Janinkniznisvet Janinkniznisvet komentáře u knih

Tma mezi hvězdami Tma mezi hvězdami Atticus (p)

Opět skvělá knížka moderní poezie. V téhle té sbírce mám více lepiku, protože se mi víc líbila. Našla jsem si básničky, které se mi moc líbí.Některe jsem nepochopila. Kniha je obohacená úžasné fotografie. Jediné co bych knížce výtkla a to je, že se mi nelíbil střídání fondu. Za mě můžu jen doporučit

14.07.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Výborně napsáno. Čtivá knížka s výbornou zápletkou.

23.05.2020 5 z 5

Tamařino souhvězdí Tamařino souhvězdí Anna Musilová

Moc hezká knížka, plná emoci.
Tahle knížka byla první co jsem přečetla od autorky a nebyla určitě poslední . Hodně moc hezkých myšlenek má tato kniha.
Všem ji doporučuji.

17.05.2020 5 z 5

Čistič - Pozor, píská Milan Minář Čistič - Pozor, píská Milan Minář Ondřej Zamazal

Nejlepší rozhodčí, rozhodně legenda.

04.05.2020 5 z 5

Červený adresář Červený adresář Sofia Lundberg

Zajímavě napsané. Moc hezky příběh

23.04.2020 5 z 5

Zpovědi Zpovědi Kanae Minato

Knihu jsem dostala na recenzi od Knihy Dobrovský. Zároveň jsem ji četla v rámci společného čtení. Příběh se skvěle četl napínavý od začátku do konce. Typy na vrahy se mi střídali ale pak už jsem měla jen jeden a ten se vyplnil. Každá kapitola měla svůj pohled té dané osoby , což se mi moc líbilo. Konec byl wau. Chci další knihu autorky. Všem doporučit.

20.05.2024 5 z 5

Žila jsem s hlavou v oblacích Žila jsem s hlavou v oblacích Petra Karasová

Knížku jsem dostala od autorky, za to jí moc děkuji. Kniha mi připadala jako deník. Téma knížky mě docela zaujalo. Mohlo to být delší. Ty skoky v těch rocích mohly být delší a přehlednější.

10.09.2023 3 z 5

Felix Pink čeká na smrt Felix Pink čeká na smrt Belinda Bauer

Felix Pink patří mezi ty starší a tak se připojil k lidem, kteří pracují v tajné organizaci kde těžce nemocným lidem pomáhají dobrovolně odejít z tohoto života. Jednoho dne dojde k omylu a umře nesprávná osoba. Na tajnou organizaci padne podezření a Felix se schovává před policii. Svědomí ho začne dohánět, před policii se věčně nemůže schovávat. Během toho se začnou rozplétat podivné události. Felix na něco přijde a začne přicházet na spoustu podvodu
Teď přichází otázka na co Alex přišel? Opravdu zabil on? Nebo je tady někdo další kdo zabil.
Děkuji za možnost si knížku přečíst @sberatelkaknih a @knihydobrovsky
Knihu všem doporučují
5/5

10.09.2023 5 z 5

Nehoda Nehoda Natalie Barelli

Wau, nejlepší kniha roku. Příběh je napínavý od začátku do konce. Tolik zvratu jsem ještě neviděla. Celou dobu jsem byla na straně Kate. Eve jsem od začátku nevěřila ani nos mezi očima. Knihu jsem četla v rámci knižní štafety. Četla se rychle, nešlo ji odložit.

21.08.2023 5 z 5

Zůstávám tu pro tebe Zůstávám tu pro tebe Zuzana Holčíková

Zůstávám tu pro tebe
Knihu jsem dostala na renczi přímo od autorky.
Příběh se odehráva v České republice tak i v Californii. Hlavní hrdinka Tereza je sestřička na dětské onkologii . Je to těžká práce a je z ní vyčerpana,kolik těžkých případu musí zažívat. Jeden z pacientů malý Filípek ji přiroste k srdci.
Jednou jde s kamarádkou do restaurace a tam podka známého amerického herce Paula. Před očima se nám odehrává love story, kdy Tereza a Paul prožívají intenzivní lásku. Terezu čeká ošklivý životní kopanec, který ji utvrdí v jejím rozhodnutí změnit svůj život a jde si nekompromisně za svým cílem.....
Kniha se četla hezký a docela i rychle. Líbili se mi citáty u jednotlivých kapitol. Samotný příběh byl opravdu zajímavý a docela i silný, líbilo se mi když mluvila s Paulem tak, že tam byla opravdu angličtina. Knihu mohu doporučit všemi deseti.

27.07.2023 5 z 5

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

Top Kniha

05.07.2023

Zapomnění Zapomnění Kateřina Pojkarová

Kniha, která má zajímavý příběh. Četla se rychle. Některé pasáže knihy byly nudné a některé měli v sobě akci .
Druhý díl mě ani neláká si ho přečíst. Sice v této knize jsou nedořešené věci,ale asi už vím jak to celé dopadne.

05.07.2023 2 z 5

Štěstí pro lidi Štěstí pro lidi P. Z. Reizin

Knihu jsem četla v rámci knižní štafety. Na knize se mi líbil příběh, který si myslím bude aktuální za několik let. Líbilo se mi, že kniha byla rozdělena na více častí, každá postava tam měla kapitolu a to se mi také líbilo střídání děje. Příjemná
odychové čtení na léto.

03.07.2023 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Před čtením knížky jsem viděla film, který je dost odlišný. Knížka se mi líbila míň než film. Knížka se rychle četla a líbilo se mi jak se to postupně probojovalo.

21.08.2021 2 z 5

Dopisy na konec světa Dopisy na konec světa Ava Dellaira

TOP knížka za rok 2021

24.02.2021 5 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Nejlepší Kniha za rok 2021

13.02.2021 5 z 5

Tohle léto říkám ano Tohle léto říkám ano Lindsey Roth Culli

Krásný příběh, hezký na oddych

14.01.2021 5 z 5

Nejkrásnější dárek Nejkrásnější dárek * antologie

Nejhezčí knížka kterou jsem o Vánocích četla. Nejvíc mě dostali tyto povídky: Od mámy z lásky, Bratrské pouto, Zbabělci, Polička vyřazených knih
Knížka je po grafické stránce moc hezký zpracována.

24.12.2020 5 z 5

Láskou ji nespoutáš Láskou ji nespoutáš Atticus (p)

První knížka moderní poezie co jsem přečetla. Mám v ní spoustu lepiku. Dala mi spoustu inspirace.
Určitě kdo má rád poezii jedno velké doporučení.

13.07.2020 5 z 5

Já, Simon Já, Simon Becky Albertalli

Skvělá knížka se skvělým příběhem, čtivá. Mooc všem doporučuji

06.06.2020 5 z 5