jan6775 jan6775 komentáře u knih

Stalker Stalker Lars Kepler

kniha je dost dobrá.

18.10.2017 5 z 5

Bůh pouště Bůh pouště Wilbur Smith

oddechová četba, příběh je čtivý a dynamický.

18.10.2017 3 z 5

Krvavý pahorek Krvavý pahorek Marlin Groft

kniha popisuje vzpomínky amerického raidera od nástupu do vojenské služby, ke krvavým bojům v tichomoří. Při představě co museli ti kluci prožít a někteří přežít , běhá mráz po zádech. Díky Bohu že u nás máme mír.

06.09.2017 5 z 5

Sál smrti Sál smrti Peter May

kniha je čtivá a poutavá, moje první setkání s autorem není špatné a pokud na něj narazím tak si ho rád přečtu znova.

27.08.2017 4 z 5

Úlovek Úlovek Taylor Stevens

Tato kniha je má prví přečtená od této autorky. Z příspěvků je patrné že mám pokračovat ve čteních dřívějších dílů. Za mě dobré.

08.08.2017 3 z 5

Intrika po anglicku Intrika po anglicku Adrien Goetz

kniha je napínavá a dobře čtivá. Jen je dobré pro toho kdo o tapisérii nic neví, si o ni něco zjistit.

08.08.2017 3 z 5

Zmizení Zmizení Lisa Gardner

čtivě napsaná detektivka, napětí, policejní bezradnost a rafinovanost UNSUBa.

20.07.2017 5 z 5

Vražda bez oběti Vražda bez oběti Zora Beráková

kniha je složena z detektivních příběhů. Je to taková oddychová četba vhodná na cesty.

29.06.2017 3 z 5

Mein Kampf Mein Kampf Adolf Hitler

dost těžká četba, nehledě na to že jsem ji četl ve slovenštině. Souhlasím s komentářem SeverusSnape.

21.06.2017 2 z 5

Rychlonohý Džar Rychlonohý Džar Semjon Karatov

Kniha mého mládí a to si nepřipadám stár. Také jsem četl tu s tou zelenou obálkou.

21.06.2017 5 z 5

Za svobodu (Obrázková kronika Československého revolučního hnutí na Rusi, 1914-1920) I. Díl Za svobodu (Obrázková kronika Československého revolučního hnutí na Rusi, 1914-1920) I. Díl Rudolf Medek

Tato kronika zachycuje formování českých legií v Rusku. Kniha je prokládána příběhy z bojů včetně raněných a mrtvých. Druhý díl vykresluje vznik republiky s prvním presidentem, dnes již prezidentem a nadšením nad samostatností země. Třetí a čtvrtý svazek bohužel nemám.

Hodiny v mlze Hodiny v mlze Jan Cimický

V knize je krásně zachycena doba zamilovanosti a vše co je kolem tohoto stavu. Vše je vsazeno do komunistického ČESKOSLOVENSKA a vrcholí rokem 1968. Kniha se mi četla velice dobře.

Smrtná zima Smrtná zima Kate A. Boorman

Nemusím moc fantasy ale celkem slušný příběh. Ještě má dvě pokračování, tak uvidíme.

21.06.2017 3 z 5

A satan se smál z nebe A satan se smál z nebe Miroslav Jílek

čtyři příběhy, čtivě napsané s ostatním souhlasím s Jaruš7

18.05.2017 5 z 5

Nelítostně Nelítostně Radek Hromuško

skutečná událost a hodně zničených životů. Trest se odsedí a jede se dál. Myslet o něčem, promýšlet a ve finále provést mě přivádí na myšlenku jen pomyslet na vraždu a jiný hřích je hřích.

11.05.2017 5 z 5

Až vyprší čas Až vyprší čas Elina Hirvonen

zajímavě pojaté téma výchovy dětí, života v páru a vlivu internetu. Všichni něco tuší a točí se kolem Aslaka který směřuje k činu který uskuteční jen díky fotce dívky na internetu pod kterou se skrývá terorista a on to netuší.

20.04.2017 4 z 5

Sully: Zázrak na řece Hudson Sully: Zázrak na řece Hudson Jeffrey Zaslow

kniha je životopisná a poučná. Dozvíte se v ní spoustu důležitých informací jak do života, (co si člověk udělá sám má z toho větší radost i když to není dokonalé . ) Líbilo se mi že se stavbou pomáhali všichni včetně dětí v rámci jejich možností. Dnes děti neumí z manuálních činností skoro nic, díky přesvědčení že děti přece nesmí pracovat . Nedivte se proto že každý zaměstnavatel žádá praxi. Dále se seznámíte s létáním a přípravami na něj a na každý let a se vším co k tomuto fenomenu patří.

28.02.2017 5 z 5

Rok ohně Rok ohně Petr Eisner

Zajímavě pojatá kniha, čtivý děj a napínavé pasáže. Mohu doporučit .

21.02.2017 4 z 5

Můj život bez mříží Můj život bez mříží Jiří Kajínek

Autor knihy která odkrývá jeho dětství , většinou úspěšné až po jeho nezákonné podnikání, které mu dost vynášelo se nepodělil o to, čím by se živil na svobodě. Nevím jestli by mu stačilo řemeslo opraváře v zákonném podnikání, nemluvě o EET. Každý má právo na spravedlnost a doživotí je nepředstavitelný trest u kterého jsou pochybnosti o nevinně. V Komunismu běžná praxe kde zavírali nevinné, dnes zavřeli zloděje za vraždu. Režim už se lepší.

21.02.2017 3 z 5

Dvě slova jako klíč Dvě slova jako klíč Josef Formánek

Příběh v knize je dosti rozdrobený až jsem se v něm ztrácel. Námět dobrý, kniha čtivá ale v hlavě guláš.

07.02.2017 3 z 5