Janiss Janiss komentáře u knih

Golem Golem Gustav Meyrink (p)

Nezaujalo mě to.

02.11.2021 2 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Moje první knížka od Nesba. Celkem hodně jmen, občas jsem se v tom ztrácela, ale nakonec jsem se zvládla zorientovat. Zápletka byla geniální, často jsem byla napnutá a někdy až vyděšená.
Souhlasím s názorem níž, všechno napsáno má svůj význam a je třeba dávat pozor, protože když to na konci do sebe všechno zapadne, žasnete nad tou genialitou.

07.06.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

První díl se mi líbil víc. Hodně mě rozčilovala na začátku Tris, kvůli té fóbii ze zbraní...

17.10.2014 4 z 5

Vlčí jáma Vlčí jáma Jarmila Glazarová

Zřejmě nejsem dostatečně stará na to, abych knihu ocenila. Jednoduše mě to nebavilo (moc zdlouhavé popisování naprosto nepodstatných věcí) a čekala jsem trochu víc od toho vztahu Jany s Robertem.

12.10.2014 2 z 5

Na vine sú hviezdy Na vine sú hviezdy John Green

Přečetla jsem ji za necelých 24h, nemohla jsem se odtrhnout. Dvakrát jsem si trochu pobrečela, bylo to prostě úžasně napsané.

16.08.2014

Město z popela Město z popela Cassandra Clare (p)

Rozhodně chci přečíst celou sérii, knížky mě neskutečně baví.

07.08.2014 5 z 5

Strážkyně krve Strážkyně krve Tessa Gratton

Moc jsem nepochopila to množství komentářů, že je to lepší než první díl. Mě to tak rozhodně nepřišlo. Asi mi tam chybělo trochu víc té romantiky, obzvlášť na začátku, kdy se skoro nic nedělo. Dopisy jsem v prvním díle četla, v tomto jsem je už přeskakovala.

15.07.2014 3 z 5

Jen krátká návštěva potěší Jen krátká návštěva potěší Lucie Bílá

Nelíbilo se mi, jak Lucka píše. Bylo to takové zamotané a člověk si ty okolnosti musel domyslet.

11.04.2014 1 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Dobrá knížka, rychle se přečte a zajímavá zápletka.

23.03.2014 3 z 5

Palomino Palomino Danielle Steel

Nádhera, prostě nádhera. Úžasný příběh... Neni co dodat.

Zákon smečky Zákon smečky Nancy Lindsay Jones Holder

Boží čtení, knížky úplně hltám. Bože, nemůžu se dočkat na třetí díl...

Výchova dívek v Čechách Výchova dívek v Čechách Michal Viewegh

Viewegh si mě získal. Byla to první kniha kterou jsem od něj přečetla. Sice to není typ knížky kterou bych ,,hltala'', ale četla se velmi dobře.

23.03.2014 3 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

Z knihami to šlo z kopce. Pronásledovanou jsem přečetla jako poslední a pokračovat už nebudu, ale ze začátku to bylo super.

23.03.2014 1 z 5

Bez dcerky neodejdu Bez dcerky neodejdu Betty Mahmoody

Opravdu nejlepší kniha, kterou jsem kdy četla.. Miluju knihy, které jsou podle skutečné události. Byl to opravdu silný příběh, který mě chytil za srdce. A protože jsem knihu četla na zfilmovanou četbu, musela jsem (bohužel) vidět i film. Film mě zklamal, kniha byla o 200% lepší.

Římské prázdniny Římské prázdniny Zuzana Francková

Tak co k tomu říct... Cestopisy mi přijdou nudné, ale tento se číst dal. Přesto bych ho nečetla, kdyby to nebylo povinné.

23.03.2014 2 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Jak já miluju celou tuhle sérii knížek! Je sci-fi, romantická a úžasně jsem se ke knize připoutala. Jakmile jsem začala číst, nemohla jsem přestat.

Jezdci z pastvin Jezdci z pastvin Zane Grey

Knížku jsem musela přečíst do školy. Dobrodružné knížky moc nemusím, ale někdy se mi líbí. U této jsem se neskutečně nudila, jen pár posledních kapitol za něco stálo.

23.03.2014 2 z 5