Jana65 Jana65 komentáře u knih

Osud hněvu a plamene Osud hněvu a plamene K. A. Tucker

Další povedená fantasy kniha. Čtení jsem si užila a už se nemůžu dočkat pokračování. Tak snad bude brzy.

10.03.2024 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Tak třetí díl absolutně nej. Kniha nabrala takové obrátky, že jsem se nestačila divit. Tato série bude patřit mezi mé top fantasy knihy a určitě si ji přečtu znovu.

05.03.2024 5 z 5

Botanik Botanik M.W. Craven

Tak to bylo zase napínavé čtení. Měla jsem přečteno za dva dny a autor opět nezklamal. Perfektní zápletka, děj, prostě celá kniha byla boží.

01.03.2024 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Druhý díl přečtený. Pěkně se nám to rozjelo, hned jdu na díl třetí. Nemůžu se dočkat, až zjistím, jak to vše dopadne. Moc povedená série.

01.03.2024 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Další povedená fantasy. Zajímavé prostředí, ve kterém se děj odehrává. Jdu na druhý díl.

21.02.2024 5 z 5

Svědek v pokušení Svědek v pokušení Jennifer L. Armentrout

Co napsat? Krásná a čtivá oddechovka na jeden večer. Kniha se mi líbila, i když jsem u této spisovatelky zvyklá na úplně jiný styl. Určitě si přečtu i další v této sérii.

14.02.2024

Příliv démonů Příliv démonů Laurie Forest

Kniha přečtena, ale docela mi trvalo ji dočíst, asi nejslabší díl v sérii, hlavně první polovina se mi zdála slabší. Nicméně jsem dočetla a konec byl zajímavý i napínavý, takže jsem ráda, že jsem to nevzdala.

01.02.2024 3 z 5

Mýtonoši Mýtonoši Tracy Deonn

Moc povedená fantasy, začátek takový zvláštní, ale pak se to rozjelo a nedalo se od knihy odtrhnout. Už se chystám na díl druhý.

01.02.2024 5 z 5

Procitnutí Procitnutí Nora Roberts

Krásně napsaná kniha. Téma i děj zajímavý, kniha se četla sama. Měla jsem přečteno za dva dny a už čtu druhý díl, tak jsem zvědavá, jak se to všechno vyvine. Koupila jsem si všechny tři díly najednou a zatím vůbec nelituji. Moc pěkná fantasy.

15.01.2024 5 z 5

Útočiště Útočiště Karen Lynch

Tak to bylo krásné čtení. Dokonce se mi druhý díl líbil víc než první a doufám, že brzy vyjde další kniha. Kdo má rád fantasy, vlkodlaky, upíry a jiné nadpřirozené postavy, tak se mu kniha bude určitě líbit. Mohu jen doporučit.

07.01.2024 5 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Kniha se četla dobře, byla celkem napínavá, místy zbytečně zdlouhavá, ale na knihy s Erikou a Kate to zdaleka nemá. Za mě nejhorší co jsem od Roberta četla.

18.11.2023 4 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Zase dost dobrý příběh i přesto, že mi kniha připadala moc přelidněná a chvilkama jsem se ztrácela. Moc se těším, jak bude pokračovat soukromý život Lottie a Boyda a snad vše dobře dopadne. Už aby byl další díl.

14.11.2023 5 z 5

Příchuť zla Příchuť zla Wendy Dranfield

Přečteny všechny tři díly a doufám, že bude další pokračování, protože tato série je úžasná. Perfektní příběhy a knihy jsou hodně čtivé, nedá se od čtení odtrhnout. Prostě paráda.

05.11.2023 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Tak to byla jízda. Moc dobré čtení, ještě, že jsem si koupila i další díl. Můžu doporučit všem, kdo mají rádi napínavé příběhy.

22.10.2023 5 z 5

Vražedná temnota Vražedná temnota Lisa Regan

Další povedený díl, skvěle napsaný příběh i zápletka. Knihy této spisovatelky se čtou samy. Už se těším na další.

15.10.2023 5 z 5

Co zůstane v lesích Co zůstane v lesích Kate Alice Marshall

Tak to byl naprosto úžasný thriller. Kniha byla od začátku do konce napínavá, vůbec jsem se nemohla od čtení odtrhnout. Určitě si ji někdy ještě přečtu.

05.10.2023 5 z 5

Zmiz, dokud můžeš Zmiz, dokud můžeš Rebecca Zanetti

I druhý díl naprosto úžasný, už aby byl další a nejlépe hned alespoň tři. :-)

17.09.2023 5 z 5

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Zase parádní série, měla jsem přečteno za dva dny. Moc se mi líbí, když je v thrilleru zapletena i romantika a když hlavní hrdinové vybočují z normálu. Už čtu druhý díl a doufám, že knih bude více. Hlavní postava agentka FBI Laurel Snowová je moc sympatická a fandím ji. Knihu doporučuji, je boží.

14.09.2023 5 z 5

Pod hladinou Pod hladinou Rachel Caine (p)

Tak poslední díl ze série přečtený. A stálo to jako i u předchozích dílů za to. Napětí až do samotného konce. Jen škoda, že už se nedočkáme dalších knih od této spisovatelky. Psala úžasně.

29.08.2023 5 z 5

Ve víru Ve víru Rachel Caine (p)

Třetí díl jsem si taky vychutnala, začínám díl čtvrtý a bohužel poslední, ale s tím nic nenaděláme. Veliká škoda, protože je to moc povedená série.

27.08.2023 5 z 5