantasy,román a esoterika.V knize je příběh o tom jak se lze pomocí léku upomenout na již minulé životy.Postavy se stále dokola po staletí setkávají v různých podobách a vztazích a vzájemně se proplétají,ale všichni se na své minulé životy nepamatují,protože někdo použil léky více a jiný méně.Hlavní postava malíř,maluje své obrazy s výjevy z minulých životů.Obrazem osloví svojí vyvolenou lásku,která nemá tolik vzpomínek jako on a myslí si,že jde pouze o sny.A pak je tu také jedna osoba,která jejich lásce po staletí škodí.

08.04.2017 4 z 5

Hodně jsem se při čtení nasmála.Životní všední i nevšední situace popsané vždy jednou z pohledu ženy a z pohledu muže.Určitě doporučuji k přečtení.

Vdova Vdova Fiona Barton

Kniha se mi celkem líbila.Příběh je napínavý.Pojednává o tom jak zemře člověk podezřelý z únosu malého děvčátka a jediným vodítkem ke zmizení malé Belly je vdova,manželka po zesnulém,která svého manžela neustále obhajuje jak byl slušný a hodný člověk,ale opravdu to tak bylo?Nebo s ní manžel celý život psychicky manipuloval?A znala ho tak dobře jak si myslela?Kam se poděla malá Bella a co se s ní stalo?Všechny odpovědi na tyto a další otázky se dozvíte pokud si tento příběh přečtete.Kniha je doporučována pro ty které uhranula "Zmizelá"nebo"Dívka ve vlaku",ale podle mého je kniha pro všechny,kteří mají rádi tento žánr.

Rašeliniště Rašeliniště Susanne Jansson

Na knihu jsem byla moc zvědavá, ale pak mne zas tolik nenadchla. Napínavější to bylo akorát ke konci. Jinak se tam v podstatě nic moc nedělo a celkové rozuzlení mně i tak nějak zklamalo. Nicméně jsem jí dočetla do konce a neodložila, ale hodnotím jako slabší průměr.

18.07.2018 3 z 5

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Naproto skvělá oddychová,humorná knížka.Románek na letní večery.

11.09.2017 5 z 5

Zimní moře Zimní moře Susanna Kearsley

Kniha s pěkným obalem,ale bohužel mne příliš neoslovila.A tudíš jsem ji ani nedočetla.Příběh pojednává o spisovatelce,která píše historický příběh a tak jednou čtete její příběh a pak příběh,který píše.Knihu jsem přečetla do poloviny a ničím zvláštním nezaujala.Dala bych jen jednu hvězdičku,ale uznávám,že někomu by se přece jen mohl příběh líbit a nechci ho úplně zatracovat,jelikož jsem knihu nedočetla do konce,proto dávám tři hvězdičky.V dalších komentářích vidím,že některé čtenáře kniha oslovila.Je jasné,že je to vždy věc vkusu a názoru.Každému se líbí něco jiného. :-)

08.04.2017 3 z 5

Kniha ztrát a nálezů Kniha ztrát a nálezů Lucy Foley

Poutavý příběh kde se proplétá minulost se současným životem hlavní představitelky,která pátrá po svojí pravé rodině.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha se mi líbila,i když ze začátku se nic moc nedělo a hlaní hrdinka jezdila sem tam opilá vlakem.Musím říct,že ke konci byl příběh opravdu napínavý.Já hodnotím na 4 *.Pokud bych ovšem dříve viděla ten příběh zfilmovaný (což se naštěstí nestalo) už bych si knihu asi nepřečetla.

Vánoce po francouzsku Vánoce po francouzsku Fiona Valpy

Klasická vánoční romantika s dobrým koncem.Pohodové a oddychové čtení na zimní večery.