JaneSour Online JaneSour komentáře u knih

Neklidná krev Neklidná krev Robert Galbraith (p)

Knihy o Cormoranu Strikovi a Robin jsou naprosto skvele. Nemam co vytknout.

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Tato serie knih je naprosto uzasna a zatim posledni dil teto rady je stejne skvely, propracovany, ctivy, napinavy, proste bozi.
Vysetrovatelka Erice Fosterova se mi dostala pod kuzi. Rada bych si s ni prozila dalsi napinavou knihu.

Muži, kteří nenávidí ženy Muži, kteří nenávidí ženy Stieg Larsson

Od tohoto spisovatele knihy naprosto miluju. Jsou skvele napsane, propravovane zapletky. Pribeh Vas okamzite vtahne do deje.
Mrzi me, ze od tohoto spisovatele si nic noveho neprectu.

Stvůra Stvůra Kristýna Trpková

Kniha perfektne napsana. Byla velmi ctiva, nemela dle meho hlucha mista.

Pavouk Pavouk Lars Kepler

Dalsi pokracovani serie s Joona Linou a Sagou. Opet strhujici, napinavy pribeh. Nemam co dodat. :)

Muž jménem Ove Muž jménem Ove Fredrik Backman

Kniha je naprosto perfektni. Prevazne ctu jiny zanr, ale knihu jsem si na doporuceni precetla a opravdu tleskam. Kniha je velmi ctiva a zabavna. S nejvetsi pravdepodobnosti si ji v budoucnu prectu znovu.

01.09.2023 5 z 5

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

Mam docteno Kniha byla o kralet lepsi, nez predchozi dil, ktery nebyl za me nic skveleho. Z knihy jsem nebyla nijak nadsena. Nic vyznamne noveho se ve vyvoji osob neodehralo.
Kdo jeste necetl.. doporucuji zustat u trilogie Milenia od spisovatele Stieg Larsson.

03.01.2024 2 z 5

Obraz Doriana Graye Obraz Doriana Graye Oscar Wilde

Kniha je naprosto perfektni. Cetla jsem ji az po zhlednuti filmu. Kniha mi prisla i presto naprosto skvela. Nenudila jsem se.

17.08.2023 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Trvalo mi urcite 1/3 knihy, nez jsem si zvykla na styl, kterym se kniha psala. Kniha ve vysledku nebyla spatna, ale znovu si ji urcite cist nebudu. Dle meho to neni cteni uplne pro kazdeho.

06.08.2023 4 z 5

Lov Lov Bernard Minier

Musim jen tleskat. Zase skvele propracovany pribeh. Doporucuji. :)

06.08.2023 5 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Rachel Caine (p)

Naprosto skvela serie knih. Nemam co dodat ani k posledni. Naprosto bozi, ctiva. Mrzi me, ze od teto autorky si zadnou dalsi knihu nebo pokracovani teto serie neprectu.

Sedm manželů Evelyn Hugo Sedm manželů Evelyn Hugo Taylor Jenkins Reid

Tato kniha me naprosto nadchla. Vetsinove ctu jine zanry, ale diky doporuceni a hodnoceni zde jsem si ji precetla.

04.08.2023 5 z 5

Odbočka v lesích Odbočka v lesích Kateřina Karolová

Zacatek knihy nebyl spatny, ale zbytek byl fakt o nicem. Knihu jsem precetla jen ze slusnosti.

04.08.2023 2 z 5

Obřad Obřad Carmen Mola

Knihu jsem precetla jednim dechem. Kniha byla ctiva, proste skvela. Dej byl velmi propracovan. Tesim se na dalsi knihu s inspektorku Elenu, protoze takhle to nemuze skoncit. :))

25.08.2023 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Z teto knihy mam smisene pocity. Polovina knihy se mi libila a z druhe casti jsem byla lehce rozpacita. Byla vlekla a konec me nijak neoslnil.

05.08.2023 3 z 5

Já, Smrt Já, Smrt Aleš Novotný

Na zacatku knihy se stridalo hodne postav. Kazda kapitola byla o nekom jinem. Hure se mi tedy zacatek knihy cetl. Od cca 2/3 kniha byla skvela a cetla se skoro sama. :) Knihu doporucuji. :)

03.01.2024 4 z 5

Záhada domu Marwicků Záhada domu Marwicků Darcy Coates

Prvni prectena kniha od teto autorky. Vetsinou hororove romany nectu, ale musim rici, ze kniha byla ctiva a v urcitych pasazich dosti napinava.

14.08.2023 5 z 5

Černočerné srdce Černočerné srdce Robert Galbraith (p)

Trochu jsem se bala, ze kdyz ma kniha pres 1100 stran, ze bude chvilema nudna. Opak byl ale pravdou. Kniha byla perfektne napsana. Coz je u teto spisovatelky standard. :)
Tesim se na dalsi dil a vsem knihu moc doporucuji. :))

18.04.2024 5 z 5

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Knihu jsem konecne po dvou mesicich docetla. Uff byla opravdu silene nudna a do cteni jsem se casto nutila.
Cely dej je nuda a sed.
Spisovatel Lagercrantz akorat vyuzil hlavni hrdiny ve svuj prospech. My ctenari nadsene kupujeme dalsi knihy a ocekavame podobny strhujici dej jako od puvodniho autora Larssona. Opak je ale pravdou.
Tato kniha je velke zklamani. Je to opravdu brak.

07.12.2023 1 z 5

Dívka v pavoučí síti Dívka v pavoučí síti David Lagercrantz

Knihu jsem poprve zacala cist v roce 2015. Moc jsem se na pokracovani tesila. Cerstve jsem mela doctenou trilogii Milenium od spisovatele Larssona. Po par strankach jsem ji musela odlozit. Kniha se psanim celkem dost lisila. Bylo to pro me velke zklamani. Druhou sanci jsem ji dala o par let pozdeji. Opet jsem ji nedocetla. Az tento rok jsem se “kousla. Knihu jsem docetla. Asi mi pomohlo to, ze nemam v zive pameti styl psani trilogie Milenia. Behem te doby jsem precetla opravdu dost knih a musim rici, ze spisovatel Lagercrantz pise dobre. Pokracovani serie se chopil obstojne a za me patri k lepsim spisovatelum.
Samozrejme trilogie Milenium za me bude stale “srdcovka a bude mit cestne misto v me knihovne.
Tyto dva spisovatele za me nejde srovnavat.. Prave se chystam na dalsi dil. Na styl psani jsem si zvykla, tak uvidime, kam nas spisovatel svym dejem zavede. :)

01.10.2023 3 z 5