JanaJane JanaJane komentáře u knih

Nenech to být Nenech to být Harlan Coben

Oproti předchozím knihám tak trochu zklamání.

06.09.2018 3 z 5

Vendeta Vendeta Catherine Doyle

Příliš vleklý děj.

16.08.2017 2 z 5

Střepy Střepy Michael Robotham

Skvělá kniha, která neustále nutí čtenáře pokračovat ve čtení, dokud se nedopracuje až na konec.

11.08.2017 5 z 5

Manželova žena Manželova žena Jane Corry

Opět jedna kniha, která se nedala jen tak odložit.

04.08.2017 4 z 5

Osamělý střelec Osamělý střelec John Grisham

Skvělé čtení se spádem a dějem plným zvratů. Moc se mi líbila.

04.08.2017 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Zase jsem si naběhla. Po Bábovkách opět další "mnoho povyku pro nic".Věhlasná reklama, ale skutek utek´.

17.07.2017 1 z 5

Poslední výročí Poslední výročí Liane Moriarty

Kniha mě nebavila, nemohla jsem se začíst. Děj vleklý, odloženo nedočtené a nevím, zda se k ní někdy vrátím.Velké zklamání.

08.06.2017 1 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Tentokrát jsem spokojená, ačkoli moc velkým slovům o úspěšných bestsellerech nevěřím, dokud si knihu sama nepřečtu. Do poloviny sice děj plynul jen tak, jak by se dalo čekat, ale v momentě nastal zvrat a já nechtěla dát knihu z ruky. Opravdu mě bavila až do konce.

08.04.2017 5 z 5

Dům smrti Dům smrti Bernhard Aichner

Opět velmi čtivé, strhující děj. Doufám, že se brzy dočkáme další knihy.

28.02.2017 5 z 5

Šampaňské a heřmánkový čaj Šampaňské a heřmánkový čaj Franziska Stalmann

Hezký začátek mě navnadil, ale pak mi chyběl nějaký děj.

20.02.2017 1 z 5

Přítelkyně smrti Přítelkyně smrti Bernhard Aichner

Úžasná kniha, napínavá od začátku až do konce. Možná je pro někoho drastické líčení pochovávání a ošetřování mrtvol, ale jinak děj měl spád a ani chvilku nenudil. Nelituji, že jsem se nenechala odradit prostředím pohřební služby.

16.02.2017 5 z 5

Smrt v zádech Smrt v zádech Harlan Coben

Opět jsem unešena. Skvělá kniha.

31.01.2017 5 z 5

Hra na lásku Hra na lásku Monika Knápková

Příběh hezký i dobře vykreslen, ale příliš mnoho hrubých chyb a překlepů. Na to, že už píše tři roky, by si mohla paní spisovatelka sehnat korektora a naučit se pracovat se synonymy. Nebyl odstavec, kde by nebyla nějaká chyba.

28.12.2016 3 z 5

Pod povrchem Pod povrchem Stacy Robinson

Moc jsem se na knihu těšila, ale zklamala. Anotace hlásá zajímavý příběh, ale děj je nějaký mrtvý. Na konci jsem čekala nějaké rozuzlení a vyvrcholení, ale kniha jen tak skončila. Škoda.

20.12.2016 2 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Moc jsem se na knihu těšila, ale vydržela jsem sto stran a odložila. Vleklý děj o ničem.

09.11.2016 1 z 5

Nepřátelské převzetí Nepřátelské převzetí Shane Kuhn

nějak jsem očekávala mnohem víc, byl to chaos

05.11.2016 2 z 5

Ulička Apple Tree Yard Ulička Apple Tree Yard Louise Doughty

Mnoho povyku pro nic.

20.09.2016 2 z 5

McNallyho alibi McNallyho alibi Lawrence Sanders

Příliš mnoho bláta kolem zakalilo celý příběh. Odkládám nedočtené.

05.08.2016 1 z 5

Smrtící ukolébavka Smrtící ukolébavka Robert McClure

Super kniha, strhující děj, neustále se něco děje. Kdo má rád příběhy mafiánů, určitě nebude zklamaný.

01.08.2016 5 z 5

V hnízdě kolibříka V hnízdě kolibříka Ana M.

Nejprve se mi děj líbil a myslela jsem si, že konečně zajímavá erotická kniha. Ovšem pak nastal zvrat a místo erotiky jsem četla obšlehnutý návod z Googlu, jak se zaručeně sebeuspokojit. Když se do toho téměř na konci přidala politika o tom koho volit a proč, jestli Karla nebo Miloše, zvedl se mi žaludek. Škoda takového slibného příběhu.

31.07.2016 1 z 5