Jana65 Jana65 komentáře u knih

Hořící měsíc Hořící měsíc Jo Watson

Přečteno za 1 den, kniha se četla sama. Perfektní oddechovka, člověk u čtení nemusí přemýšlet, jen se baví. Ale zajíímalo by mně, zda budou i další pokračování. Viděla bych to na další tři knihy, podle počtu kamarádek. Snad se dočkám.

24.08.2021 5 z 5

Rod země a krve Rod země a krve Sarah J. Maas

Úplně nej nej knížka. Ta hromada fantastických bytostí, příběh, kde je vše, láska, nenávist, vtipné dialogy, kouzla, boj. No nemám slov, kterými bych popsala ten nádherný pocit při čtení této knihy. Už aby byl další díl a doufám, že nebudeme dlouho čekat. Před autorkou hluboce smekám, vymyslet něco tak nádherného musí být strašně těžké.

05.11.2020 5 z 5

Devět dní Devět dní Zuzana Strachotová

Moc české autory nečtu, ale u této knihy jsem ráda, že jsem udělala výjimku a knihu si přečetla. Měla jsem přečteno za dva dny a určitě si přečtu i druhý díl. Za sebe mohu doporučit.

21.05.2019 5 z 5

Sběratel motýlů Sběratel motýlů Dot Hutchison

Pěkně morbidní kniha. Ani domyslet, že můžou mezi námi žít tak zvrhlí lidé. Doufám, že je vše vymyšleno a nic podobného se nestalo. Kniha se velmi dobře četla, nešlo se od ní odtrhnout. Ráda si přečtu pokračování. Doporučuji.

22.11.2017 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Tak, přečteno za 2 dny. Autor opět nezklamal, doufám, že bude psát stále tak dobře. :-)

22.11.2017 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

První kniha od tohoto autora, ale byla jsem mile překvapená. Kniha se mi moc líbila a určitě si přečtu další knihy tohoto autora.

21.09.2017 5 z 5

Svádění a láskominky Svádění a láskominky Tara Sivec

Kniha se mi velmi líbila.
Styl humoru je perfektní, při čtení cestou z a do práce jsem měla co dělat, abych se neřehtala na celé kolo. Nejlepší byla postava malého Gavina. Jen díky bohu, že jsem neměla tak zvídavé a prostořeké děti, to bych s takovým nadhledem nedala ani omylem :-).
Už se moc těším na pokračování.

23.03.2017 5 z 5

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

Moc povedená fantasy, začátek takový zvláštní, ale pak se to rozjelo a nedalo se od knihy odtrhnout. Už se chystám na díl druhý.

01.02.2024 5 z 5

Zlatá Grai Zlatá Grai Kristina Waagnerová

Na knihu jsem narazila na Facebooku. Hned mě zaujala, tak jsem koupila a vůbec nelituji. Moc se mi líbil děj knihy, jen některá jména a názvy mi daly docela zabrat :-) . Ale bohatě to vyvážil děj knihy. Už mám zakoupené i další dva díly a moc se na ně těším.

30.07.2023 5 z 5

Druhá žena Druhá žena Michael Robotham

Devátá kniha v sérii a pořád zajímavé a napínavé čtení. Moc se těším na další knihu.

19.07.2023 5 z 5

Síla obsidiánu Síla obsidiánu Petra Martišková

Celá série je naprosto úžasná, moc jsem si čtení užila. V knize bylo napětí, ale i humor, taky nadpřirozeno. Všechny díly mohu jen doporučit a doufám, že paní spisovatelka napíše zase nějakou super knihu co nejdříve.

06.06.2023 5 z 5

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Na knihu jsem se moc těšila. Nebyla špatná, ale série Z krve a popela se mi líbila daleko víc. Nicméně si určitě přečtu i další díl ze série Dark Elements.

31.08.2022 4 z 5

Království hříšných Království hříšných Kerri Maniscalco

Kniha přečtena velmi rychle a moc se líbila. Už se nemůžu dočkat pokračování. Rozhodně se pustím i do série Po stopách Jacka Rozparovače.

04.05.2022 5 z 5

Prázdné sliby Prázdné sliby Lexi Ryan

Kniha se mi líbila, byla hodně čtivá. Jen hlavní hrdinka by mohla být méně naivní. Ale i přesto se těším na další díl. Knihu mohu doporučit všem, co mají rádí fantasy, já si čtení moc užila.

13.01.2022 5 z 5

Studie jedu Studie jedu Maria V. Snyder

Další moc pěkná fantasy kniha, moc se mi líbila, už nedočkavě čekám na druhý díl. Doufám, že se v dalším díle dozvíme více z minulosti Jeleny i Valeka.

21.03.2021 5 z 5

Řetěz ze zlata Řetěz ze zlata Cassandra Clare (p)

Kniha byla perfektní, ze začátku jsem se ale trochu ztrácela ve jménech. Mám přečtené všechny díly Pekelných strojů a byla jsem na tuto knihu moc zvědavá. Mám dočteno a teď jsem zvědavá, jak to vše bude pokračovat, snad nebudeme dlouho čekat.

11.03.2021 5 z 5

Na co slova nestačí Na co slova nestačí Brigid Kemmerer

Druhý díl již také přečtený a stejně dobrý jako díl první. Strašně mi to čtení uteklo, sotva jsem začala, už jsem byla na konci knihy. Mohu jen doporučit.

25.01.2021 5 z 5

Zlodějská přísaha Zlodějská přísaha Mary E. Pearson

Skvělá kniha i spisovatelka. Měla jsem přečteno za dva dny. Doufám, že autorka už pracuje na další skvělé knize. Brzy si přečtu oba díly znovu. :-)

20.09.2020 5 z 5

Skleněný les Skleněný les Cynthia Swanson

Hodnocení 73% mi přišlo málo, zvažovala jsem zda začít číst, ale kniha mě překvapila. Moc se mi líbila, pořád jsem spěchala číst dál, nedokázala jsem odhadnout, co se za vším skrývá.

08.08.2020 5 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Pro mě perfektní oddechovka, nemusela jsem u toho přemýšlet a dobře jsem si u knihy odpočinula. Určitě si přečtu další knihy této autorky.

10.04.2020 5 z 5