Beru to na sebe

Beru to na sebe https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/412964/bmid_beru-to-na-sebe-HPo-412964.jpg 3 71 30

O tom, co si ženy myslí, ale nikdy to neřeknou nahlas Jsem hezká, ale ne Barbie, jsem chytrá, ale ne intelektuálka, jsem vtipná, ale ne za každou cenu. Takovou ženu by chtěl každý muž. Než však k této dokonalosti žena dozraje, stihnou se jí zpravidla kromě obzorů rozšířit i boky a kromě životních zkušeností prohloubit vrásky. Tak co je vlastně nejdůležitější? Přece nadhled, humor a zážitky. A o tom tahle knížka je. Potkáte se v ní s ženou bez make-upu, bez iluzí, bez krajek. Zato opravdovou a především velmi, velmi důvtipnou.... celý text

hokaca
11.03.2023 4 z 5

Za mě naprostá oddechovka.. Taková dovolenková jednohubka, o které už za půl roku nebudete vědět, o čem byla..

Kaja1
22.10.2022 3 z 5

Tak jsem to dočetla, ale opravdu jen silou vůle. Asi jsem ji četla v nesprávnou dobu.

Kaja1
22.10.2022 3 z 5

Tak jsem to dočetla, ale opravdu jen silou vůle. Asi jsem to četla v nesprávnou dobu.

Dalexa
22.08.2022 5 z 5

Jen nerada jsem byla u konce této knihy. Byla jsem nadšená. Je to příjemná oddechovka plná humoru. Chvílemi jsem až vyprskla smíchy. Velice jsem se pobavila a jdu kouknout, co dalšího paní autorka napsala, protože mám chtění číst ji dál.

Anitram22
06.05.2022 5 z 5

Toto hodnocení nepíši za sebe, ale za moji tchýni. Ta knihu přečetla během dvou dnů. Prý se takhle dlouho nezasmála a příjemně si odpočinula u čtení. Když jsem jí psala, jak se ji líbí, odpověď zněla : " Nemam čas psát, musím číst". Na základě její reakce, by knihu určitě doporučila. Je prý ze života.

Markyspu
11.03.2022 4 z 5

Fajn oddechovka, dostala jsem ji jako dárek, sama bych po ní asi nesáhla, ale u některých kapitol jsem se i zasmála. Takže dobrá volba pro toho, kdo je unavený a chce si přečíst knihu, u které nemusí přemýšlet.

vsechnonebonic
15.02.2022 5 z 5

Jsem spokokojená. Kniha pobavila, což byl její účel.

Sarapet
17.05.2021 5 z 5

Pěkně jsem si odpočinula a opravdu zasmála. Čtení na dovolenou a nebo na víkend.

Dagros
26.04.2021 5 z 5

Dnes ráno jsem knížku dočetla a byla skvělá. Moc se mi líbila, kniha je velice čtivá, velmi vtipně napsaná. Zároveň v ní najdete spousta zamyšlení nad životem a určitě se v příběhu každá z nás někde najde. Já byla jedním slovem nadšená. Skvělá oddychovka. Jediné, co se mi nelíbilo a přišlo mi zbytečné, byla poslední kapitola, ta mi k celé knize moc neseděla a přišlo mi to takové zdlouhavé a zbytečné porovnávat ženy k několika druhům princezen. Celkový dojem mi to ale rozhodně nezkazilo, protože jak říkám, jedná se pouze o jednu kapitolu, ze zbytku jsem byla opravdu nadšená. Určitě doporučuji přečtení této knížky, nebudete litovat, milé ženy :).

domihruzkova
26.03.2021 2 z 5

Uběhl nějaký ten týden od přečtení a už vůbec netuším, o čem to bylo. Za mě ztráta času.

honza0876
05.03.2021 5 z 5

Já jsem se dobře bavil. Spoustu pasáží jsem měl chuť se podělit a přečíst někomu jinému . Nenucené ,upřímné, vtipné. Autorka si dokáže dělat legraci z mužů i sama ze sebe.

lost.in.books
09.02.2021 3 z 5

Hodnocení: Po této knize jsem sáhla čistě náhodně, protože jsem byla zvědavá jaká bude a dlouhou dobu jsem již žádný takovýto ženský román nečetla. Kniha nebyla špatná, ale by mě natolik nadchla, tak to zase ne. Jednalo se o takový průměr , co se románů týče.
Jednalo se o takovou upřímnou zpověď ženy středního věku - zkušenosti s muži a věcmi co k nim patří, nespokojenosti s postavou a dalších problémů, které se k ženě automaticky pojí. Líbilo se mi,že kniha byla upřímná bez jakýchkoli příkras a celé to bylo psáno s nadhledem a humorem. Hlavní hrdinku knihy jsem si celkem oblíbila díky její upřímnosti a díky tomu, že se k problémům stavěla s nadhledem a neděla z nich bůhvíjakou tragédii a také díky tomu, že jsem na některé věci měla podobný názor jako ona. Styl psaní byl upřímný a vtipný, takže se díky tomu kniha četla velice rychle a dobře. V knize nebyla odvažuji se říci žádná zápletka a byla to čistě zpověď vtipných a vážnějších příhod ze života, což mě trochu mrzelo,čekala jsem souvislý příběh s alespoň nějakou zápletkou, bez kterých si knihu nedokáži představit. Takže se jednalo pěknou, upřímnou a zároveň průměrnou knihu.

Kacatko86
25.01.2021 3 z 5

Oddychovka, záležitost na jeden, dva večery, dokážu si představit v létě k vodě. Prvních asi 40 stran jsem myslela, že knihu nedočtu, neseděl mi styl psaní. Ale nakonec si to sedlo a musím říct, že jsem se ve finále v některých pasážích od srdce zasmála.

knihovna22
21.01.2021 4 z 5

Lehké oddechové čtení. Pokus napsat humornou knížku často končívá spíš trapností, ale tady jsem ten pocit neměla. Až budu mít splín, klidně se pustím i do další autorčiny knihy :-)

Lucie_1986
29.10.2020 3 z 5

Neurazi, nenadchne... asi tak bych knizku ohodnotila. Docetla jsem ji do konce, ale neni to ten typ knihy, kterou nemuzete odlozit. To je dano asi i tim, ze je pojata jako vypraveni. Vypraveni 50ti lete zeny, ktera resi sve radosti i starosti. Ale knizka je misty i vtipna, opravdu ze zivota, brana s lehkosti a nadhledem. Jako oddychovka dobre.

Hema
05.10.2020 5 z 5

Není to úplně můj styl, ale musím uznat, že na dovolené mi tato kniha přišla vhod, protože jsem u jejího čtení nemusela tolik přemýšlet. Příběh nic moc, ale autorka používá hezký jazyk.

krevetka79
31.08.2020 5 z 5

Vtipně a čtivě napsaná oddechovka. ????
S nadhledem vybarven život zralé ženy.

radus
10.06.2020 4 z 5

Oddechová a vtipná knížka, u které nemusíte přemýšlet a která se rychle čte. Jsem ráda, že jsem na ni natrefila v knihovně, protože některé hlášky mě fakt pobavily.

Janík61
02.06.2020 3 z 5

Ke knížce jsem přišla náhodou, ale nelituju. Vtipné komentáře zralé ženy, mělo to prostě šmrnc. Doporučuji ženám, které mají rády život a dokážou být nad věcí.

ivana9593
26.05.2020 2 z 5

Odpočinková, humorná, nehloupá, ale nervy ani intelekt nedrásající, sebeironická výpověď padesátnice "nad věcí".

humor pro ženy

Lucie Šilhová