Janík61 Janík61 komentáře u knih

Nejlepší přítelkyně Nejlepší přítelkyně Christine Drews

Četla se docela dobře, zajímavá zápletka z minulosti.

05.10.2022 2 z 5

Všechny mé domovy Všechny mé domovy Ivanka Devátá

Oddychovka na jedno odpoledne na pláži.

15.08.2022 2 z 5

Svedu to na tebe Svedu to na tebe Lucie Šilhová

Kniha mě moc pobavila, lehké a humorné čtení, ale zároveň i na zamyšlení. Zřejmě ocení ženy, které již mají zkušenost jak v delším manželství, tak i v životě.

24.05.2022 3 z 5

Kazatel Kazatel Camilla Läckberg

Moc dobrá detektivka, doporučuji.

22.04.2021 4 z 5

Zajatá královna Zajatá královna Alison Weir

Kniha jsem četla se zájmem jak se bude život královny Eleonory dál odvíjet. Nebyla to lehká doba ani pro panovníky a jejich děti. Moc a peníze vládnou od nepaměti a to v každé době, bohužel. Knihu můžu doporučit.

11.12.2020 4 z 5

Mládí v hajzlu 2 - Mladík v okovech Mládí v hajzlu 2 - Mladík v okovech C. D. Payne

Můj druhý díl a opět nezklamal, příjemně pobavil, fajn oddechové čtení.

22.09.2020 4 z 5

Prokurátor Prokurátor Paulina Świst

Za mě dobrý, lehce erotický krimi příběh. Na dovolenou super.

24.08.2020 3 z 5

Tajemství černé orchideje Tajemství černé orchideje Lucinda Riley

Příjemný, romantický román pro ženy.

28.07.2020 4 z 5

Utajovaný projev Utajovaný projev Tom Rob Smith

Napínavý příběh až z něj mrazilo, drsný život v Sovětském svazu. četla jsem i další knihy o příslušníku státní bezpečnosti a můžu doporučit.

Dalajlamova kočka Dalajlamova kočka David Michie

Zajímavá knížka, stojí za zamyšlení, ale více se mě líbila Pes jejího Veličenstva.

02.06.2020 2 z 5

Beru to na sebe Beru to na sebe Lucie Šilhová

Ke knížce jsem přišla náhodou, ale nelituju. Vtipné komentáře zralé ženy, mělo to prostě šmrnc. Doporučuji ženám, které mají rády život a dokážou být nad věcí.

02.06.2020 3 z 5

Policie Policie Jo Nesbø

Trochu moc krve, ale nějak mě to nevadilo, velmi zajímavý konec.

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Skvělá knížka, četla se sama. Autorka opět nezklamala.

02.06.2020 4 z 5

Pes Jejího Veličenstva a jeho mise Pes Jejího Veličenstva a jeho mise David Michie

Vcelku docela vtipné čtení z pohledu psa jejího veličenstva, i když v reálném světě vystupování a chování celé královské rodiny nebude tak ve všem skvělé. Prostě kniha je fajn oddechovka, která pobavila, zkusím ještě Dalajlámovu kočku.

21.01.2020 2 z 5

V rytmu valčíku V rytmu valčíku Susanna Kubelka

Rozhodně zatím pro mě nejslabší kniha od této spisovatelky, po padesáti stranách jsem odložila.

17.09.2019 odpad!

Ofélie se učí plavat Ofélie se učí plavat Susanna Kubelka

Opět mě spisovatelka nezklamala, vtipné čtení. Líbí se mě styl jakým autorka píše. Již jsem četla Druhé jako Mimi Tulipané a chystám se na další její knihu Hrad mám, hledám prince. Už se na to těším.

20.08.2019 4 z 5

Vyhlídka Vyhlídka Michael Connelly

Příjemné čtení se zajímavým koncem.

06.06.2019 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Mě také toto pokračování Božského bastarda nezklamala. Příjemné, oddychové čtení.

14.05.2019 4 z 5

Druhé jaro Mimi Tulipanové Druhé jaro Mimi Tulipanové Susanna Kubelka

Doporučuji ženám, které jsou ve věku hlavní postavy. Pro ně bude tato kniha příjemné čtení. Pro ostatní to nebude zajímavá kniha.

14.05.2019 3 z 5

Nebezpečná podoba Nebezpečná podoba Sandra Brown

Knihu jsem přečetla jedním dechem, hezky a poutavě zapsané.

25.04.2019 5 z 5