Druhé jaro Mimi Tulipanové přehled

Druhé jaro Mimi Tulipanové https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/8703/druhe-jaro-mimi-tulipanove-8703.jpg 4 56 56

Mimi Tulipanová, pětapadesátiletá mladá žena, režisérka reklamních filmů, která kromě toho studuje medicínu, přichází do let a zjišťuje, že jsou mnohem lepší než jejich pověst. Začíná nový, svobodný život - a to nesouvisí jen s tím, že Mimi právě šťastně vypořádala se svým manželem, ale i s poslední menstruací. Návaly horka zmizely, nikoli však horké a žhavé noci v Paříži. Neboť Mimi se právě seznámila s bohatým psychiatrem, velmi potentním, ale bohužel se zálibou pro červené střevíčky na podpatku. Navíc udělá objev v jeho ložnici... Ale je tu ještě Bébé, sladký devatenáctiletý mladík, který se Mimi bouřlivě dvoří. A Joel, vysoce nadaný kameraman. Mimi je nerozhodná, ale nakonec se rozhodne... pro to správné. ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Der zweite Frühling der Mimi Tulipan , 2004

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Druhé jaro Mimi Tulipanové. Přihlašte se a napište ho.

Marla
21.02.2024 odpad!

Zase jsem se nechala nachytat. Knihy od této autorky nemám ráda, žádná se mi ještě nelíbila a přece jsem tomuto dílu dala šanci. No to jsem si dala! Něco tak hrozného jsem se už dlouho nepokoušela číst. Naštěstí půjčeno a rychle vráceno. Nedá se nic dělat paní Kubelko, vaše knihy pro mě prostě nejsou to pravé.

Jája92
14.07.2023 2 z 5

Očekávala jsem lehkou, svěží a vtipnou knihu.
Místo ní autorka naservírovala příběh o nechutně sebevědomé, namyšlené a táááák dokonalé osůbce, kterou jsem měla po celou knihu sto chutí nakopat do ...
Kapitoly byly poměrně dlouhé a úplně mě to nenutilo, abych se hned vrhla do čtení té další.
K srdci mi nepřirostla žádná z postav.

Janík61
14.05.2019 3 z 5

Doporučuji ženám, které jsou ve věku hlavní postavy. Pro ně bude tato kniha příjemné čtení. Pro ostatní to nebude zajímavá kniha.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Druhé jaro Mimi Tulipanové v seznamech